Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

weź spójrz na te foty, jakość aparatu jak z biedronki, żarówki z biedronki, rozproszenie światła jak z biedronki

nic dodać nic ująć

zdania nie zmienie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robione było kalkulatorem :decayed: a jak ogarnąć to rozproszenie światła? przecież nawet robiąc aparatem by był taki efekt :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przy wymianie zarowek ( zalozylem OSRAM NIGHT BREAKER PLUS i postojowe OSRAM COOL BLUE INTENSE ) natknalem sie na zarowke jaka jeszcze niemiec zalozyl a mianowicie zarowka TRIFA GERMANY zna ktos jakies opinie na temat zarowek tego TRIFA u mnie byla standardowa ale widze ze na allegro sa odpowiedniki cool blue. http://allegro.pl/listing.php/search?string=trifa+h7&category=0&sg=0

Znalazlem w sieci opinie na temat tych zarowek z linku i jakis gosc bardzo zachwalal ze zywotnosc dluga i bardzo fajna maja barwe mowi ze jakas firma tuningowa mu je zalozyla, a cena jest bardzo dobra.Jakis importer tych zarowek jest w piotrkowie trybunalskim o ile sie nie myle, chyba sie skusze i zamowie komplet zobacze jak to bedzie wygladac.A do tego podobno nie sa produkowane w krajach azjatyckich wiec to chyba tez istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przy wymianie zarowek ( zalozylem OSRAM NIGHT BREAKER PLUS i postojowe OSRAM COOL BLUE INTENSE ) natknalem sie na zarowke jaka jeszcze niemiec zalozyl a mianowicie zarowka TRIFA GERMANY zna ktos jakies opinie na temat zarowek tego TRIFA u mnie byla standardowa ale widze ze na allegro sa odpowiedniki cool blue. http://allegro.pl/listing.php/search?string=trifa+h7&category=0&sg=0

Znalazlem w sieci opinie na temat tych zarowek z linku i jakis gosc bardzo zachwalal ze zywotnosc dluga i bardzo fajna maja barwe mowi ze jakas firma tuningowa mu je zalozyla, a cena jest bardzo dobra.Jakis importer tych zarowek jest w piotrkowie trybunalskim o ile sie nie myle, chyba sie skusze i zamowie komplet zobacze jak to bedzie wygladac.A do tego podobno nie sa produkowane w krajach azjatyckich wiec to chyba tez istotne

kolego kupuj i powiedz jaki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 PHILIPS NightGuide 3 super świeca zwłaszcza wieczorem i w nocy+ czyszczenie soczewki+ regeneracja odbłyśnika + czyszczenie szkła po wewnętrznej stronie efekt murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 PHILIPS NightGuide 3 super świeca zwłaszcza wieczorem i w nocy+ czyszczenie soczewki+ regeneracja odbłyśnika + czyszczenie szkła po wewnętrznej stronie efekt murowany.

Zarzuć fotami jak możesz :D

ps Jest jakaś różnica miedzy H7S a H7R czy to tylko chwyt marketingowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 PHILIPS NightGuide 3 super świeca zwłaszcza wieczorem i w nocy+ czyszczenie soczewki+ regeneracja odbłyśnika + czyszczenie szkła po wewnętrznej stronie efekt murowany.

Zarzuć fotami jak możesz :D

ps Jest jakaś różnica miedzy H7S a H7R czy to tylko chwyt marketingowy ?

