Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko, przewód klimy jest odgięty :wink4:

ale że czemu podkładek nie? :mysli:

udalo Ci sie odgiac?

bo lapa jest podkladka

Opublikowano
  • Autor

udalo Ci sie odgiac?

się ma fach w rękach, nie? :cool1:

:decayed:

Opublikowano

udalo Ci sie odgiac?

się ma fach w rękach, nie? :cool1:

:decayed:

sie ma szczescie ze sie nie ujebaly :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

Opublikowano

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

i co jest roznica czy pierlodą?

Opublikowano
  • Autor

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

i co jest roznica czy pierlodą?

na razie przejechałem z nią ~10km, ale różnica jest, może nie kolosalna, ale warto :good:

Dopisany: 02 Październik 2010, 22:50_________________________________________________

:naughty:

dscn1585d.jpg

Opublikowano

weź się tu nie brandzluj tym VT, Avusy 3 bym u Ciebie widział i byłby :kox:

Opublikowano
  • Autor

weź się tu nie brandzluj tym VT, Avusy 3 bym u Ciebie widział i byłby :kox:

felgi to na razie sprawa drugorzędna :gwizdanie:

niedawno rozmawiałem z Aligatorem i bez mocniejszego sprzęgła nie mam się co u niego pokazywać :confused4:

Opublikowano

czyli priorytetem jest moc :kox:, no to ładnie :cool1:

Opublikowano

weź się tu nie brandzluj tym VT, Avusy 3 bym u Ciebie widział i byłby :kox:

dokładnie jak mówisz i 18cali i gleba normalnie bym sie obejrzał na ulicy za Toba :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie jak mówisz i 18cali i gleba normalnie bym sie obejrzał na ulicy za Toba :kox::decayed:

blachara :tongue4::decayed:

Opublikowano

To jakiś photosklep? A już myślałem że tak ładnie se leży :)

Opublikowano

z taką glebą na 17" byłoby ciężko się poruszać :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To jaki photosklep? A już myślałem że tak ładnie se leży :)

nie no, aż tak nisko nie jest niestety... aktualny setup jest taki że palec wchodzi między błotnik a oponę i to takie rozsądne minimum na drogach po których jeżdżę :disgust:

Dopisany: 05 Październik 2010, 22:55_________________________________________________

Graty z B.M. Custom już do mnie jadą :kox:

Ragga się postarał, brandzluje się od samego patrzenia na fotki :jerk: :jerk: :jerk::bag:

dsc02874n.jpg

dsc02873k.jpg

dsc02872n.jpg

dsc02881gu.jpg

dsc02887uo.jpg

Opublikowano
:shocked::kox:
Opublikowano

widzę że ręczny Ci elegancko zrobił, ja się za to biorę w sobotę i zakładam wszystkie graty :slina:

Opublikowano

No ładne graty :kox: Jak się odkuje trochę to też na pewno wyślę do niego paczuszkę :naughty: Zmieniłeś już zawias. Pokaż jak koza stoi :nabijasie:

Opublikowano

Tak z ciekawości chłopaki ile taka przyjemność u Ragi kosztuje?

Opublikowano
  • Autor

widzę że ręczny Ci elegancko zrobił, ja się za to biorę w sobotę i zakładam wszystkie graty :slina:

Twój to był prototyp, tak jak mówiłeś. Teraz Ragga opatentował inny sposób i z tego co wiem to chyba jeszcze Moskalowi będzie robił tak jak mi :kox:

No ładne graty :kox: Jak się odkuje trochę to też na pewno wyślę do niego paczuszkę :naughty: Zmieniłeś już zawias. Pokaż jak koza stoi :nabijasie:

Zmieniłem, ale fura od poniedziałku stoi w garażu bo kierownicy nie mam :decayed:

Od razu mówię, wygląd dramat z elementami komedii :decayed: mimo że zostawiłem dystanse 15mm na koło...

Dopisany: 21 Październik 2010, 19:41_________________________________________________

Tak z ciekawości chłopaki ile taka przyjemność u Ragi kosztuje?

tak jak w cenniku :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135518.msg1620924#msg1620924

Opublikowano

No domyślam się że szału ni ma :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.