Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

nie podobała mi się ciemna zieleń, ale do audiczki pasuje :thumbup:

gratuluje zakupu

dzieki :) mi też sie kiedyś nie podobała ale do audiczki kolorek jak najbardziej pasuje :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 17:48_________________________________________________doszly nakladki na pedaly :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowe, czy jakieś alumynium szport? :decayed:

maiłem aluminium szport a teraz zmiana na "gumki" :kox: kiedys bylem młody i glupi :polew: teraz zostało tylko mlody :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 13:46_________________________________________________heh mam dylemat :decayed: mam w domu stożek K&N i nie wiem czy go zakladac czy nie :decayed: wiem ze mocy z tego nie bedzie ale moze przynajmniej dzwiek sie troche zmieni :decayed: teraz mam wklad filtra K&N ale juz mam bo z 2-3 lata wiec juz raczej do wywalenia jest :decayed: i sie zastanawiam czy kupic ori "papierowy" czy zakladac tego stożka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć i zobaczyć jak się będzie sprawował, troszkę może zmieni się dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć i zobaczyć jak się będzie sprawował, troszkę może zmieni się dźwięk :)

zmienilem :wink4: dzwięk sie zmienil ale moc to napewno nie :wink4: chyba wyczyszcze moja wkładke co mam ta K&N i ja zostawie :wink4:

Nie podoba Ci sie dzwiek? Kolega przewiozl mnie A4 1.6 na stozku i dzwiek bardzo mi sie podobal - zupelnie inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć i zobaczyć jak się będzie sprawował, troszkę może zmieni się dźwięk :)

zmienilem :wink4: dzwięk sie zmienil ale moc to napewno nie :wink4: chyba wyczyszcze moja wkładke co mam ta K&N i ja zostawie :wink4:

Nie podoba Ci sie dzwiek? Kolega przewiozl mnie A4 1.6 na stozku i dzwiek bardzo mi sie podobal - zupelnie inne auto.

nie nie nie :) nie chodzi mi o to że nie podoba :tongue4: ale ten moj stożek wyglada fatalnie :decayed: jak kupie nowy to dopiero zaloze :wink4: narazie wkladka jest wyczyszczona i poki co ona zostaje :wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________co sie stanie jak wywale przepływke i zaloze stożek? bo nigdzie nie moge znaleść adaptera zeby przepływka została :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :good: patrzyłes za tamtymi maskownicami?? :tongue4:

Dziś w audi zmieniona została zawiecha na ori 1BF dzis ostatni raz przez zmiana zawiechy mierzyłem audi i od srodka pisaty do nadkola bylo 34cm na przodzie i 35cm na tyle stała na prostym wiec pomiar na bank byl ok. jutro zakladam koła i zobacze ile teraz bedzie miała na 1BF :wink4: Od slepego idzie teraz nowy mod,myśle ze lada dzień bedzie więc szykuje sie kolejne grzebanko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :good: patrzyłes za tamtymi maskownicami?? :tongue4:

Dziś w audi zmieniona została zawiecha na ori 1BF dzis ostatni raz przez zmiana zawiechy mierzyłem audi i od srodka pisaty do nadkola bylo 34cm na przodzie i 35cm na tyle stała na prostym wiec pomiar na bank byl ok. jutro zakladam koła i zobacze ile teraz bedzie miała na 1BF :wink4: Od slepego idzie teraz nowy mod,myśle ze lada dzień bedzie więc szykuje sie kolejne grzebanko :tongue4:

Wojtek, jutro z rana leci paczuszka do Ciebie, bo dziś już nie wyrobiłęm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy spoko nie pali sie :wink4: ja dzis od 8 rano z tata w garazu grzebałem ile sie dało ale efekt jest taki:

4x amorki

4x tarcze hamulcowe

nowe klocki

2x nowe łożyska na przód

i kości górne na prawej stronie byly wybite

a tarcze w sumie mogły jeździć ale ze nie mam zamiaru juz pod nia leżec to dzis zrobilem wszystko, malowanie zacisków mi jeszcze zostało :tongue4: aaaa bo bym zapomnial jeszcze wygłuszyłem bagaja matami bo na dniach wpadnie moze jaki "mudżyn z bębnem" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy spoko nie pali sie :wink4: ja dzis od 8 rano z tata w garazu grzebałem ile sie dało ale efekt jest taki:

4x amorki

4x tarcze hamulcowe

nowe klocki

2x nowe łożyska na przód

i kości górne na prawej stronie byly wybite

a tarcze w sumie mogły jeździć ale ze nie mam zamiaru juz pod nia leżec to dzis zrobilem wszystko, malowanie zacisków mi jeszcze zostało :tongue4: aaaa bo bym zapomnial jeszcze wygłuszyłem bagaja matami bo na dniach wpadnie moze jaki "mudżyn z bębnem" :decayed:

ja teraz robię cały dzień, i nie ma czasu nic, ale tak jest był czas nie było kasy na modzenie, teraz kasa jest to nie ma czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori od srodka piasty do nadkola powinno byc 39cm?? :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:37_________________________________________________czas to pieniądz :wink4:

a my nigdy nie mamy czasu :polew: :polew:

teraz wieczorami robię wiązki do podgrzewania stołków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...