Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ale mono to dziwne koło, naciąga się od wewnątrz:facepalm:

poza tym federale mają twarde boki i to też wpływa na wygląd...

20130309_142443.jpg

20130309_142523.jpg

20130309_142500.jpg

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Falken o identycznych parametrach, na identycznych felgach wygląda trochę lepiej:wink:

6819209303_81058c8308_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale mono to dziwne koło, naciąga się od wewnątrz:facepalm:

poza tym federale mają twarde boki i to też wpływa na wygląd...

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/20130309_142443.jpg

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/20130309_142523.jpg

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/20130309_142500.jpg

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Falken o identycznych parametrach, na identycznych felgach wygląda trochę lepiej:wink:

http://farm8.staticflickr.com/7158/6819209303_81058c8308_z.jpg

no dunlopy 225/40, też sie mi ładniej układały niż Te Nexeny co miałem, teraz kupuje Achillesy 205/40, zobaczymy jak sie ułoży na 8,5J

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

u mnie tak wyglądały N3000, na 8,5J

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 - czym najlepiej potraktować plastiki ? Możesz polecić cos do umycia plastików (APC tylko które?) i jakis smalec (PB Natural Look, AP303) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 - czym najlepiej potraktować plastiki ? Możesz polecić cos do umycia plastików (APC tylko które?) i jakis smalec (PB Natural Look, AP303) ?

Uzywam APC Nielsena Cyclone, ale teraz zamowilem Shiny Garage. Wazne zeby apc do plastikow bylo mocno rozcienczone (przynajmniej 1:10) bo po kilku myciach poszarzeja. Na to Natural Look, najbardziej przypadl mi do gustu, bo nie zostawia tandetnego polysku. Mowa oczywiscie o plastikach wewnatrz;-)

Jakbys szukal Pb Natural look to Mr.Cleaner mial go ostatnio w dobrej cenie. Ps dzieki Gracjan :hi:

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam APC Nielsena Cyclone, ale teraz zamowilem Shiny Garage. Wazne zeby apc do plastikow bylo mocno rozcienczone (przynajmniej 1:10) bo po kilku myciach poszarzeja. Na to Natural Look, najbardziej przypadl mi do gustu, bo nie zostawia tandetnego polysku. Mowa oczywiscie o plastikach wewnatrz;-)

Jakbys szukal Pb Natural look to Mr.Cleaner mial go ostatnio w dobrej cenie. Ps dzieki Gracjan :hi:

Wysłane z mojego GT-I9070

Dzieki michał:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jak by byl profil 35 to bylo by lepiej :wink:

pozdro

no na pewno, tylko jak na tym jeździć:decayed:

nie kombinuję już nic, felgi po sezonie pewnie pójdą do żyda, a za rok będę szukał czegoś 8,5-9J i powinno być lepiej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że jak miałem 35/215 oponki to na feli 8,5J też naciągały się z różnych stron, też była to wzmacniania oponka, może wystarczy je obrócić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wystarczy je obrócić ?

raczej nie, obie opony na jednej osi ułożyły się na felgach w identyczny sposób czyli rant wystaje po wewnętrznej:kwasny:

taki urok monoblocków po prostu...

na ten sezon w końcu pozaginam błotniki i założę dystanse 15mm na przód, mam cichą nadzieję że nie będzie tarło:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się twoje dekory w kolorze piano black. Sam malowałeś czy też idzie takie dostać w ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pomalować lub obkleić folią:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ktoś wie jaki kod lakieru albo gdzie taką folię dorwać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden kod, czarny pigment i kilka warstw klaru ładnie ulać :) ew schwartz II z bmw jest możliwie najczarniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to zwykły czarny akryl motipa z puszki, sam malowałem:wink:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

w ori nie bylo na 100%

fajny sedanik :)

pozdr

dzięki:wink:

a czarny fortepian był ori, ale tylko w RSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to zwykły czarny akryl motipa z puszki, sam malowałem:wink:

no i pozamiatał:grin:, kiedy wpada lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wpada lato?

pewnie dopiero w kwietniu, jak co roku czekam aż połatają trochę dziur:facepalm:

na spokojnie sobie odświeżę felgi, przeczyszczę gwint i ogarnę kilka pierdół:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wpada lato?

pewnie dopiero w kwietniu, jak co roku czekam aż połatają trochę dziur:facepalm:

na spokojnie sobie odświeżę felgi, przeczyszczę gwint i ogarnę kilka pierdół:wink:

no mi teź sie parę rzeczy uzbierało, i pewnie końcem marca bede składał lato:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...