Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Metallica w Warszawie!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Metallica w Polsce – Warszawa, lotnisko Bemowo, 16 czerwca 2010r.!!! :notworthy:

żródło

Opublikowano

Dotrzymują obietnicy z Chorzowa :evil:

Opublikowano

No to trzeba być 16 czerwca w Warszawie :naughty:

Dotrzymują obietnicy z Chorzowa :evil:

I mają szczęście :przebiegly:

Opublikowano

support też zacny Slayer, Anthrax, Mastodon i Behemoth :kox: :kox:

impreza dla fanów nie do przegapienia

Opublikowano

Do wawy bliżej i mam gdzie przenocować :evil2:

Opublikowano

Meta, Slayer, Anthrax. Brakuje Megadeth i wielka czwórka byłaby w komplecie. Do tych zespołów dojdzie jeszcze kilka. Po cichu liczę na Heaven And Hell :) Szkoda trochę, że Bemowo a nie hala ale z drugiej strony nie będzie problemu z biletami przynajmniej.

Tu trochę więcej informacji: http://pl.sonispherefestivals.com/

Opublikowano

kto się wybiera na Metallica + reszta czadu na Bemowo?

trochę się szarpneliśmy z kolegami z pracy i hhackiem i bilety VIP w Golden Circle zamówione :kox:

a 01.07.2010 Pearl Jam na Heinekenie :good:

Opublikowano

Oczywiście będę :)

Opublikowano

Nergal podobno tez z nimi wystapi :naughty:

Opublikowano

Nie podobno tylko na pewno. I nie z nimi tylko przed nimi :P

BTW chodzą głosy o AC/DC gdzieś w czerwcu/lipcu. To by było dopiero :)

Opublikowano

Nergal podobno tez z nimi wystapi :naughty:

Miejmy nadzieje ze bez Dody.. :naughty:

A tak swoją drogą to moze i ja sie pojawie.. to zrobi się mega spota + koncerciwo + :drunk:

Opublikowano

Brakuje Megadeth i wielka czwórka byłaby w komplecie

juz jest Megadeth :kox:

niezły zestaw się zrobił :slina:

Opublikowano

No jest jest ale chyba jednak do Pragi się wybiorę bo H&H jeszcze jest :)

Rzadko zdarza się aby inne kraje nam czegoś zazdrościły - amerykańcy już strasznie narzekają, że to nie u nich hehe

Opublikowano

ja się raczej wybiorę ... jak dzieciaki będą zdrowe ... kto mnie przekima w Wawie ? :gwizdanie:

Opublikowano

trochę się szarpneliśmy z kolegami z pracy i hhackiem

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Rok szykuje się interesująco :naughty:

Już zaczynam zapuszczać włosy :gwizdanie: :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W maju na AC/DC się szykować :evil:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:16_________________________________________________No i się nie myliłem :)

27.05 Warszawa - Bemowo - AC/DC :evil:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

27.05 Warszawa - Bemowo - AC/DC :evil:

Byłem!

A w srode bede :evil:

Opublikowano

Ja również :)

Opublikowano

Jakby ktos chcial, to moge zalatwic 2 bilety po bodajze 165PLN szt. na plyte.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.