Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest Dotz Mugello? :mysli:

Opublikowano

felga fajna sam o niej myślałem

Opublikowano
  • Autor

chyba tak :wink4: podoba mi sie ta fela jak ma takie dodatki czarnego :slina: nie typowo srebna tylko w czarnym środkiem :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

Ja mam u siebie taką alcantarę , teraz myślę o mieszku z czarnej alcantary http://img843.imageshack.us/img843/8999/alcantarath.jpg

rób czarna :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________podsufitówka z polifta powinna pasowac bez problemu bo mojej no nie? :mysli: te cale daszki przeciwsłoneczne sa węższe ale powinny pasic? :mysli:

Opublikowano

nie pamietam od jakiego goscia ale wiem ze dalem za nia 30zl z wysylka bez kleju 2m bieżące :) i tak teraz musze kupic znowu bo na podsufitówke juz mi nie straczy :) a ten kawałek co mi zostal jest idealny ba obicie tylnej połki :kox:

wojciu ja kupowałem alcantare tego typu jak pokazujesz i powiem Ci że po roku jest kiszka na boczku od drzwi, wyślę Ci później foto, ale może pośmigaj sobie na razie z gałką parę miesięcy i oblookaj czy nie "łysieje" bo głupio później całe auto z kleju czyścić... :kox:

Opublikowano

ja bym też zrobił podsufitkę z alkantary i tylną półkę ale dekory to może jednak bym pomalował :mysli:

wojsciu idzie z planem jak burza :decayed:

jeszcze tą większą felgę weź co tam mi ostatnio pokazywałeś i będzie gicior :naughty:

tzn chociaż tą feglę, albo inną :good:

Opublikowano

ja bym też zrobił podsufitkę z alkantary i tylną półkę ale dekory to może jednak bym pomalował :mysli:

wojsciu idzie z planem jak burza :decayed:

jeszcze tą większą felgę weź co tam mi ostatnio pokazywałeś i będzie gicior :naughty:

tzn chociaż tą feglę, albo inną :good:

a ja osłonę/nakładkę od ręcznego chciałbym mieć w mizi&kizi :decayed:
Opublikowano

mizi&kizi - czyli? :decayed:

Opublikowano

mizi&kizi - czyli? :decayed:

no alcantara :polew:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:30_________________________________________________swoja droga wojciu powinien naklejkę na klapie sobie walnąć " Pussy vagon" :przebiegly: albo "Mizi&kizi Driver" :>
Opublikowano

ee tam.. plastik jest słiit :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:34_________________________________________________wojciu - jak ci się trzymają te sztuczne chromy? bo widzę, że wyglądają całkiem ładnie. może jednak bym się skusił na to dziadostwo, tylko wziąłbym na zamówionko, żebym te trójkąty mógł sobie sam powycinać :mysli:

p.s. nawet nie wiedzialem, że to założyłeś..

Opublikowano
  • Autor

michu ja juz dawno tego przeca nie mam :kox: wyjebane dawno :decayed: chodzi Ci o te obwódki szyb?? :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 13:25_________________________________________________

mizi&kizi - czyli? :decayed:

no alcantara :polew:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:30_________________________________________________swoja droga wojciu powinien naklejkę na klapie sobie walnąć " Pussy vagon" :przebiegly: albo "Mizi&kizi Driver" :>

pussy vagon bedzie na szybie :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 13:27_________________________________________________

nie pamietam od jakiego goscia ale wiem ze dalem za nia 30zl z wysylka bez kleju 2m bieżące :) i tak teraz musze kupic znowu bo na podsufitówke juz mi nie straczy :) a ten kawałek co mi zostal jest idealny ba obicie tylnej połki :kox:

wojciu ja kupowałem alcantare tego typu jak pokazujesz i powiem Ci że po roku jest kiszka na boczku od drzwi, wyślę Ci później foto, ale może pośmigaj sobie na razie z gałką parę miesięcy i oblookaj czy nie "łysieje" bo głupio później całe auto z kleju czyścić... :kox:

ok mozesz podesłać :good:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 13:27_________________________________________________http://postimage.org/image/1we6ytokk/ co wy na to?? :gwizdanie:

Opublikowano

felga pikna, chrom zakładaj ori :wink4:

Opublikowano
  • Autor

póki co nie zakładam ori :wink4: i raczej nie zaloże bo sa ważniejsze wydatki typu instalacja do 1,8T, FMIC, albo turbawa :przebiegly:

Opublikowano

będzie jednak swap?

Opublikowano
  • Autor

no bedzie bedzie na 1000% :wink4: narazie mi nie spieszno zeby wkładac 1,8T :przebiegly:

Opublikowano

no bedzie bedzie na 1000% :wink4: narazie mi nie spieszno zeby wkładac 1,8T :przebiegly:

Pewnie dlatego że benzyna za droga, a wiadomo że jak będzie wiecej pod maską to aż się będzie chciało butować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to też :decayed: LPyyyGyyyy sie załozy :kox::polew:

Opublikowano
no to też decayed LPyyyGyyyy sie załozy kox

to zostan przy 1.6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

żartuje z tym LPG :tongue4: bedzie gaz ale inny :gwizdanie:

Opublikowano

rób na 2.7 BiT Swapa będzie pierwsza ośka :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.