Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Moje pierwsze Audi...


Ramos

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Skoro każdy pokazuje swoje wozidełko... więc tak:

Audi a4 avant z silnikiem 1.9 tdi (bke - 116km)

Czarnulka została sprowdzona z Niemiec od pierwszego właściciela,

rocznik 2005, stan licznika w chwili sprowadzenia 216 000 km, obecnie ma 220 000 km.

Niektórzy, a w zasadzie większość powie, że to dużo ... Moje zdanie jest takie:

Mały przebieg to nie jest, ale jest to przebieg oryginalny - wiesz co masz, wiesz czym jeździsz.

Gdyby to auto sprowadzał handlarz, pewnie w tej chwili miałoby 140 000 km, gdyż środek auta jest jak nowy (podjadę kiedyś na jakiegoś spota to sami się przekonacie) Auto jeździło w trasie, także wnętrze zachowało się w świetnym stanie. Co do stanu autka na zewnątrz : Ma kilka rys jak równiez kilka odprysków na przednim zderzaku i masce, ale to nie jest nowe autko więc nie ma się do czego przyczepić ;) Auto bezwypadkowe w 100%, wszystkie szyby oryginalne. Sprawdzałem auto po nr VIN, sprawdzana była również książka serwisowa, a dokładniej zwróciłem uwagę na naklejkę w książce i kody wyposażenia - wszystko zgodne ze stanem rzeczywistym. Do chwili obecnej przejechałem 4000km i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Natychmiast po sprowadzeniu wymieniłem olej, wszystkie filtry oraz rozrząd (kupiłem oryginalny rozrząd wraz z pompą wody) :) Poniżej kilka fotek :

81643823.jpgw3872.png

29487335.jpgw3872.png

58726238.jpgw3872.png

49991199.jpgw2967.png

93179910.jpgw3872.png

Planowane mody:

- Przyciemnić szybki,

-Virus,

-Felunek

- jest jeszcze kilka pomysłów, ale wiadomo, że na wszystko potrzeba czasu i przede wszystkim pieniędzy ...

OBOWIĄZKOWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj dawaj fotki:D

a nie jest silniczek za słaby jak na takiego kolosa??

ielc i poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj dawaj fotki:D

kolega Ramos źle wstawił linki dlatego nie ma wszystkich zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą ;) aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj dawaj fotki:D

a nie jest silniczek za słaby jak na takiego kolosa??

ielc i poleci?

silniczek ma potencjal :cool1:

zapoda jakis wirusik i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęciami wszystko jest okej, tyle, że pisałem jakby na RATY ten wątek, bo miałem gości w domu :kox: i najpierw wrzuciłem jedną fotkę, a teraz resztę. Co do V-max - zgodnie ze wskazaniem licznika to było trochę ponad 195km\h. Mam w planach virusa, bo jakby troche tej mocy brakuje : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą ;) aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.

cos ty nie da rady jak 140 PS poelci max 210 a medzy to napewno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi w sedanie ze znajomym lecieliśmy 195... ;) a jeszcze podobno nie docisnął do końca ;) fakt byliśmy tylko we dwoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą ;) aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.

cos ty nie da rady jak 140 PS poelci max 210 a medzy to napewno:D

moje BKE 115ps , poleciało 210 ja z bratem na pokładzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą ;) aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.

cos ty nie da rady jak 140 PS poelci max 210 a medzy to napewno:D

moje BKE 115ps , poleciało 210 ja z bratem na pokładzie,

a jaka mase wlasna ma Twoj sedan ? Ja w kombi mam bodajze 1530kg wiec sporo jak na taki silniczek bez virusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą ;) aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.

cos ty nie da rady jak 140 PS poelci max 210 a medzy to napewno:D

moje BKE 115ps , poleciało 210 ja z bratem na pokładzie,

a jaka mase wlasna ma Twoj sedan ? Ja w kombi mam bodajze 1530kg wiec sporo jak na taki silniczek bez virusa :)

Mi przy kombi pisze 1594kg. Na wiosne też planuje wirusowanie aczkolwiek puki co nie narzekam na stosunek masy do mocy...

Pozatem gratuluje koloru (jedyny słuszny jak dla mnie) Jak będziesz wsadzał felunek to minimum 18" z tym że wtedy autko musi stać chociaż troche niżej niż teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy kombi pisze 1594kg. Na wiosne też planuje wirusowanie aczkolwiek puki co nie narzekam na stosunek masy do mocy...

Pozatem gratuluje koloru (jedyny słuszny jak dla mnie) Jak będziesz wsadzał felunek to minimum 18" z tym że wtedy autko musi stać chociaż troche niżej niż teraz:)

Na wiosnę felunek będzie ;) tylko waham się pomiedzy 17" a 18" ... tym autem jeździ również kobieta, także decyzja będzie wtedy gdy będę miał konkretne felgi na oku - może dam się ponieść chwili heh :) A co do virusa - wydaje mi się to oczywiste, bo silnik ma potencjał i trzeba to wykorzystać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...