Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna Audiczka, jak na taki silnik to pokusił bym się o większe koła :a4fan:

Opublikowano

ladna seria, zapodaj fele "17 i milej jazdy zycze :a4fan:

Opublikowano

Autko w ładnym stanie, wnioskując ze zdjęć. Wg mnie do wymiany fele na większe, dodatkowo zespolone lampy przednie i tył standardowo wymiana na te po 2 lifcie...... Wtedy dopiero będzie miodek :wink:

Opublikowano

Siema :smiley:

Coś mi się zdaje, że nasze "niuńki" są w tym samym colorze (LZ6U) :cool:

Większa fela (mi też by się przydała) + springi coby ją odrobinę posadzic i będzie bajka :grin:

Pozdrawiam!

Opublikowano

poprostu seria..... zmien lampy naprawde dużo to da Twojej furce, Ogólnie OK w końcu to :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Fele oczywiście będą 17", o lampkach też myśle :a4fan:. :audi:

Opublikowano

Fele oczywiście będą 17", o lampkach też myśle :a4fan:. :audi:

pomyśl i wtedy bedzie spoko :smiley:
Opublikowano
  • Autor

Staniek ja mam LZ6M :)

Opublikowano

ŚŁiczna :cool: Możnaby się jeszcze oprócz tego,co koledzy pisali postarać o grill od S4 :grin:

Opublikowano

ladna seria :evil: fela standart 17 :evil: i lampki tez by sie przydaly coby odswiezyc autko

Staniek my mamy te same kolory :grin:

Opublikowano

jeszcze duża fela i zawias, silnik miodzio :cool:

Opublikowano
  • Autor

znalazłem takie fele do mojego autka

https://ssl.allegro.pl/item198348716_alufelgi_17_drag_racing_ze504_chromy_hit_.html

oraz podobaja mi sie te fele!!

https://ssl.allegro.pl/item196983477_audi_a3_a4_a6_a8_golf_iii_iv_17_nowe_.html

zamierzam zmienic sprzezynki -40 (to jest maks)

Opublikowano

tez brałbym te drugie fele, są naprawde ładne

Opublikowano
oraz podobaja mi sie te fele!!

https://ssl.allegro.pl/item196983477_audi_a3_a4_a6_a8_golf_iii_iv_17_nowe_.html

zamierzam zmienic sprzezynki -40 (to jest maks)

Jak dla mnie te są zdecydowanie ładniejsze od tych z pierwszego link'u (i bardzo możliwe, że sam też się do takiego wzoru będę przymierzał, tyla, że do 18-tek :tongue:)!!!

W tym temacie znajdziesz zdjątka B5-tki (avanta) na praktycznie identycznej feldze: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1064.30 :smiley:

Co do spring'ów, jak posadzisz równo -40/-40, to na 99% przód będzie stał odrobinę wyżej niż tył (coś na wzór ori sporta, chiba, że tylko u mnie tak to wygląda) :sad:

Pozdrawiam!

Opublikowano

fajny bo V6 benzynka , szkoda ze nie quattro

Opublikowano

autko ładne zdecydowanie fela nr.2 ma prestiż a pozatymkilka drobnych standardowych zmian jak juz koledzy wyżej pisali i bedzie :cool:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

TROCHE zmian stylistycznych by sie tu przydalo ale ogolnie ladna :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.