Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy opony 245/40/18 to dobry pomysł ;/ ?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!!

Mam możliwość kupienia oryginalnych felg Avusa 18x8 ET48 nr.etka 4D0 601 025 T z oponami 245/40/18, jednak boje się ze będą za szerokie oponki i koleinach bedzie mnie nosić ;/ Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byłby ktos chetny na zakup opon MICHELIN PILOT SPORT 245/40/18 7-7,5mm bieżnika DOT0508

Jak chcesz je sprzedać to załóż temat w dziale sprzedam (jeśli jeszcze nie założyłeś).[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 17:21_________________________________________________

225/40R18 jest optymalne, 245/40 to trochę dużo :mysli:

ale są na forum osoby co tak jeżdżą i nie narzekają :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235 i też w koleinach nosi, wcześniej miałem 225 i też nosiło... Więc skoro już masz 245 to zakładaj bo zmiana na 225 dużo nie zmieni i tylko kasę stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 245 da sie jezdzic i to nawet komfortowo,sam mam takie z tylu...z przodu nie mam tylko dlatego ze nie weszly w bude b5 mam 225,a dystansu nie chcialem zakladac....na 245 wyglada jakby byl wyzszy profil niz na 225 choc na obu sa po 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 245 da sie jezdzic i to nawet komfortowo,sam mam takie z tylu...z przodu nie mam tylko dlatego ze nie weszly w bude b5 mam 225,a dystansu nie chcialem zakladac....na 245 wyglada jakby byl wyzszy profil niz na 225 choc na obu sa po 40

No bo jest wyższy profil w mm. 40 oznacza %, więc przy większej szerokości będzie też większa wysokość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 to balon i ja bym taki opon nie zakladal do 2.0TDI :gwizdanie:

Nawet do S4bym nie zalozyl.

Bedzie balooon i wizualnie kupa :embarrassed::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 to balon i ja bym taki opon nie zakladal do 2.0TDI :gwizdanie:

Tymbardziej że te Avusy mają 8" szerokości, a to mało jak na 245.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były posiadacz Golfów GTI jestem fanem naciągniętych opon , wiec do swoich kół planuje opony 215/35 . Ale plus szerokiej opony jest taki, że bardziej chroni ranty felg przed obtarciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były posiadacz Golfów GTI jestem fanem naciągniętych opon , wiec do swoich kół planuje opony 215/35 . Ale plus szerokiej opony jest taki, że bardziej chroni ranty felg przed obtarciami

Takie parametry opony, to pasują na felgę 19'' w A4... przy 18'' profil powinien zostać 40...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 245 rzeczywiscie jest lekki balon ale mi to bardziej lezy bo na 225 i 8,5cal.opona nie chroni rantow i mozna byle gdzie zachaczyc......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40/18 tylko i wyłącznie, 245/40/18 to pewnie rozmiar z A6, na koleinach 225 ani 245 nie nosi, sprawdź jaką masz zbieżność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie ze 225/40 jest optymalnie ... to dlaczego w takim razie producent przewidzial 235/40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...