Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym na twoim miejscu sprzedał jak bedziesz mial kupca za ta cene co chcesz. Zostaw sobie tylko felgi :decayed:

No tak też właśnie zrobię i grill też sobie zostawie napewno :kox:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 11:46_________________________________________________

a to nie felgi Młodego?

Tak dokładnie to są felgi od Młodego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu sprzedał jak bedziesz mial kupca za ta cene co chcesz. Zostaw sobie tylko felgi :decayed:

No tak też właśnie zrobię i grill też sobie zostawie napewno :kox:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 11:46_________________________________________________

a to nie felgi Młodego?

Tak dokładnie to są felgi od Młodego

Juzkowi zaoferuj swojego bo ciagle szuka auta w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie: jozku726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że w zeszłym roku też się rozstałem z A3, 97r. powodem podobnie jak u Ciebie był rocznik auta.. Jak masz kasę żeby dołożyć do nowszego to pewnie że sprzedawaj.. Ale oblicz ile kasy w obecne auto włożyłeś i czy się opłaca..

Ja np. teraz za swojego musiałbym wziąć ok 25tyś (robiony rozrząd, nowe opony letnie +fele, ubzepiczenie... ) a tyle nikt nie da... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzkowi zaoferuj swojego bo ciagle szuka auta w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie: jozku726

Ok zobaczymy co on na to[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 11:58_________________________________________________

Powiem Ci że w zeszłym roku też się rozstałem z A3, 97r. powodem podobnie jak u Ciebie był rocznik auta.. Jak masz kasę żeby dołożyć do nowszego to pewnie że sprzedawaj.. Ale oblicz ile kasy w obecne auto włożyłeś i czy się opłaca..

Ja np. teraz za swojego musiałbym wziąć ok 25tyś (robiony rozrząd, nowe opony letnie +fele, ubzepiczenie... ) a tyle nikt nie da... :)

NO tak kolego ale to są takie koszta których nikt ci niestety nie zwróci :( ja też przecież wszystko robiłem to co wymieniasz i tez więcej wyszła niż chce no ale cóż zrobisz takie życie. A za ile puściłeś swoją A3???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo jak juz bys mial sprzedawac to moze bys si chciał felgami zamienic : :decayed:

Tylko sprzedaż :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 13:05_________________________________________________Koledzy a mam małe pytanko dużo kosztuje przerobienie żebym miał pełny fis??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile puściłeś swoją A3???

A całkiem ładnie poszła... 97r TDI AGR po chipie w dynosoft na 115km, poszła za 18tyś w przeciągu jednego dnia :) .. tak naprawdę to chciałęm sie zorientować czy ktoś kupi za taką cenę i się opłaciło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile puściłeś swoją A3???

A całkiem ładnie poszła... 97r TDI AGR po chipie w dynosoft na 115km, poszła za 18tyś w przeciągu jednego dnia :) .. tak naprawdę to chciałęm sie zorientować czy ktoś kupi za taką cenę i się opłaciło :)

No to musze przyznać ze ładnie poszła ja swoją sprzedałem za 16500zł ale moja nie miała klimy i oczywiście poszła na felgach 15 ori bo te ori s-line 17' sprzedałem osobno za 1700zł no i nic nie kombinowałem przy silniczku tylko było 90 kucy[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________koledzy Maleństwo nie idzie juz na sprzedaż:) teraz proszę o rade jaki gwint najlepiej jej wrzuci oczywiście w rozsądnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmowy :cwaniak1:

Spoko dzięki za wyczerpującą odpowiedź :good:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 22:43_________________________________________________Jakaś mała sesja zrobiona po modach strona pierwsza zapraszam:) Mam do sprzedania Grill RS 4 jak by ktoś potrzebował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba koniecznie :gwizdanie: zwłaszcza tył bo strasznie stoi, i teraz o spryskach musisz pomysleć skoro masz zenon :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o spryskach musisz pomysleć skoro masz zenon :tongue4:

dej mu spokój , 99% ludków w pl jeździ bez i jest ok. , niech zrobi glebę koza jak nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba koniecznie :gwizdanie: zwłaszcza tył bo strasznie stoi, i teraz o spryskach musisz pomysleć skoro masz zenon :tongue4:

No wiem wiem ale to jak juz to muszę kupić zderzak od s4 bo ten ori i tak mam do malowania więc czekam na jakąś okazję zeby sie coś trafiło poniżej 1000zł :)a co do gleby to zbieram na gwint :)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 18:22_________________________________________________Witam ponownie malutki mod czyli B5 BATTALION :):):):) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba koniecznie :gwizdanie: zwłaszcza tył bo strasznie stoi, i teraz o spryskach musisz pomysleć skoro masz zenon :tongue4:

No wiem wiem ale to jak juz to muszę kupić zderzak od s4 bo ten ori i tak mam do malowania więc czekam na jakąś okazję zeby sie coś trafiło poniżej 1000zł :)a co do gleby to zbieram na gwint :)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 18:22_________________________________________________Witam ponownie malutki mod czyli B5 BATTALION :):):):) :good:

:gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli:

nad czym tak myślisz?? Co źle że mam BATTALION??[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:30_________________________________________________

...ale grill RS to wyglądał lepiej niż aktualny eS :thumbdown:

Mi się jakoś bardziej podoba ten od eS :) jeszcze tylko poszukuje znaczka ale bardzo ciężko dostać i chyba będę musiał udać się do ASO 96zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś bardziej podoba ten od eS :) jeszcze tylko poszukuje znaczka ale bardzo ciężko dostać i chyba będę musiał udać się do ASO 96zł :(

Chyba nie mówisz o emblemacie S4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś bardziej podoba ten od eS :) jeszcze tylko poszukuje znaczka ale bardzo ciężko dostać i chyba będę musiał udać się do ASO 96zł :(

Chyba nie mówisz o emblemacie S4 :gwizdanie:

no dokładnie o nim mówię :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś bardziej podoba ten od eS :) jeszcze tylko poszukuje znaczka ale bardzo ciężko dostać i chyba będę musiał udać się do ASO 96zł :(

Chyba nie mówisz o emblemacie S4 :gwizdanie:

no dokładnie o nim mówię :slina:

Nie rób tego, bo to bez sensu jest :thumbdown: przecież nie masz S4, nie wyglada na S4, a tym bardziej nie jezdzi jak S4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś bardziej podoba ten od eS :) jeszcze tylko poszukuje znaczka ale bardzo ciężko dostać i chyba będę musiał udać się do ASO 96zł :(

Chyba nie mówisz o emblemacie S4 :gwizdanie:

no dokładnie o nim mówię :slina:

Nie rób tego, bo to bez sensu jest :thumbdown: przecież nie masz S4, nie wyglada na S4, a tym bardziej nie jezdzi jak S4 :gwizdanie:

he he wiem wiem i nie robie po to zeby z tego zrobić S4 TDI he he tylko moim zdaniem ten grill bardzo ładnie wygląda jak jest kompletny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...