Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

rozumiem wyedytowalem poprzedni post, a zeby miec stop dodatkowy po obu stronach musze zmienic te zarowki na 2 wloknowe tak? i polaczyc je dodatkowym włóknem diodą ze sciezka stopu?

nie, żarówki zostawiasz zwykłe jednowłóknowe

jedyne co robisz żeby mieć dodatkowy stop to mostkujesz ścieżki diodą, tak jak na foto:

strona pasażera

20110915135.jpg

strona kierowcy

20110915138.jpg

Opublikowano

ok wsio jasne, dzieki ! co prawda mam avanta ale pewnie to samo kombinowanie ;)

Opublikowano

Ragga nie wiem jak to zrobisz, ale bedziesz musiał mi uszyć ją bez tej siatki na grill :embarrassed:

Musiałbyś wysłać to na wzór dziecinko to się ogarnie :naughty:

Nawet dorwałem fajne skaje, takie chropowate i o wzorze carbonu :kox:

Opublikowano

Ragga nie wiem jak to zrobisz, ale bedziesz musiał mi uszyć ją bez tej siatki na grill :embarrassed:

Musiałbyś wysłać to na wzór dziecinko to się ogarnie :naughty:

Nawet dorwałem fajne skaje, takie chropowate i o wzorze carbonu :kox:

Wiem, wiem, gadałem z Tommym, niebawem bedziem myśleć o tym :good:

Opublikowano
  • Autor

Ragga nie wiem jak to zrobisz, ale bedziesz musiał mi uszyć ją bez tej siatki na grill :embarrassed:

Musiałbyś wysłać to na wzór dziecinko to się ogarnie :naughty:

Nawet dorwałem fajne skaje, takie chropowate i o wzorze carbonu :kox:

Wiem, wiem, gadałem z Tommym, niebawem bedziem myśleć o tym :good:

odkąd mam ją na aucie Tommy niewiele ma do gadania :tongue4::decayed:

Opublikowano

Ragga nie wiem jak to zrobisz, ale bedziesz musiał mi uszyć ją bez tej siatki na grill :embarrassed:

Musiałbyś wysłać to na wzór dziecinko to się ogarnie :naughty:

Nawet dorwałem fajne skaje, takie chropowate i o wzorze carbonu :kox:

Wiem, wiem, gadałem z Tommym, niebawem bedziem myśleć o tym :good:

odkąd mam ją na aucie Tommy niewiele ma do gadania :tongue4::decayed:

bo Cie nawiedze w domu :P[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________raga pokaż tą o wzorze carbonu

Opublikowano
  • Autor

raga pokaż tą o wzorze carbonu

widziałem gdzieś u golfiarzy taką :mysli:

coś w ten deseń:

images?q=tbn:ANd9GcSmVOcI4bqZjIRL0reRkHWzrhpRRLeVoqqU8QfAAo1D9NDvdW0ftw

btw ta jest świetna :kox:

untitled-5.jpg

Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 15:40_________________________________________________

zapowiada się kolejne lutowanie :rolleyes:

20110919151.jpg

Opublikowano

zapowiada się kolejne lutowanie :rolleyes:

20110919151.jpg

A co to? :chytry:

Opublikowano

będzie parktornik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

będzie parktornik :naughty:

egzakli :good:

trochę to trwało, ale może już w weekend będzie pipczeć :kox:

Opublikowano

Jak kupowałem ostatnio graty gość miał całą wiązkę z czujnika za 200zł ale nie miałem kasy :wallbash: Jednak co ori to ori :naughty:

Opublikowano

będzie parktornik :naughty:

egzakli :good:

trochę to trwało, ale może już w weekend będzie pipczeć :kox:

czujniki przy demontazu lubią sie pierdzielić, już 2 razy wymienialem :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Jak kupowałem ostatnio graty gość miał całą wiązkę z czujnika za 200zł ale nie miałem kasy :wallbash: Jednak co ori to ori :naughty:

rozglądam się za wiązką, ale jak nic nie trafię to będzie rezanie kabelków :cool1:

czujniki przy demontazu lubią sie pierdzielić, już 2 razy wymienialem :disgust:

moje nie demontowane, wpadły od razu z dokładką, instalacja przeciągnięta do bagażnika... ale czy sprawne to się dowiem jak to wszystko podłącze :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________no chyba że Krycha coś z nimi kombinował :decayed:

Opublikowano

będzie parktornik :naughty:

egzakli :good:

trochę to trwało, ale może już w weekend będzie pipczeć :kox:

ehhhh a ja Ci prawie załatwiłem, już jadą na lawecie....

Opublikowano

no chyba że Krycha coś z nimi kombinował :decayed

e synek :decayed:

http://allegro.pl/audi-a8-felga-nowa-z-zapasu-18-i1831713796.html :naughty: i kolejna :polew:

tanieje

tydzień temu była zlotówke droższa jak ją wkleiłem

:dziura:

Opublikowano

to nie ta sama :tongue4:

Opublikowano

to nie ta sama :tongue4:

to za 700zł sa dwie patelnie polerowane, jeszcze komplet na oś i zestaw moze za mniej niz 2 kafle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może faktycznie wezmę jedną na zapas :gwizdanie:

20110920152.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.