Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]


s6quattro

Rekomendowane odpowiedzi

felga kox.... na pewno zwraca na siebie uwagę.. a A6 poznaje.. widziałem kiedyś w Nowym Sączu... każdy się obracał... pełen szacun... pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga kox.... na pewno zwraca na siebie uwagę.. a A6 poznaje.. widziałem kiedyś w Nowym Sączu... każdy się obracał... pełen szacun... pozdro :)

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo za duze do a4.

Gleba za mala.

Tobie ma sie podobac :wink4::)

zrozumcie wkoncu ze tym jezdzi kobieta, nie da sie zrobic dla baby wiekszej gleby bo pourywa kola, i poł podwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie odkop :decayed:

Foty przed mozami ktore właśnie się robią

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Troche środka:

dscn2733p.jpg

15012011191.jpg

dscn2735o.jpg

15012011189.jpg

Dzisiaj kolejne mody pod maską, przyszła nóweczka osłona zbiorników z 3.0. Już zamontowana po małym cięciu <ok>

34833576.jpg

67128924.jpg

Zderzaczek przód full kompletny, brakuje tylko halogenów... trudno coś się wymyśli. Itak musiałem dokupić wszystko tj: kratki boczne, kratke srodkową, zaślepke ucha do holowania, prowadnice i zaślepki spryskiwaczy. :/

15022011315.jpg

Kolejny detal udało sie wyrwać w super kasie

1465241329

Audi się juz maluje, pod koniec tygodnia wstawie fotki jak się prezentuje :)

Jeszcze zostaje zalozyc gwint na przód który czeka juz w garage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik-A4 - normalne zwykłe postojówki, chciałem wsadzić białe ledy ale niestety nie umiem sobie poradzić z problemem. Auto jest wersja usa i po wsadzeniu ledowej postojówki zaczyna ona migać jak kierunkowskaz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik-A4 - normalne zwykłe postojówki, chciałem wsadzić białe ledy ale niestety nie umiem sobie poradzić z problemem. Auto jest wersja usa i po wsadzeniu ledowej postojówki zaczyna ona migać jak kierunkowskaz :D

Zastosuj rezystory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogł byś coś wiecej na ten temat powiedzieć, albo dac link gdzie to kupic? bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy fajne, felgi też fajne. Larzon robi całkiem fajne koła, co nie zmienia faktu że ten model to podróba wzoru firmy Kahn. Zresztą większość wzorów tej firmy jest "pożyczonych" :decayed:I strasznie się cenią jak na norweską firmę znaną głównie w skandynawii. Ale mniejsza z tym. Wg mnie auto prezentuje się super, tak trzymać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emblematy S4 :facepalm: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:14_________________________________________________Te zagłówki mogłeś sobie darować :facepalm::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrapy beda BLACK czy CHROM Madafka :mysli:

Srodek masz troszke zmeczony :kwasny: Napisz do Czaki22 to ci sprzeda tunel srodkowy w dobrej cenie itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie nie musi się podobać :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:20_________________________________________________wrclaguna jak znajde dolna w chromie to bedzie w chromie. Narazie bedzie tak jak widać niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te plastiki w środku to masz ostro styrane :decayed:

i co w związku z tym?? chcesz mi kupić nowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...