Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz tych nie bede zmieniac :wink4: takie sa takie maja byc :wink4: zastanawiam sie na kiera z S4 albo z B6 trójramienna tylko nie wiem jaki tam wieloklin w B6 jest i jak bedzie wygladac sytuacja z taśma i poducha :mysli:

Dużo roboty z tym jest i nie wiem czy ktoś to przerabiał u nas :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od polifta nieee :wink4: przedliftowa wole bo ma ladniejsza poduche :wink4: poliftowa to taka "decha"

no przedliftowa jest taka wypasiona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO furacza mam z kwietnia wiec maly wieloklin :good:

Powodzenia w szukaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z dużym wieloklinem ale gościu mówił że wszystko ma żeby spasować do przedlifta taśme i jakaś przejściówka ale z taśma z b6 może być problem choć u kogoś widziałem kiere z b6 ale nie pamietam u kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wakacji musze kupic kier i wysłac pare drobiazgow do RAGAMMANA :evil:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:58_________________________________________________

PABLO furacza mam z kwietnia wiec maly wieloklin :good:

Powodzenia w szukaniu :decayed:

jak nie kupie przedliftowej to bedzie poliftowa z przejsciowka :decayed: aleee"szukajcie a znajdziecie" :decayed: nie spieszy mi sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tym tygodniu. Rezaj u siebie w podsufitce lampke z polifta wiesz jaka fajna zabawa już 3 dni nad nią pracuje żeby podłączyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z dużym wieloklinem ale gościu mówił że wszystko ma żeby spasować do przedlifta taśme i jakaś przejściówka ale z taśma z b6 może być problem choć u kogoś widziałem kiere z b6 ale nie pamietam u kogo.

od polifta do przedlifta pasuje tylko trzeba miec tulejke redukcyjna :good: zobaczymy co to bedzie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak adrian to ogarnał że mu chodzi? :confused4:

On ma trochę inną ja mam z 1999 roku on ma chyba starsza ale spokojnie mysle że jutro ją zrobie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tym tygodniu. Rezaj u siebie w podsufitce lampke z polifta wiesz jaka fajna zabawa już 3 dni nad nią pracuje żeby podłączyć ;)

pare postów wcześniej :wink4: podsufitówka z lampkami od polifta w sumie juz czeka na wsadzenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przy okazji robienia czarnej podsufitki z alcantary sobie rezam lampkę tylnią też dostane ogolnie myśle że bedzie koxx narazie jest troche problemów z podłączeniem ale dam rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przy okazji robienia czarnej podsufitki z alcantary sobie rezam lampkę tylnią też dostane ogolnie myśle że bedzie koxx narazie jest troche problemów z podłączeniem ale dam rade.

wszystko da sie ogarnać :good: kwestia czasu i mocnych nerwow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie widze że ty nie wiele młodszy ode mnie jesteś i tez taki chory już w mody heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek kiedy swap na 1.8T :naughty:

koniec 2011 poczatek 2012 :decayed: no chyba ze przy dobrych wiatrach w te wakacje :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:07_________________________________________________

Dokładnie widze że ty nie wiele młodszy ode mnie jesteś i tez taki chory już w mody heh

tak to jest jak ma sie tate mechanika... i sie trafia w taki klub jak ten :decayed: kiedyś bylem normalny :rolleyes: tylko myłem auta ale teraz sie to zmienilo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...