Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Laguna GT 2.0T 205KM


dominbr

Rekomendowane odpowiedzi

zajezdzilem dwa pugi 406 i nie dam zelgo slowa o nich powiedziec. kazdy przelatal 250tys i jakos sie nie rozpadly..

no widzisz to tak jak z tymi 2.0 TDI w A4.Ludzie jeżdżą i sa zadowoleni i nic sie nie dzieje a ja mam juz drugie auto które okazalo sie mega c**jowe :wallbash:

no na pewno silniki HDI , szczegolnie te 2.0 110 koni nie maja takich problemow jak nowe tdi od VAGa... ogolnie co by nie narzekac na auta na F to akurat Francuskie diesle i Fiatowskie 1,9jtd to bardzo udane jednostki i ciezko im zarzucic jakas super awaryjnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś napisał wcześniej, Laguny sprzed liftu się zwyczajnie srają i tyle. 2.2 dci okrzyknięta była swojego czasu "Królową lawet" - i to przez pracowników ASO również :decayed:

Niestety, ale one są na maxa nafaszerowane elektroniką i do tego jeszcze bardzo delikatne :thumbdown:

Sam chciałem Lagunę, ale jak koledze samozapłonu dostała pod domem, to dałem sobie spokój :naughty: Komfort jazdy super, tylko to bujanie, jak na łajbie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi liftami we francuzach coś może być ;)

C5 I gen 2003 rok przez 2 lata zrobione 45kkm. Miała ze 4 awarie elektryki...

C5 II gen 2008 rok - w lutym kończy 2 lata, na blacie 35kkm. Póki co oleje i filtry.

Ale Renata fajna, jakby ciut dłubnąć ten motor, mógłby być niezły cichociemny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły cichociemny to jest Megane Turbo :kox::naughty: 225 ps i jest się czym bawić - szkoda tylko, że FWD. No i sygna R.Kubicy będzie w gratisie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że unikać FERRARI, np takie ENZO ma jedne z kirunkowskazów (te mniejsze okrągłe) żywcem z Fiata COUPE :decayed: wiem bo miałem oczywiście fiata i jakie moje zdziwienie było wpisując nr części że odpowedniki występują w.... i w ...... i w FERRARI ENZO :polew::hi:

To taki żarcik wiadomo że ferrari to ferrari.

Co do 3.0TDI to myślę że nie zadziwisz jej, choć może. Nie będę się sprzeczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i laguna została w grudniu sprzedana, pojechała do Lublina.

A od 30.12 stałem się posiadaczem :>:

dsc01849m.jpg

Auto stało w Jeleniej, postaram się zrobić trochę więcej zdjęć i opisać w stosownym wątku.

BTW pozdrowienia dla kolegi z klubu, który parkuje na tym samym strzeżonym parkingu na orła :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...