Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja furka jest na głównym zdjęciu na ten miesiąc w kalendarzu na 2012. Tak patrze i powiem że trochę szkoda tej furmanki no ale wszystko się kiedyś kończy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki poszly, gdzies juz pisalem za ile. Co mam?

Felgi, kierownice i galke, dolny grill s4, chyba listwy s4 ale narazie sie nie jarac prosze bo jeszcze nie na 100%

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś kotleta odgrzał:grin::grin::grin:

Czekam jeszcze na premiere filmiku i paru fot z sesji która była robiona a4ce i można temat zamykać i szukać bazy pod nowy projekt:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, nawet nie wystawiłem:grin::grin::grin: Dopiero ogarniam na sprzedaż, nie chce słuchać buraków co będą mi smrodzić jak tu coś puka, tu plama na fotelu bla bla... Może za tydzień wystawie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, nawet nie wystawiłem:grin::grin::grin: Dopiero ogarniam na sprzedaż, nie chce słuchać buraków co będą mi smrodzić jak tu coś puka, tu plama na fotelu bla bla... Może za tydzień wystawie:wink:

Albo pojeździsz jeszcze rok , już raz tak było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, nawet nie wystawiłem:grin::grin::grin: Dopiero ogarniam na sprzedaż, nie chce słuchać buraków co będą mi smrodzić jak tu coś puka, tu plama na fotelu bla bla... Może za tydzień wystawie:wink:

Albo pojeździsz jeszcze rok , już raz tak było :wink:

Niee, teraz nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na sprzedaż, wszystkie części dostępne, chce ktoś coś?:decayed:

:shock3::shock3: same niespodzanki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody pitku ile razy mam się pytać ile za listwy śpiewasz:naughty:

Też się pytałem ale nie dostałem odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja ich nigdzie nie wystawiałem, napisałem, że MOŻE sprzedam swoje a dostałem od razu z 15 PW:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja ich nigdzie nie wystawiałem, napisałem, że MOŻE sprzedam swoje a dostałem od razu z 15 PW:decayed:

Nie masz co się dziwić , przecież sam dobrze wiesz że to rarytas a na hasło: może mam na sprzedanie listwy zewnętrzne progowe S4 od razu jest poruszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja ich nigdzie nie wystawiałem, napisałem, że MOŻE sprzedam swoje a dostałem od razu z 15 PW:decayed:
To po co gębą kłapiesz bez powodu:decayed: teraz masz za karę oblężenie skrzynki:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tematem jak miałeś zamocowany dolny grill od S4 w zderzaku S-line , kupiłem nie dawno dwa grille od esy i zastanawiam się czy ciąć z tego dolnego grilla os esy kratkę pod ramkę s-line , czy może zamocować jakoś ten ori grill od esy bez przeróbek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...