Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Laguna GT 2.0T 205KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajezdzilem dwa pugi 406 i nie dam zelgo slowa o nich powiedziec. kazdy przelatal 250tys i jakos sie nie rozpadly..

no widzisz to tak jak z tymi 2.0 TDI w A4.Ludzie jeżdżą i sa zadowoleni i nic sie nie dzieje a ja mam juz drugie auto które okazalo sie mega c**jowe :wallbash:

no na pewno silniki HDI , szczegolnie te 2.0 110 koni nie maja takich problemow jak nowe tdi od VAGa... ogolnie co by nie narzekac na auta na F to akurat Francuskie diesle i Fiatowskie 1,9jtd to bardzo udane jednostki i ciezko im zarzucic jakas super awaryjnosc.

Opublikowano

Tak jak ktoś napisał wcześniej, Laguny sprzed liftu się zwyczajnie srają i tyle. 2.2 dci okrzyknięta była swojego czasu "Królową lawet" - i to przez pracowników ASO również :decayed:

Niestety, ale one są na maxa nafaszerowane elektroniką i do tego jeszcze bardzo delikatne :thumbdown:

Sam chciałem Lagunę, ale jak koledze samozapłonu dostała pod domem, to dałem sobie spokój :naughty: Komfort jazdy super, tylko to bujanie, jak na łajbie :kox:

Opublikowano

Z tymi liftami we francuzach coś może być ;)

C5 I gen 2003 rok przez 2 lata zrobione 45kkm. Miała ze 4 awarie elektryki...

C5 II gen 2008 rok - w lutym kończy 2 lata, na blacie 35kkm. Póki co oleje i filtry.

Ale Renata fajna, jakby ciut dłubnąć ten motor, mógłby być niezły cichociemny :kox:

Opublikowano

Niezły cichociemny to jest Megane Turbo :kox::naughty: 225 ps i jest się czym bawić - szkoda tylko, że FWD. No i sygna R.Kubicy będzie w gratisie :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no pewnie że unikać FERRARI, np takie ENZO ma jedne z kirunkowskazów (te mniejsze okrągłe) żywcem z Fiata COUPE :decayed: wiem bo miałem oczywiście fiata i jakie moje zdziwienie było wpisując nr części że odpowedniki występują w.... i w ...... i w FERRARI ENZO :polew::hi:

To taki żarcik wiadomo że ferrari to ferrari.

Co do 3.0TDI to myślę że nie zadziwisz jej, choć może. Nie będę się sprzeczał

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i laguna została w grudniu sprzedana, pojechała do Lublina.

A od 30.12 stałem się posiadaczem :>:

dsc01849m.jpg

Auto stało w Jeleniej, postaram się zrobić trochę więcej zdjęć i opisać w stosownym wątku.

BTW pozdrowienia dla kolegi z klubu, który parkuje na tym samym strzeżonym parkingu na orła :hi:

Opublikowano

jedyny słuszny kolor oraz felgi :good:

Opublikowano

i zmiana na wielki "+" :kox:.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.