Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Metallica w Warszawie!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eee drogo, po 140 kupiłem :P

A jak komuś się nie pali z wejściem od samego początku to i poniżej stówki kupi na miejscu :)

Opublikowano

będę z hhackiem :wink4:

będą jeszcze dwie inne osoby z Wawy z foruma :tongue4:

karwa będzie czad :kox:

Opublikowano

moja sąsiadka z kumplem śmiga a ja kurwka przez sytuację z córką nie pojadę ....

Opublikowano

Ja tez będę :punk::punk::punk:

Opublikowano

..i jak? :wink4:

Opublikowano

..i jak? :wink4:

Ciezko to opisac slowami - taka impreze trzeba przezyc :good:

Opublikowano

Byłem... i nie da się napisać jak było. Dziś już mogę mówić :) Kurde, supppppeeerrrr sprawa taki koncert!!!

Opublikowano

eee PRAWDZIWY HARD jest jutro na Europe. Na Metallice nie problem pojechac - żaden wyczyn. Mowisz "Jadę na Metallica`e, Megadeath itp" Ja mówie "OK spoko". Mówisz: "Jadę na Europe" Ja mówię: "f*ck me Mama??!" :decayed:

Jutro jezdem w Wawie w związku z tym: emoticon_rock.gifheadbang.gif

EUROPE - Cherokee (Live 1986-2007)

Opublikowano

Nie spodziewaj się nie wiadomo czego - w końcu to darmowy koncert :P

Napisz jak wrócisz jak było i czy warto się do Lublina wybierać.

A co do Sonisphere to jakoś tak średnio jak dla mnie.

Wyszło to tak, że zagrała Metallica + supporty a nie koncert Big Four :)

Co do poszczególnych kapel:

- na Behemoth i Anthrax niestety nie zdążyłem

- Megadeth widziałem połowę - jakoś tak przeciętnie

- Slayer - liczyłem na więcej ale ogólnie w porządku

- Metallica na stałym dobrym poziomie, dobre nagłośnienie i niezła setlista.

Organizacja lepsza niż na AC/DC (dobrze, że organizatorzy wyciągnęli wnioski) :)

Opublikowano

Nie spodziewaj się nie wiadomo czego - w końcu to darmowy koncert :P

Napisz jak wrócisz jak było i czy warto się do Lublina wybierać.

Wlaśnie wróciłem :decayed:. Trzeba być totalnym popierdoleńcem żeby jechać na Europe (do tego jedyny darmowy w całej trasie). Nastawiłem sie od pół roku na ten koncert. Wiedziałem, żę będzie jazda. Było 5 razy lepiej!

Tempest - głos rewelacja; Norum - wirtuoz; Nagłosnienie - rewelacja; 2,5 h potężnej dawki zajebistego hard rocka. Esencja gitarowego rocka z domieszką pudel matalu. Nice. WARTO ZA KAŻDE PIENIĄDZE. Miejsce tylko pod sceną!

Opublikowano

Hehe - dobra relacja :>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Endriu - aby udowodnić, że jesteś "totalnym popierdoleńcem" :evil: wpadnij do Lublina w sobotę.

Zrobimy mały spocik przed koncertem :) Co Ty na to?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dancing_cat.gif[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________

Endriu - aby udowodnić, że jesteś "totalnym popierdoleńcem" :evil: wpadnij do Lublina w sobotę.

Zrobimy mały spocik przed koncertem :) Co Ty na to?

i jak dziadu - byłeś?? :gwizdanie:

Opublikowano

Jasne, że byłem - zagrali 2 godzinki, nawet nieźle i ludzi też trochę przyszło :)

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie piszę w tym wątku by nie zakładać nowego. Wybieram się na Narodowy w dniu 11.07 br:dance:. autem, ale że nie mam pojęcia co do parkingów. Nie znam W-wy i dlatego proszę o ewentualne podpowiedzi gdzie najlepiej (najwygodniej) zaparkować na czas koncertu 558px-Metallica_wordmark.svg.png

Opublikowano

To żeś odgruzował temat :decayed: Pisz po koncercie jak było :kox: Ja muszę się wybrać na ich koncert jeszcze w tym życiu :banan2: ewentualnie Iron Maiden i będę spełniony :decayed:

Opublikowano
To żeś odgruzował temat :decayed: Pisz po koncercie jak było :kox: Ja muszę się wybrać na ich koncert jeszcze w tym życiu :banan2: ewentualnie Iron Maiden i będę spełniony :decayed:

Chronologia :grin: najpierw dojechać później napisać:grin:

Opublikowano
To żeś odgruzował temat :decayed: Pisz po koncercie jak było :kox: Ja muszę się wybrać na ich koncert jeszcze w tym życiu :banan2: ewentualnie Iron Maiden i będę spełniony :decayed:

Polecam:wink: Dla mnie po U2 najlepszy band koncertowy(dwadzieścia lat temu był pierwszy:grin::facepalm:).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.