Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]


std1984

Rekomendowane odpowiedzi

No silnik bardzo ładnie zmodyfikowany a co z resztą hamulce, zawieszenie bo chyba nie zostało seryjne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj na przód 312x25mm do tego dobry klocek i powinno wystarczyć bo 280x22mm co cienizna bardzo słabo hamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STD1984 zaciski 4 tłoczkowe z Seata to są Brembo. Kosmiczne ceny klocków i starczają naprawdę na bardzo krótko. Jak chcesz mieć w miarę tanio i dobrze to tył masz już odpowiedni, przód szukaj z R32. Zostaje jeszcze Leon CupraR (Brembo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: szacun...

pewnie ma spore problemy z trakcją :naughty:

no przy takiej mocy dobrze by bylo miec :quattro:

a sa a3 1.9 tdi w quattro ??? a4 to wiem ze sa :naughty:

polowale na quattro ale ciezko trafic w 1.9

nagraj jakis film bo jestem ciekaw jak to sie zbiera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: szacun...

pewnie ma spore problemy z trakcją :naughty:

na jedynce na 2 biegu już nie jst źle, no chyba że jest mokro :D wtedy na 4 biegu dopiero można bez kręcenia przyspieszać [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 07:35_________________________________________________

STD1984 zaciski 4 tłoczkowe z Seata to są Brembo. Kosmiczne ceny klocków i starczają naprawdę na bardzo krótko. Jak chcesz mieć w miarę tanio i dobrze to tył masz już odpowiedni, przód szukaj z R32. Zostaje jeszcze Leon CupraR (Brembo).

dzięki za pomoc właśnie jestem w trakcie szukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a długo już jeździsz na takim setupie? zastanawia mnie jak takie moce znosi dół silnika :mysli:

10000 km na setupie na 200.8 KM i 368 Nm i 1000 km na 220 i 400 Nm jest tak wystrojone że nie powinno robic problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci piekny wynik :slina:, zapodaj jakis filmik nie widzisz jak sie lud domaga :kox: . A hamulce zmien obowiazkowo bo faktycznie cienizna patrzac na moc :cool1: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj jakis filmik nie widzisz jak sie lud domaga :kox: . A hamulce zmien obowiazkowo bo faktycznie cienizna patrzac na moc

film nakręce jak będzie sucho i lepsza przyczepność, heble narazie seria ebc turbogroove (nie polecam) + greenstuff, rozglądam się za czymś większym :) ale znaleźć coś odpowiedniego jest naprawdę trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sam silnik mam w Polo, kurde gdyby pójśc Twoim śladem, to Polówka-lżejsza od A3, łykneła by Ciebie :tongue4:

ciekawi mnie tylko żywotność silnika na tym setupie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile pali diesel przy takiej mocy...mialem 200sxa przy 220hp palil mi w miescie przy dynamiecznej jezdzie 15l a jak u Ciebie?

dojazdy do pracy 10 km, grzanie na postoju, jazda z nie lekką nogą 11,9 wczoraj mi wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już powiedziałem ale powiem jeszcze raz, gratulacje za wykonanie takiego setupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile pali diesel przy takiej mocy...mialem 200sxa przy 220hp palil mi w miescie przy dynamiecznej jezdzie 15l a jak u Ciebie?

dojazdy do pracy 10 km, grzanie na postoju, jazda z nie lekką nogą 11,9 wczoraj mi wyszło

hmmm super wynik jak na taka moc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest cieplej pali 8-9, na trasie około 6, więc mozna być zadowolonym[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________Najnowszy setup z wtryskiem Snow Performance Stage 2:

6270d5155fad2964.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...