Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

nie ale to najlepsze rozwiazanie dla Czarnej bo nie urywa nadkoli przy 5 osobach chowajac sie idealnie.

im wiecej gumy tym lepiej :whistling: chyba wiesz co sie dzieje jak za bardzo naciagniesz...

ma ktos jeszcze na forum 9.5j 19" w B6 ? na innych gumach bo nie bylo mnie tu prawie rok :wink:

Ja mam na 19" 8.5J gume 215/35 a Rdzewek naciąga taką samą gumę na Bentleye które mają 9J szerokości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla, u mnie będzie 205/40/18 na 9.5j :decayed: Kupiłem nówki 18stki w takim rozmiarze dlatego będą felgi 18", będzie szeroko i powinno wyglądać OK. Jedynej rzeczy której się boje to tego, czy pomarańcz nie będzie za bardzo walił po oczach:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynej rzeczy której się boje to tego, czy pomarańcz nie będzie za bardzo walił po oczach:grin:

bedzie kocur :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, podoba mi się to porównanie icon :grin:

Nie no będzie pomarańcz, już zadecydowane, w piątek chyba zamawiam :decayed:

Myślę jeszcze o kierunkach bocznych w pomarańcz (mam czarne i mi się nie podobają już :kwasny:)

No i chyba wpadną lusterka ori s4 satynowe co by się ten polerowany rant z czymś komponował, whatya think?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chciałem czarne :)

icon jak by Mlody sie nie zdecydowal to mam specjalny sprey "E-tech"do malowania lamp ja tez mialem u siebie czarne kierunki i lampy swojego czasu to moge ci na zlot przywiesc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienie się łeb za łeb jak chcesz, tylko najpierw je zobacz czy ci pasują bo to samoróbka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad dokładką od Cupry, przy air ridzie może się fajnie skomponować bo usiądzie prawie na ziemi:decayed:

Aha i jeszcze pytanie, jako, że znaczek na kierze jest nie wklejony na stałe to pomyślałem, że możę ten czerwony kwadracik przy s line by pomalować na jakiś kolor :whistling: Może pomarańcz albo czarny, w przyszłości będą też listwy progowe i tam też bym pomalował wtedy na ten sam kolor :decayed:

553636_421030687936676_964831162_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym znaczkiem bym sie nie rozpedzal czerwony jest fajny i taki bym zostawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał iść w carbon ale nie wypaliło:decayed: może zostawię czerwony :whistling:

Chcesz to wyślij to pójdzie w carbon :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...