Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krótka projekcja kolegi z GreyWave:

Bagged Audi in Harbour on Vimeo

Opublikowano
:slina::slina::slina:
Opublikowano

Aaaaa zaparowane klosze!!!

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy raz mi się zdarzyło wtedy, że zaparował...:facepalm: Jak na złość

Opublikowano

Temat do zamknięcia, a nie filmiki spod remizy tu się wkleja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze sesja i zamykamy

Opublikowano
Krótka projekcja kolegi z GreyWave:

Bagged Audi in Harbour on Vimeo

:kox::good:
Opublikowano
:slina: świetnie wygląda ...
Opublikowano
  • Autor

Okej, odświeżam kotleta po raz ostatni :decayed: łezka się kręci w oku ale co zrobić, trzeba iść dalej:decayed:

Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

Krótki artykuł i parę fot auta na stronie VAG Scene - Where culture meets lifestyle

Dzięki wszystkim zaangażowanym w projekt, a szczególnie

Bart-s'owi i Wrclaguna za pomoc z kabelkologią

Adamoo za kilka grubych gratów do środka i egzemplarz do naśladowania:decayed:

Raggaman'owi za kilka gratów do środka

jedrkowi za pomocne rady

Iconslave za pomoc przy rezaniu i całokształt:decayed:

Rdzewkowi za pomoc w złozeniu aira

H4mm3r'owi za wrzucanie zdjęć które umilają czas i dają chęć do rezania

Pewnie jeszcze pare osób których teraz nie pamiętam:hi::hi:

Aa i chciałbym też zwalić wszystko na prezesa bo przez niego jestem o pare kafli w plecy:polew::polew:

A w międzyczasie rozglądam się za nowym autem i nowym projektem:hi:

Opublikowano

fajny artykuł , mam nadzije ze z nowym autem będzie jeszcze grubiej i ze usłyszy o nim cała Europa nie tylko Irlandia i Polska , Piona Mati:drinks:

Opublikowano

Co jedno forum.to podziekowania dla kogos innego :)

Mlodziak mam nadzieje ze nasteony projekt bedzie na takim.samym poziomie :)

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano

No Młody dałeś radę i tylko tak dalej w następnych projektach:thumbup:;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

A czy następny samochód to też będzie OOOO? :wink:

Opublikowano

Młody z D za***iście wysoko postawiłeś sobie poprzeczkę przed następnym prodżektem.

Sedan był PIERWSZA KLASA- GUD LAK Sz następnym furaczem.

Opublikowano
  • Autor

Rafal nie wiedzialem ze tu zagladasz wiec dalem tylko liate ludzi co tu wchodza, oczywiscie tobie tez zawdzieczam ta chorobe :P

Pomyslow na next projekt jest sporo, jak sprzedam juz tego grata to bedziemy myslec powaznie, czy Audi? Nie wiem, ale na pewno bedzie niemiec :wink:

Sent from my GT-I9100

Opublikowano

Heh ja sie nie upominam o.podziekowania przeciez

Mi wystarczy fakt ze zarazilem Cie pasja :)

Nad nasteonym.projektem tez bede trzymal piecze :)

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano

to teraz oby się szybko sprzedał i trafiło się kolejne fajne audi :wink:

Opublikowano
Rafal nie wiedzialem ze tu zagladasz wiec dalem tylko liate ludzi co tu wchodza, oczywiscie tobie tez zawdzieczam ta chorobe :P

Pomyslow na next projekt jest sporo, jak sprzedam juz tego grata to bedziemy myslec powaznie, czy Audi? Nie wiem, ale na pewno bedzie niemiec :wink:

Sent from my GT-I9100

Ja tez tu zaglądam ale ja tylko bym skrytykował więc nie ma za co :grin::wink::polew:

Ps. Przemyć whiskey :wink:

Opublikowano

dokładnie, oby się trafiło CCCO bo jak tak spojrzałem na te podziękowania, to brzmią one jak pożegnanie:decayed: jakbyś co najmniej chciał zmienić markę i forum :grin:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.