Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

joł czikit

chodza sluchy ze audi na skuter chcesz zamienic?? hehehehehe :-)

Opublikowano
  • Autor
:evil2:
Opublikowano

Twoja furka jest na głównym zdjęciu na ten miesiąc w kalendarzu na 2012. Tak patrze i powiem że trochę szkoda tej furmanki no ale wszystko się kiedyś kończy :wink: .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Za ile przednie lampki poszły i co masz ciekawego na sprzedaż jeszcze ?

Opublikowano

lampki post #1391 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Lampki poszly, gdzies juz pisalem za ile. Co mam?

Felgi, kierownice i galke, dolny grill s4, chyba listwy s4 ale narazie sie nie jarac prosze bo jeszcze nie na 100%

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Widze grubo modzisz .... super i powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

Aleś kotleta odgrzał:grin::grin::grin:

Czekam jeszcze na premiere filmiku i paru fot z sesji która była robiona a4ce i można temat zamykać i szukać bazy pod nowy projekt:decayed:

Opublikowano

sprzedałeś już?

Opublikowano
  • Autor

A gdzie tam, nawet nie wystawiłem:grin::grin::grin: Dopiero ogarniam na sprzedaż, nie chce słuchać buraków co będą mi smrodzić jak tu coś puka, tu plama na fotelu bla bla... Może za tydzień wystawie:wink:

Opublikowano
A gdzie tam, nawet nie wystawiłem:grin::grin::grin: Dopiero ogarniam na sprzedaż, nie chce słuchać buraków co będą mi smrodzić jak tu coś puka, tu plama na fotelu bla bla... Może za tydzień wystawie:wink:

Albo pojeździsz jeszcze rok , już raz tak było :wink:

Opublikowano
  • Autor
A gdzie tam, nawet nie wystawiłem:grin::grin::grin: Dopiero ogarniam na sprzedaż, nie chce słuchać buraków co będą mi smrodzić jak tu coś puka, tu plama na fotelu bla bla... Może za tydzień wystawie:wink:

Albo pojeździsz jeszcze rok , już raz tak było :wink:

Niee, teraz nie :decayed:

Opublikowano
Auto na sprzedaż, wszystkie części dostępne, chce ktoś coś?:decayed:

:shock3::shock3: same niespodzanki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Eee no to to już dawno było:wink: patrz na daty

Opublikowano

Młody pitku ile razy mam się pytać ile za listwy śpiewasz:naughty:

Opublikowano
Młody pitku ile razy mam się pytać ile za listwy śpiewasz:naughty:

Też się pytałem ale nie dostałem odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bo ja ich nigdzie nie wystawiałem, napisałem, że MOŻE sprzedam swoje a dostałem od razu z 15 PW:decayed:

Opublikowano
Bo ja ich nigdzie nie wystawiałem, napisałem, że MOŻE sprzedam swoje a dostałem od razu z 15 PW:decayed:

Nie masz co się dziwić , przecież sam dobrze wiesz że to rarytas a na hasło: może mam na sprzedanie listwy zewnętrzne progowe S4 od razu jest poruszenie

Opublikowano
Bo ja ich nigdzie nie wystawiałem, napisałem, że MOŻE sprzedam swoje a dostałem od razu z 15 PW:decayed:
To po co gębą kłapiesz bez powodu:decayed: teraz masz za karę oblężenie skrzynki:polew:
Opublikowano

A tak po za tematem jak miałeś zamocowany dolny grill od S4 w zderzaku S-line , kupiłem nie dawno dwa grille od esy i zastanawiam się czy ciąć z tego dolnego grilla os esy kratkę pod ramkę s-line , czy może zamocować jakoś ten ori grill od esy bez przeróbek ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.