Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekladka Anglika


ogon

Rekomendowane odpowiedzi

ja robilem przekladke i wyszlo spoko moge warsztat polecic wszystko dziala jak nalezy audi a4 99 i passat b5 2005 jak jest przeglad oki to urzad nie ma prawa nie zarejestrowac u mnie to bez problemow przebieglo. nike 21 a mozesz mi powiedziec jak diagnosta pozna ze to przekladka? he he jak jest dobrze zrobione to nikt nie pozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ze zdjęć można poznać, to diagnosta nie pozna :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO jak podałem VIN to odrazu wiedzieli że to Anglik to co jasnowidze tam pracują ????

Zresztą poczytaj forum o anglikach

http://forum.angliki.info/sprzedaz-anglika-po-przekladce-czy-informujecie-klientow-vt253.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po numerze vin nie poznasz gdzie auto jezdzilo tzn czy mialo kierke z prawej czy z lewej a diagnosta nie pozna chyba ze jakis paprok ci robil i nie zrobil tego jak nalezy tylko fuszere odwalil

w numerze VIN zawarta jest informacja o tym na jaki rynek auto zostało wyprodukowane, więc niezależnie od tego czy robił to paprok, ASO audi czy nawet papież, idzie to sprawdzić

A tak właściwie to nie poinformowanie kupującego o przekładce nie podchodzi pod oszustwo? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w jakiem kraju a wiesz ze w Anglii sa tez sprzedawane auta z kierownica po lewej stronie? Dokladnie jezeli nie poinformujesz kupujacego a zorientuje sie po jakims czasie to ma prawo odstapic od umowy

Audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanicznie z przełożeniem A4 nie ma problemu... Chciałem kupić angola i oglądałem jednego którego gościowi przekładał znajomy mechanik... Ale jeżeli nie ma sie dostępu do tanich części to b6 się nie opłaca przekładać :cool1: Ja w angolu bałbym się jedynie o elektrykę bo z tym ponoć są problemy po dłuższym użytkowaniu jak nie jest zrobione profesjonalnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej dokladnie jak ci jakis klepak ma to zrobic to lepiej sobie odpuscic znam dobry warsztat w ktorym tylko vw i audi przekladaja profesjonalnie u mnie w vw wszystko spoko a audi spirprzyli mi mechanicy z mojej miejscowosci jak dalem im do wymiany cewki pourywali mi koncowki od rury ktora do przepustnicy idzie zakleili nawet w srodku i powiedzieli ze nie ma paliwa he he a nawet rezerwa sie nie swiecila teraz tocze z nimi boje o wymiane rury na nowa bo jak im pokazalem to sie od razu przyznali tylko ze juz tydz czekam i nic. poltora roku temu koszt przekladki audi 6000 na gotowe a passata 7500 czyli wsztstko zalezy od tego za ile kupisz angola mi sie udalo tanio i mam autka za 60 % wartosci rynkowej w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tak samo ostro jadą z przekładkami - tyle że j**ane angole zaniżają ceny normalnych aut... B6\B7 - przerabia się super bo ma symetryczną grodź i nie ma ingerencji w karoserięauta tak jak jest to w przypadku Passata 3B\3BG , Dobrze przerabia się Golfa IV\V, Polo bo one mają ścianę wklejaną (i wkręcaną) i też nie ingeruje się w budę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom moge Ci podac adres dobrego kolesia od przerobek chyba ze sam chcesz robic przedzwonisz i sie dowiesz wszystkiego

A skąd on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z rejestracją auta z kier. po prawej stronie w PL. Podobno nie da się. Przed chwilą w radiu słyszałem, pisało też na Onecie, że Naczelny Sąd Administracyjny podtrzymał to, ale każdy przypadek będzie rozpatrywany z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...