Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sporo siana włożone... Fajnie bo trzyma to się kupy ;)

Opublikowano
  • Autor

pieniądze to nie wszystko:wink:

DSC_0068a.jpg

DSC_0021.jpg?t=1349132326

DSC_0006.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0035.jpg?t=1349684567

DSC_0091.jpg?t=1349463724

Opublikowano

fajna ta Twoja Audina, jakie masz kapcie na tych kołach? to są 7,5J fele ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

niestety tylko 8J, a opony 215/40 ale może na przyszły sezon wpadną 205/40:wink:

Opublikowano
niestety tylko 8J, a opony 215/40 ale może na przyszły sezon wpadną 205/40:wink:

no dobrze by było, można by jeszcze zejść :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aaa idź z tym schodzeniem... osłona pod silnikiem ostatnio poszła się yebać:kwasny:

Opublikowano
aaa idź z tym schodzeniem... osłona pod silnikiem ostatnio poszła się yebać:kwasny:

po co osłona :decayed: po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej :grin:

Opublikowano
aaa idź z tym schodzeniem... osłona pod silnikiem ostatnio poszła się yebać:kwasny:

po co osłona :decayed: po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej :grin:

wiecej śrub i nie do zerwania:banan:nawet jak zawiśniesz:wink:

Opublikowano

Tu bym się nie zgodził:decayed: mi osłona sie poprostu przetarła na mocowaniach :grin: i nie było do czego jej przyczepić:kox: Michał fura kosmos:kox:

Opublikowano
Tu bym się nie zgodził:decayed: mi osłona sie poprostu przetarła na mocowaniach :grin: i nie było do czego jej przyczepić

Dlatego pisze wiecej śrub:wink: jak sie ma FMIC to jedzie sie paroma śrubami z szeroką podkładką do starej rury dolotu w pasie czołowym:decayed: i nawet w takiej sytuacji osłony nie wyrwie, jak traktor szarpnie:grin:

20110129044.jpg

śliskie drogi na wschodzie:grin:

Opublikowano

KOZA :grin:

Opublikowano

wyślij coś w końcu bo do piątku zgłoszenia przyjmuję :decayed:

Opublikowano
  • Autor
aaa idź z tym schodzeniem... osłona pod silnikiem ostatnio poszła się yebać:kwasny:

po co osłona :decayed: po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej :grin:

wiecej śrub i nie do zerwania:banan:nawet jak zawiśniesz:wink:

poratowałem starą osłonę blachami, nitami, kątownikami i jest spoko:wink:

do tego oczywiście milion trytytytek:kox:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

wyślij coś w końcu bo do piątku zgłoszenia przyjmuję :decayed:

do tej pory nie ustrzeliłem nic wartego uwagi:doh:

Opublikowano

Jakby nie trytytki tuning by nie istniał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przez weekend odświeżyłem nieco lakier na srebrnej:wink:

-mycie

-Nielsen Tar&Glue Remover

-glinkowanie Bilt Hamber Soft

-cleaner Ultimate Polish Megs'a na finishowym waflu

-IPA

-świeża warstwa Coli s476

Teraz pozostaje tylko uzupełniać powłokę wosku i może jakoś przetrwa zimę:eusathink:

(foty oczywiście według starej dobrej szkoły KA:decayed:)

DSC_0032.jpg

DSC_0026-1.jpg

DSC_0022.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Halogen na ścianę musi być :grin:

Dobra robota :thumbup1: Też mnie to czeka :wink:

Opublikowano

Lakier mimo że srebrny to jest kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

wszystko kwestia fotek:whistling::wink:

Jest kilka rzeczy na lakierze które naprawdę mnie drażnią, ale co zrobić, jeżdżąc autem na co dzień nie da się utrzymać lakieru w idealnym stanie. Już nie mówię tu o uszkodzeniach z mojej winy bo tych prawie nie ma, ale o wszechobecnych idiotach którzy np parkują na styk i walą drzwiami po moim aucie...

Ostatnio auto na parkingu, cały czas pod nosem, a jednak jakiemuś debilowi udało się zrobić coś takiego.

Prawdopodobnie zahaczone zegarkiem:wallbash:

DSCN0324.jpg

mimo prób nie udało się tego pozbyć...

DSCN0329.jpg

DSCN0347.jpg

Opublikowano

Lekka zaprawka, papier i zejdzie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.