Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto z was pamięta Stan Wojenny?


GILI

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzkości przydarzały się mniejsze lub większe nieszczęścia, powiem tylko:

"Kapitał" Marksa to 80 milionów ofiar

"Main Kampf" Hitlera to 22 miliony ofiar

Mówiąc wprost socjalizm nigdy nic nie zbudował, za to zniszczyć potrafił zawsze, nie ma gorszego nieszczęścia niż teorie Marksa realizowane w różnych stronach świata.

U nas w Polsce do chorej ideologii dochodziła jeszcze kolaboracja i zdrada.
Kościuszko podczas insurekcji twórców Targowicy tych których wyłapał bez pardonu powywieszał. Zdrajca musiał dać gardło.
W obecnej Polsce zdrajcy ( pachołki moskiewskie) są " ludźmi honoru", "autorytetemi", brylują w skundlonych mediach tłukąc lemingom papkę.


:grin: :grin: :grin:
Tymczasem "prezydęt" wspomina stan wojenny:
http://niezalezna.pl/62362-komorowski-o-stanie-wojennym-fajnie-ze-mozemy-smiac-sie-z-tych-scen

Edytowane przez taktuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,to jest największą tragedią stanu wojennego,że oprawcy są szczęśliwie opływającymi kapitałem i splendorem wyprostowanymi generałami,a Ci którzy walczyli z tyranią systemu dogorywają często na granicy człowieczeństwa w małych socjalnych mieszkaniach jako inwalidzi z zawalonym życiem osobistym.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz sie ? Przy Okrągłym Stole nas wszystkich wyruchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak przez mgłę kiedy się to zaczęło i generał w pociemniałych okularach przemawiał.Tak ludzie walczyli i oddawali życie :( żeby wyplenić to zło.

A teraz po 25 latach od uwolnienia okazuje się,że wszystko zaprzepaszczone.Rozsprzedane,rozkradzione,zajechali wszystko.Nieliczni żyją tylko ponad stan i normalnych ludzi gnębią.Nic się nie opłaca.Najlepiej sprzedać jeszcze co się da zagranicznym inwestorom a oni wybudują kolejne galerie z marketami itd i zwykli ludzie tam będą pracować za grosze upadlani przez tych różnej maści naszych rodaków menadżerów na usługach tych zagraniczniaków.A ludzie w weekendy zamiast odpoczywać to ogłupiali łażą po tych galeriach jakby inaczej nie można czasu spędzić.I najlepiej jeszcze żeby w święta było otwarte :facepalm:

Kiedy to w końcu pozamykają w niedziele żeby i ci ludzie mieli wolne?Nie zrobią tego bo niby zarobek.A ci ludzie co tam tak chodzą by pewnie nie wiedzieli co mają ze sobą zrobić.Zrobili taką demokrację ,że niech ich :(Niby widać wszędzie te inwestycje i dobrobyt z unii ale zwykli ludzie tego nie odczuwają i nie widzą.I afera za aferą i nic się nie dzieje.Jedni na drugich a potem pod dywan.Dobra szkoda słów.Jak się muszą czuć teraz ci co to dokładnie pamiętają i rodziny tych,którzy zginęli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ludzie wiedzieli z kim walczą i o co. Był jeden cel. A teraz każdy sobie rzepkę skrobie i wychodzi polskie cwaniactwo i zwykłe sk***ysyństwo. Ale skoro większość Polaków ma chamskie pochodzenie to skąd nagle zdziwienie? Z resztą dzisiaj są takie czasy, że promuje się ludzi prostych i takich co nie mają nic do powiedzenia. Daje się im mówić i skutki widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzisiaj są takie czasy, że promuje się ludzi prostych i takich co nie mają nic do powiedzenia.

:thumbup1:

Dobrym przykładem Warsaw Shore :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może nie schodzmy na tematy inne niż sam stan wojenny bo szkoda poważny temat rozmieniać na drobne i dyskutować o dzisiejszej polityce bo to dwa rózne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, trochę wody w Wiśle upłynie i sie wszystko wyklaruje.

Nie narzekajmy na siebie Polaków bo inni maj gorzej. Przyjdzie czas, ze bedą nam zazdrościć, już to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze za komuny nigdy bym nawet nie mógł pomarzyć o audi b8 , smartfonie tablecie czy laptopie. Jak se pomysle w jakim przepychu żyją moje dzieci to wcale nie żałuje ze taki mamy system w PL. Mój ojciec jest bylym zolnierzem zawodowym i zke za komuny nie mielismy ale sam przyznaje ze jak patrzy jakie luksusy mają moje dzieci ( tablety, youtube , fb , gry, owoce świata , wakacje zagraniczne itp to k...wa co tu porownywac ludzie. Małpa by nawet bez problemu zauwazyla jaki system jest lepszy . Moj brat jak raz na rok matka banany przyniosla za oomuny do domu bo sie udalo skombinować to skakał wlasnie jak ta przyslowiowa małpka hehe a teraz wszystkiego do wyboru do koloru, nawet żulom spod śmietnika nie chce sie robić jak ich wołam tak im dobrze bo socjalne biorą z gminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...