Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Forum na pewno nie opuszcze! Nawet jak bym fiata kupil haha.

Dziadek, dzieki za gre w tenisa :decayed:

Sent from my GT-I9100

Opublikowano

Dziadek, dzieki za gre w tenisa :decayed:

:jezyk:

pograłbym jeszcze, lubię ale nie mam kiedy, i z kim :kwasny:

Opublikowano

szkoda że ta furka nie została na forum

nie miałeś żadnych propozycji ?

Opublikowano
Kupuj nowego parcha bo nudą wieje :decayed:

Coś takiegu bym tu widział Romain's A4 S-line Film on Vimeo

:slina::thumbup1:
Opublikowano
Kupuj nowego parcha bo nudą wieje :decayed:

Coś takiegu bym tu widział Romain's A4 S-line Film on Vimeo

miażdzy.. ale wg mnie felgi średnie :P juz nie wspomnę że dekielki z bmw to mała profanacja :decayed:

Opublikowano
  • Autor
szkoda że ta furka nie została na forum

nie miałeś żadnych propozycji ?

Niestety nie, narazie auto stoi bez felg, zawiechy i lamp, reszta jest w środku, czekam na kiere na wymiane i będzie ta customowa na sprzedaż jak by ktoś reflektował, 1000zł + kw, mniej niż zapłaciłem...:facepalm: Byle tylko się pozbyć

Opublikowano

No a przecież wystawiałeś ją już kilka razy i co, nikt nie kupił?

Opublikowano

niestety sami pianobijcy :decayed:

Opublikowano

Młody zbieraj na wyjazd bo jak przyjedziesz do mnie to nie są tanie rzeczy:D:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Krótka projekcja kolegi z GreyWave:

Bagged Audi in Harbour on Vimeo

:oklasky:

super dobrana muza :kox:

Opublikowano
  • Autor
No a przecież wystawiałeś ją już kilka razy i co, nikt nie kupił?

Tutaj nie wystawiałem, ostatni raz na sprzedaż była ponad rok temu:hi:

aaa sorry, o kiere Ci chodzi:facepalm: No nie kupił..

Opublikowano

Młody bierz kiere do BT i ktoś łyknie :wink:

Opublikowano
No a przecież wystawiałeś ją już kilka razy i co, nikt nie kupił?

Tutaj nie wystawiałem, ostatni raz na sprzedaż była ponad rok temu:hi:

aaa sorry, o kiere Ci chodzi:facepalm: No nie kupił..

No kiera, kiera :wink:

Opublikowano

Młody... NP :wink:

Opublikowano
szkoda że ta furka nie została na forum

nie miałeś żadnych propozycji ?

Niestety nie, narazie auto stoi bez felg, zawiechy i lamp, reszta jest w środku, czekam na kiere na wymiane i będzie ta customowa na sprzedaż jak by ktoś reflektował, 1000zł + kw, mniej niż zapłaciłem...:facepalm: Byle tylko się pozbyć

Młody 1000pln za samą kierę czy z poduchą? :tongue:

a w ogóle lampy gdzie poszły? daleko? :)

Opublikowano
  • Autor

Sama kiera, ostatnio poduche widzialem na allegro za 220zl. Poduche zostawiam sobie

Lampy sa na forum ale kolega cos nie pokazuje..

tapatalk

Opublikowano

To kiera nadal aktualna ? jaki +/- koszt wysyłki ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, aktualna, w weekend będzie zdjęta z auta już. Koszt wysyłki kurierem to 20 Euro, ew. mogę wziąć do BT jak ktoś chce:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.