Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholowanie :tongue4:

jak paliwo zamarzlo to przy ~0*C raczej nie odmarznie

Opublikowano

cholowanie :tongue4:

jak paliwo zamarzlo to przy ~0*C raczej nie odmarznie

eee nie sądze ze to paliwo, raczej aku albo swiece, jak go probowalem odpalic bylo -15, mam nadzieje ze jak bedze kolo 0 da sie go odpalac (wczesniej przy -10 odpalal)

Opublikowano

1. naładuj aku

2. sprawdź, wymień świece

3. wymień filtr paliwa jak nie wiesz kiedy był zmieniany

-15*C to jeszcze nie tak dużo żeby diesel całkiem się poddał, i jeśli aku już padł to sam się nie naładuje nawet przy +30*C na lato, musisz go podpiąć pod prostownik

Opublikowano

w jakiej kolejnosci zdjac a pozniej zakladac klemy?

beda jakies bledy w kompie po tej operacji?

pozdr

Opublikowano

Ja zawsze zdejmuje najpierw "+" później "-",przy zakładaniu odwrotnie - jako pierwszy potem + .

Opublikowano

raczej nie ma znaczenia w jakiej kolejności to robisz, ale ja np robię to tak jak karol1981

Opublikowano

Zawsze najpierw minus (klema masowa)!! Dlaczego? Otóż jeżeli przy odpinaniu + niechcący dotkniemy kluczem masy to można zrobić spięcie i narobić bałaganu :)

:hi:

Opublikowano

w sumie racja :good:

Opublikowano

A czy jak do Ropy doleje Benzynki nic sie nie stanie z autem?

Opublikowano

niuniek222 kiedys taka mieszanke stosowano, a moze lepiej denaturat zawsze cos rozmrozi :wink4:

Opublikowano

No tak stosowano tylko kiedy byly inne silniki. Te silniki co teraz sa roznie moga znosic takie eksperymenty a naprawianie ich jest bardzo kosztowne.

Opublikowano

w jakiej kolejnosci zdjac a pozniej zakladac klemy?

beda jakies bledy w kompie po tej operacji?

pozdr

nie ma znaczenia, nie bedzie bledow, w B6 bedzie palila kontrolka ESP ale zgasnie po kilkudziesieciu metrach.

Zawsze najpierw minus (klema masowa)!! Dlaczego? Otóż jeżeli przy odpinaniu + niechcący dotkniemy kluczem masy to można zrobić spięcie i narobić bałaganu :)

:hi:

podlaczasz kleme do akumulatora czy akumulator do klemy? ni by co sie zewrze jezeli niepodlaczona klema dodatnia dotkniesz do masy???? :decayed:

A czy jak do Ropy doleje Benzynki nic sie nie stanie z autem?

rozwalisz pompe wtryskowa lub pompowtryski, podobnie dodanie denaturatu. do tego specjalne depresory, dobrych marek.

Opublikowano

A więc tak byłem dzisiaj sprawdzić świece i diagnoza wszystkie są przepalone :shocked:,pytali się jakim cudem odpaliłem w takie mrozy :) jakie polecacie świeczki?

Opublikowano

w jakiej kolejnosci zdjac a pozniej zakladac klemy?

beda jakies bledy w kompie po tej operacji?

pozdr

nie ma znaczenia, nie bedzie bledow, w B6 bedzie palila kontrolka ESP ale zgasnie po kilkudziesieciu metrach.

Zawsze najpierw minus (klema masowa)!! Dlaczego? Otóż jeżeli przy odpinaniu + niechcący dotkniemy kluczem masy to można zrobić spięcie i narobić bałaganu :)

:hi:

podlaczasz kleme do akumulatora czy akumulator do klemy? ni by co sie zewrze jezeli niepodlaczona klema dodatnia dotkniesz do masy???? :decayed:

Odkąd pamiętam to zawsze słyszałem, że niby nie ma znaczenia....ale najlepiej najpierw odłączyć klemę z masą. Eliminuje to ryzyko przypadkowego zwarcia, także Grzegorz76 miał trochę racji.

Opublikowano

musashi - dzieki za odp.

Co do swieczek jest jakas metoda na ich sprawdzenie bez jechania do majstra jakiegos?

Opublikowano

ale najlepiej najpierw odłączyć klemę z masą. Eliminuje to ryzyko przypadkowego zwarcia, także Grzegorz76 miał trochę racji.

fakt np. ryzyko zrobienia zwarcia np kluczem, ale przy audi trzebabyc akrobata :wink4:

Opublikowano

musashi - dzieki za odp.

Co do swieczek jest jakas metoda na ich sprawdzenie bez jechania do majstra jakiegos?

kabelek do plusa i na świecę , jak iskrzy to ok

Opublikowano

fakt np. ryzyko zrobienia zwarcia np kluczem, ale przy audi trzebabyc akrobata :wink4

Powiedź to Aydaho :polew:

Opublikowano

musashi - dzieki za odp.

Co do swieczek jest jakas metoda na ich sprawdzenie bez jechania do majstra jakiegos?

poszukaj i poczytaj.na forum mnostwo metod. napewno miernik sie przyda. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________

musashi - dzieki za odp.

Co do swieczek jest jakas metoda na ich sprawdzenie bez jechania do majstra jakiegos?

kabelek do plusa i na świecę , jak iskrzy to ok

no a kabelki od plusa dyndajace z aku to juz swietna metoda na zwarcie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.