dokładnie jak byś mógł daj fotkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge ogarnac od czytania, ale poczytam jeszcze bo juz sam nie wiem jakie h7 kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przy wymianie zarowek ( zalozylem OSRAM NIGHT BREAKER PLUS i postojowe OSRAM COOL BLUE INTENSE ) natknalem sie na zarowke jaka jeszcze niemiec zalozyl a mianowicie zarowka TRIFA GERMANY zna ktos jakies opinie na temat zarowek tego TRIFA u mnie byla standardowa ale widze ze na allegro sa odpowiedniki cool blue. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Znalazlem w sieci opinie na temat tych zarowek z linku i jakis gosc bardzo zachwalal ze zywotnosc dluga i bardzo fajna maja barwe mowi ze jakas firma tuningowa mu je zalozyla, a cena jest bardzo dobra.Jakis importer tych zarowek jest w piotrkowie trybunalskim o ile sie nie myle, chyba sie skusze i zamowie komplet zobacze jak to bedzie wygladac.A do tego podobno nie sa produkowane w krajach azjatyckich wiec to chyba tez istotne

:hi:i jak założone już te świeczki :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał sie może ktoś z tymi żarówkami

Żarówki X-Xenon Look H7 12 Volt 55W motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

maja homologacje ale ciekawy jestem jak świecą,sadzac po barwie bańki nie spodziewam sie rewelacji ale gdyby ktos sie wypowiedzial bylbym wdzieczny,zastanawiam sie jeszcze nad osram cool blue intense,zależy mi na lekko niebieskiej poświacie,chyba że mozecie mi polecic cos innego,philips raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał sie może ktoś z tymi żarówkami

Żarówki X-Xenon Look H7 12 Volt 55W motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

maja homologacje ale ciekawy jestem jak świecą,sadzac po barwie bańki nie spodziewam sie rewelacji ale gdyby ktos sie wypowiedzial bylbym wdzieczny,zastanawiam sie jeszcze nad osram cool blue intense,zależy mi na lekko niebieskiej poświacie,chyba że mozecie mi polecic cos innego,philips raczej odpada

jak chcesz to ja mam osram cool blue na handel

w suchy dzień świeci super i wygląda w soczewce jak xsenon

ale deszcz to już gorzej używane trzy miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem H7 OSRAM COOL BLUE Hyper 5000K i powiem szczerze ze plus to ich piękne światło! Białe z lekkim niebieskim odcieniem - wyglądały w lampie naprawdę pięknie! Następna ich wielka zaleta to to że wytrzymały lekko ponad 2 lata a jeżdżę dużo. Niestety duży minus to to że w nocy słabo widać drogę, nie mówiąc już o deszczu :((

Teraz chcę kupić nowość na rynku H7 BOSCH XENON SILVER. Ponoć pierwsze H7 co maja w sobie gaz xenon.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcę kupić nowość na rynku H7 BOSCH XENON SILVER. Ponoć pierwsze H7 co maja w sobie gaz xenon.

Pozdrawiam!

to daj znać jak założysz foto no i jak w deszczu :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcę kupić nowość na rynku H7 BOSCH XENON SILVER. Ponoć pierwsze H7 co maja w sobie gaz xenon.

Pozdrawiam!

to daj znać jak założysz foto no i jak w deszczu :naughty::naughty::naughty:

Też bardzo mnie interesuje jak będzie wyglądać, więc czekam na info:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcę kupić nowość na rynku H7 BOSCH XENON SILVER. Ponoć pierwsze H7 co maja w sobie gaz xenon.

Pozdrawiam!

to daj znać jak założysz foto no i jak w deszczu :naughty::naughty::naughty:

Też bardzo mnie interesuje jak będzie wyglądać, więc czekam na info:wink:

Jak tylko kurier dostarczy to od razu zakładam i napiszę opinię...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem, zamontowałem te żarówki H7 BOSCH XENON SILVER - Tragedia to wygląda!!! Barwa typowo żółta, świecą słabo, a całość wygląda jak te ze stacji po 5 złotych. Bardzo mi się nie podobają ! ! !

H7 OSRAM COOL BLUE Hyper 5000K robiły wrażenie. Wyglądały i świeciły super! Barwa bardzo biała z lekkim odcieniem niebieskiego. Tylko w deszcz i w nocy kiepsko...

Co tu kupić by było dobre białe światło z lekkim niebieskim odcieniem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...