Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy są zderzaki do B6 imitujące B7? Mam zamiar kupić b6, ale strasznie podobają mi sie te duże wloty powietrza w b7 i tak sie zastanawiałem czy da się to jakoś przerobić bez zbytniego cięcia, spawania, szpachli :P

Opublikowano

Nie da się :no:

Opublikowano

Nie da się :no:

hofele robi zderzaki które wyglądają jak b7 do b6.. jednak trochę zalatuje to wsią.. b6 też są ładne :kox:

Opublikowano

Nie da się :no:

hofele robi zderzaki które wyglądają jak b7 do b6.. jednak trochę zalatuje to wsią.. b6 też są ładne :kox:

Trochę, źle przeczytałem.. Myślałem, że podobają mu się duże grille.. A tego się nie da bez cięcia, spawania i tłuczenia młotem... - a i wygląda wieśniacko :wink4::kox:

Opublikowano

Witam,

Czy są zderzaki do B6 imitujące B7? Mam zamiar kupić b6, ale strasznie podobają mi sie te duże wloty powietrza w b7 i tak sie zastanawiałem czy da się to jakoś przerobić bez zbytniego cięcia, spawania, szpachli :P

Moze obejrzyj zderzak S-line lub S4. Sa fajniejsze niz ori i duzo lepiej bedzie wygladac niz "adaptowany" B7.

Opublikowano

Hofele zalatuje wsią, już lepiej wyrezać przód, a najlepiej kupić zderzak od S4 B6 lub S-line. B6 to bardzo ładny model i nie trzeba go upiększać "tjuningiem".

Opublikowano

bajk ma Hofele, wczoraj ogladalem z bliska... :good: :good: :good:

Opublikowano

bajk ma Hofele, wczoraj ogladalem z bliska... :good: :good: :good:

no tak tylko ja mam b7 na b7 :cool1:

Opublikowano

bajk ma Hofele, wczoraj ogladalem z bliska... :good: :good: :good:

no tak tylko ja mam b7 na b7 :cool1:

Ty masz imitację RS4 na B7 ale wygląda fajnie :good:

Opublikowano

Co innego imitacja RS4 B7 na B6 :naughty:

Niektóre projekty przyznam szczerze, że nie wyglądają źle, ale większość niestety padaczka :thumbdown:

Opublikowano

Ja zamiast tego proponuję Caractere :kox:

Opublikowano

nodle,nie słuchaj ich i bierz Hofele :cool1:

jest za***isty :good:

tutaj,jak coś nie jest ori,to każdy na to rzyga :sick3:

a prawda jest taka,że gdyby taki zderzak jak Hofele zrobiło Audi,to każdy piałby z zachwytu :gwizdanie:

Opublikowano

nodle,nie słuchaj ich i bierz Hofele :cool1:

jest za***isty :good:

tutaj,jak coś nie jest ori,to każdy na to rzyga :sick3:

a prawda jest taka,że gdyby taki zderzak jak Hofele zrobiło Audi,to każdy piałby z zachwytu :gwizdanie:

Coś w tym jest... :gwizdanie: Jak Tobie się podoba to czemu nie! :good:

Ja zamiast tego proponuję Caractere :kox:

No też ładny... Tutaj kilka opinii na ten temat. :good:http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t104407.0.html;highlight=caractere

Opublikowano

Jak tak bardzo podoba sie przod od B7 to zawsze mozesz sobie kupic caly front end i zalozyc do B6! Gdzies widzialem w necie jakis Szwed robil swapa B6 na B7 RS4 i podobno caly przod wchodzi na sruby bez wiekszych przerobek... Oczywiscie koszt bedzie spory ( blotniki, lampy, maska, zderzak i przedni pas) 4-6tys PLN. Choc mozna taniej wyrwac, sam znalazlem przod s-line za 600GBP bez jednego blotnika:)

Opublikowano

Nie można wymienić samego przodu. Żeby spasować ładnie lampy od B7 trzeba zamontować błotniki z tego nadwozia.

Poza tym B6 i B7 różnią się charakterystycznym przetłoczeniem biegnącym przez całą długość auta. Jeśli wymienisz błotniki to trzeba wymienić 4 drzwi, tylne błotniki, itd :)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

stary temat, ale nie do konca wyjasniony, jak to wkoncu jest z tym hofele, trzeba przerabioac maske bo juz zglupialem, przyklad

http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look.htm

na stronie widac na pierwszych zdjeciach ze maska jest przedluzana, ale dalej na zdjeciu New led light kit za 444$ na zdjeciu po prawej jest pokazany przod z paskami led i na nim maska wyglada na nieruszana tylko sam zderzak jakby "doklejony" bez zadnego wydluzania maski..

jak to wkoncu jest ?

Dzisiaj minelem takie audi ale niestety niezdarzylem sie przyjrzec, ale efekt byl auta byl swiety

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.