Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4


Rekomendowane odpowiedzi

Ta czarna RS4 była 16 września na Bemowie na Mistrzostwach Polski w Wyścigach na 1/4 mili. Najbardziej robi wrażenie na żywo. Po prostu MIOD :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to boczki tez musza byc dopompowywane bo bym latał w nich :lol: no chyba zeby w kurtce puchowej latać :mrgreen: ale tak ogolnie to fakt kosmiczne ale miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód beznadziejny , fele przeciętne , środeczek jakiś mało gustowny - i wogóle bym go nie chciał bbbeee bbbeeee bbbeee.............................................................................................................................................. ( tak sobie wmawiam żeby nie zwariować na widok RS4 ) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica mnie powala...widziałem tą Audi na filmikach.. np. tym

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8254308629517657603&q=adrenaline

występuje tam też " stare" ( o ile B5 A4 to jest stare )Rs4

kurde chciałbym kupić S4 jako pierwszą fure..ale przeeraża mnie moc ok 270 km.. co o tym myslicie na pierwszy samochód :P? w wieku 18 lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica mnie powala...widziałem tą Audi na filmikach.. np. tym

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8254308629517657603&q=adrenaline

występuje tam też " stare" ( o ile B5 A4 to jest stare )Rs4

kurde chciałbym kupić S4 jako pierwszą fure..ale przeeraża mnie moc ok 270 km.. co o tym myslicie na pierwszy samochód :P? w wieku 18 lat..

Na 18 latm to na początek powinno ci w nadmiarze 75 koni styknąć. Jak nauczysz się jeździć to możesz więcej koni wypróbowac. A 270 koni... na mnie wrażenia nie robi, moc oczywiście duża, ale w porówaniu z prosiakami, albo amg po 350, 450 koni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chciałbym kupić S4 jako pierwszą fure..ale przeeraża mnie moc ok 270 km.. co o tym myslicie na pierwszy samochód :P? w wieku 18 lat..

Kolega na 18" dostał RS4 w budzie B5 , a jak tylko zrobił prawko to jeździł Subaru Imprezą.Tak więc wszystko zależy od tego kto będzie operował tą stadniną.Jak trafi to w ręce kogoś kogo ponosi fantazja to nie wróże autu ciekawej przyszłości :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie oceniać większości , bo to nie , ładnie niech każdy sobie przypomni jak jeździł w momencie dostania prawa jazdy :) ,ja zaczynałem od rodzimej konstrukcji( wiadomo jakiej) z potworem za tylnimi siedzeniami o mocy chyba 24 KM. To było prawdziwe auto sportowe: silnik jak w ferrari ,umiejscowiony z tyłu :) , i oczywiście napęd na tył :)

A RS4 mogę określić tylko tym zdaniem: Tak wygląda , jak jeździ, tak jeździ jak wygląda. Cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w momencie odbioru plastiku miałem za sobą pare tysięcy kilosów za sobą róznymi i przeróznymi pojazdami, łacznie z tirami :P

Więc jeżeli masz doświadczenie to 270 koni nie zrobi na Tobie wrażenia, choć na poczatek polecam poldka, nie przyszalejesz, a stłumi młodzieńczy zapał konkretnie ;)

Kiedy bedzie RS4 B8 i z jakim silnikiem? :D :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hincó dobrze pisze, ja uczylem sie jezdzic na aucie o mocy 176KM (nie jezdzilem Hugową A-Czworką, chodzi o auto mojego taty :P ), a moim pierwszym samchodem byla A4 2.6Q 150KM i jeszcze zyje wiec to wszystko zalezy od osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja startowałem w statecznym poldonie i... było pięknie :D jako pierwsza fura jest ok - gabaryty nawet sensowne, wyprzedzanie na trzeciego nie wchodzi w grę [i baardzo dobrze :P] a żeby w miarę sprawnie się poruszać trzeba już trochę ruszyć głową.. i o to chodzi :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...