Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mlody_drog masz lepsze zdjecia swoich lamp? Ledy z A6?

Opublikowano
  • Autor

Ledy z Rs6, zdjęcia są gdzieś w temacie. Lampy poszły już do klubowego kolegi:wink::wink:

A grill s4 dolny nie jest idealnie dopasowany, żeby zrobić to idealnie to tak jak mówisz, z dwóch robisz jeden, ramka s line a środek s4 i jest bajka

Opublikowano

Ta fura to taki golas że nawet nie ma co kupić ;]

Opublikowano

ja swoje listwy S4 nie moglem sprzedac na a4klub przez 1,5 miecha a wy ja hieny krazycie .

Opublikowano

-bix z b6

-lampy rs6 c6

-soczewka b8

-przetwornice + żarniki ofc.

-wszystkie diody wymienione od razu co by później nie trzeba było rozklejać

Każdy odbłyśnik ma 3 diody,

- biała mocna - DRL

- biała słaba - zapala się z mijania

- pomarańczowa - kierunek.

Takie inf znalazłem.

Kilka pytań.

Jaka jest różnica miedzy ledami A6 a RS6?

Led pasuje do ORI bi bez wiekszego przerabiania?

W ori ledach też są 3 diody?

Przez zastosowanie takigo leda (paska) regulacja działa bez problemów?

Fotek nie masz lepszych niż te Galeria ? Widac naklejona -pomalowany pasek od góry.

Odbłyśnik i maskownica ori bi-xen została przycinana czy jakoś inaczej modyfikowana?

Ledy mają swoja przetwornice czy -+ wystarczy :)

Opublikowano
-bix z b6

-lampy rs6 c6

-soczewka b8

-przetwornice + żarniki ofc.

-wszystkie diody wymienione od razu co by później nie trzeba było rozklejać

Każdy odbłyśnik ma 3 diody,

- biała mocna - DRL

- biała słaba - zapala się z mijania

- pomarańczowa - kierunek.

Takie inf znalazłem.

Kilka pytań.

Jaka jest różnica miedzy ledami A6 a RS6?

Led pasuje do ORI bi bez wiekszego przerabiania?

W ori ledach też są 3 diody?

Przez zastosowanie takigo leda (paska) regulacja działa bez problemów?

Fotek nie masz lepszych niż te Galeria ? Widac naklejona -pomalowany pasek od góry.

Odbłyśnik i maskownica ori bi-xen została przycinana czy jakoś inaczej modyfikowana?

Ledy mają swoja przetwornice czy -+ wystarczy :)

rs6 ma tych okienek z ledami o kilka wiecej niz zwykle ledy z a6

Led a6/rs6 do bi xenon b6 to masa przerabiania i duze koszta

W ori ledach z a6/rs6 jest jedna dioda led na jedno okienko ktora realizuje swiatlo do jazdy w dzien i pozycje.W lampie nie ma paska led .Jest wpasowany caly wklad z lampy a6 stad jest tyle klopotow i duzo pracy.

Odnosnie regulacji to nie wiem czy jest i czy dziala.

Opublikowano

pany brać graty zanim auto pójdzie do żyda:decayed:

Opublikowano

Ok. Koszty można pomniejszyc stosując od A6 a nie od rs6. Orientujesz jak z zasilaniem tych ledów? Czy nie mają dodatkowego modułu sterującego. Myśle że można zastosowac

4301150e1cbaa278.jpg

Tylko pomierzyć czy się mieści. Wykonanie z NSSC jest ok. Ładnie zabudować od góry

Opublikowano
  • Autor
Ok. Koszty można pomniejszyc stosując od A6 a nie od rs6. Orientujesz jak z zasilaniem tych ledów? Czy nie mają dodatkowego modułu sterującego. Myśle że można zastosowac

http://images10.fotosik.pl/2110/4301150e1cbaa278.jpg

Tylko pomierzyć czy się mieści. Wykonanie z NSSC jest ok. Ładnie zabudować od góry

Można, wszystko można :wink::wink:

Z zasilaniem? Zależy jak chcesz je mieć podłączone, jak pod postojówki to bierzesz prąd z postojówek, jak DRL to robisz nową wiązkę, zależy od twojej wyobraźni

Opublikowano

lampy a6 mają innaczej rozwiazane ledy niz w rs6.

w rs6 jest ich 10 i kazdy jest niezalezy. w a6 jest 6 diod i wszystkie sa na płycie , i nei ma szans zeby ta płyta weszłą do lampy b6. wiec woztaje jedynie wpasowanie plastików z a6 do b6 i montaz innych diod.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
6338_545943228756768_72846925_n.jpg
Opublikowano

nie sprzedałeś jeszcze tego parcha? :decayed:

Opublikowano

sentyment kolego sentyment :grin:

Opublikowano
  • Autor

Parch już tak nie wygląda w żadnym stopniu, jak umyję to wrzucę foty teraźniejszego setupu :decayed::decayed: Jutro będą jeszcze foty i gratis i koniec historii parcha:grin:

Opublikowano

czyli teraz już z powrotem koza, seria edyszyn? :decayed:

Opublikowano

Dawaj Młody pośmiejemy się:decayed:

Opublikowano
IMG_0487.jpg
Opublikowano

A co z listwami ?:polew::grin:

Opublikowano
  • Autor

Spoko wladi, taka koza jak u Ciebie i tak nie jest:grin::grin::grin: Stoi na rs6 w graficie + opony 205/40 + sprężyny obniżające na amorach s lajn, jak umyję to zrobię fotę, nie mam czasu ostatnio:decayed: i pogoda tak ch..owa, że szkoda zachodu

Opublikowano

Ty a ja chciałem zamienić moje na łopaty:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.