Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonil znowu dzisiaj jakis baran i mowi eee Panie, 4.8k euro za 2002 rok?? Przeciez widzialem takie po 3k... Ja pierd... co za ludzie, nizej juz z cena nie schodze, wyciagam wiecej rzeczy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi Ty mi tu się nie pucuj ja już miałem zarezerwowane prędzej:decayed::wink:

nie no spoko , ja tylko ustawiam się w kolejce :wink:

a po za tym ja potrzebuję tylko jednej sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić serie i sprzedać taniej, bo wiekszość szuka serii w dobrym stanie bo twierdzi że modzone auto to już jest jakieś lewe... mongolska teoria ale większość ludzi tak ma. Zrób wyprzedaż to chętni ja graty będą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody a te lampki z tyłu masz lekko przyciemnione:decayed: Nie chciałbyś sie zamienić:naughty: i tak sprzedajesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody z D vel Bankomat podeślij mi pare fot autka :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody a te lampki z tyłu masz lekko przyciemnione:decayed: Nie chciałbyś sie zamienić:naughty: i tak sprzedajesz:wink:

No pewnie, jak chcesz to nie ma problemu, jesli twoje sa cale i nie popekane to mozesz brac:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Ci całe auto na teile rozbiorą i będzie jeszcze biednej niż w chwili zakupu :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody z D vel Bankomat podeślij mi pare fot autka :naughty::naughty::naughty::naughty:

A chcesz kupic??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody z D vel Bankomat podeślij mi pare fot autka :naughty::naughty::naughty::naughty:

A chcesz kupic??:wink:

z kierą nie po tej stronie i jeszcze jeszcze takiego golasa :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:- wygaszacz ekranu w robocie kompletuję-na telefonie jadę na forum a na monitorze mega projekty :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...