Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wyjąca skrzynia biegów


wirusekx

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest przebieg 220 tyś i pytałem kolesia, który zajmuje się skrzyniami i powiedział, że to jest różnie ale średnio na jeża koło 200 tyś występuje taka usterka choć nie jest to regułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile będzie u Ciebie ale ja jak pisałem wymieniam w moim drugim audiku B4 i koszt koło 600zł (robocizna + łożysko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

w mojej b6 wymieniłem skrzynię przy 300tyś zaczynała wyć przy 50 km/h ,na wszystkich biegach taki sam odgłos.

remont skrzyni to około 900zł i nie ma do końca gwarancji jak długo pochula.regenerowana 1200zł z gwarancją 1 rok( trzeba zostawić starą), lepiej kupić używaną z angola za

600zł z małym przebiegiem i gwarancją rozruchową.przerabiałem temat w lipcu i do tej pory bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według vin z serwisu 135 tys mial w 2008 06. To prawie 2 lata temu. kiedy kupiłem czyli pazdziernnik lub listopad 2009 mial 188 tys. więc wygląda realistycznie. mam skrzynie GBA. Czy takze inne modele skrzyni podpasuja? jesli tak to jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam Się do tematu. U mnie wyje skrzynia na kazdym biegu na luzie nawet po wcisnieciu sprzegła im szybciej jade tym glosniej wyje od dluzego czasu tak jest i dzwiek sie narasta i jest coraz glosniejszy w raz z predkoscia, sprawdzalem czy to nie osłona pod silnikiem ale jest ok, lozyska w kolach tez okey co to moze byc?? jesli to skrzynia biegow to jak roziwazac problem dodam ze skrzynia chodzi dobrze bez problemu 6 biegowa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam Się do tematu. U mnie wyje skrzynia na kazdym biegu na luzie nawet po wcisnieciu sprzegła im szybciej jade tym glosniej wyje od dluzego czasu tak jest i dzwiek sie narasta i jest coraz glosniejszy w raz z predkoscia, sprawdzalem czy to nie osłona pod silnikiem ale jest ok, lozyska w kolach tez okey co to moze byc?? jesli to skrzynia biegow to jak roziwazac problem dodam ze skrzynia chodzi dobrze bez problemu 6 biegowa :mysli:

no to w takim razie masz AVF nie AWX... w tych drugich były tylko 5tki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem wyją łożyska w skrzyni, potrza rozebrac zeby sie dowiedziec. ale nie wiem czy nie lepiej wymienic cala skrzynke dlatego ponawiam pytanie jakie rodzaje skrzyn mozna do Avf wlozyc? teraz mam skrzynie GBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zmienilem na AVF :gwizdanie: tak wiec trzeba bedzie zrobic nie chcem sie bawic w jakies renowacje gdzie wczesniej doczytalem ze i tak nie ma na to gwarancji ile posmigasz wiec szukam skrzyni jutro u mechaniora lukne czy on moze cos tam bedzie mial ;(

I jeszcze jedno pytanko jakie skrzynie pasuja oczywiscie 6 biegowe wiem ze jest tego troszke na alledrogo.pl sa GBA FRL FYA HCF czym one sie roznia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju przy włączonym silniku też wyje? Może to łożysko oporowe sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...