Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o takich zegarach?


Lucek1973

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalnie to wygląda. Widziałem kiedyś aukcję samochodu z już zamontowanymi i nie podobało mi się. Tylko ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral na Twoim miejscu ringi na zegary i nic wiecej,kiedys zalozylem sobie w calibrze takie tarcze i nie dawalo to efektu jakiegos...najlepiej pasuja oryginalne biale tarcze ale w a4 takich nie bylo :) a Ty chcesz czarne...to oplaca sie wogole w to bawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=827597046

czy łatwo jest wymienić tarcze zegarów?

Sory ale :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

padlem ... w B6 - jedne z najfajnieszych zegarow chcesz poprawiac na jakas wiejska tandete ????????? takie cos to sie nadaje do golfa 3ki albo 2ki (nie obrazajac posiadaczy) lub jakis wiejskich vectr A i calibr . ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej od calibry to wiesz :tongue4:

no do b6 to sie wogole nie nadaje takie cos :wallbash: ..w calibrze to se moglem wkladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odpuść sobie takie tarcze ja osobiście bym się zastanawiał czy założyć takie wujkowi do ursusa po co psuć efekt takimi tarczami tak bardzo są ci potrzebne w twojej audicy dla mnie oryginalne są idealne ale jak wolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jakby się do B5 wrzuciło takie, ale szare (jest taki kolor do wyboru w aukcji), w eskach są szare tarcze i rewelacyjnie to wygląda... :naughty: Ale znowu dostać eskowy licznik... :confused4:

hmmm :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co lubi. :gwizdanie: Ja bym odpuścił. :thumbdown: Jak Tobie odpowiadają to bierz i montuj ale na wszelki wypadek zachowaj ORI jakby ktoś chciał kupić od Ciebie furkę z ORI tarczami. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...