Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ELSA


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

czy występuje w wersji PL (opisy kodowań i schematów, etc) czy jedynie menu jest PL ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elsa 3,5 (2007r) cała po polsku :good: menu i reszta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elsa 3,5 (2007r) cała po polsku :good: menu i reszta :naughty:

tyle ze po polsku jest duzo mniej niz po angielsku czy niemiecku a w nowszych modelach praktycznie nie ma nic...

ale ja nie wiem bo to trzeba oryginal kupic przeciez... :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-uprzedzam,ze wszystkie linki z nielegalnym oprogramowaniem beda usuwane,zgodnie z Regulaminem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztuje taka legalna elsa ??? :gwizdanie:

Nie można jej kupić normalnie.No chyba , że prowadzisz ASO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zgodze sie z tym od 2010 jest ustawa regulujaca udostepnianie przez dystrybutora i importeta dokumentacji technicznych narzedzi specjalnych i ogolnie wszystkiego co jest zwiazane z pojazdem wiec mozna bez problemu isc do aso i poprosic o wyporzyczenie blokad rozrzadu albo innych przyzadów łacznie z komputerem diagnostycznym za niewielkie w sumie pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz znaleźć ten przypis prawny/ustawę-bardzo mnie zaciekawiła opcja

wyporzyczenie blokad rozrzadu albo innych przyzadów łacznie z komputerem diagnostycznym za niewielkie w sumie pieniadze

już słysze gromki śmiech w salonie Audi,jak powiem im,że jest ustawa ,że mogą mi wypożyczyć sprzęt diagnostyczny warty parę tysięcy złotych :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zgodze sie z tym od 2010 jest ustawa regulujaca udostepnianie przez dystrybutora i importeta dokumentacji technicznych narzedzi specjalnych i ogolnie wszystkiego co jest zwiazane z pojazdem wiec mozna bez problemu isc do aso i poprosic o wyporzyczenie blokad rozrzadu albo innych przyzadów łacznie z komputerem diagnostycznym za niewielkie w sumie pieniadze

Dla scisłości.

Możesz sobie KUPIĆ. Za niemałe pieniądze. Sprzęt niekoniecznie musi mieć dostępne wszystkie funkcje, np. nie musisz mieć dostępu do immobilizerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...