Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu w a4 2,5 akn


Bastek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktos polecić kogoś z okolic Tarnowa ewentualnie Krakowa kto by dobrze wymienił rozrząd w mojej niuni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada jak już bedziesz wym rozrząd niech mech dokładnie obejrzy wałki rozrządy czy nie są wytarte :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź sobie do ASO w Krakowie na ul. Zakopiańską do Bełtowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl o ASO Gładysz. Zasadniczo nic do nich nie mam, ale ... skoro nawet mój ojciec radził mi, zebym w Warszawce poszukał, to coś znaczy. :grin:

Co do wałków wojtek26ma absolutną rację.

Poszukaj na forum wątków o wymianie rozrzadu w AKNie - było troche tego, a cała operacja nie jest ani prosta ani tania, więc trzeba szczególnie uważać zeby zrobić solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem żeby sprawdzić wałki, a co sądzicie o wałkach regenerowanych( gdyby zaistniała potrzeba wymiany)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem żeby sprawdzić wałki, a co sądzicie o wałkach regenerowanych( gdyby zaistniała potrzeba wymiany)?

A ja w takim przypadku polecam Świątek Tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne wałki nie sa wyjechane po prostu jakis debil puscił plotke i wszczy jada na 2,5 v6 brat ma a6 i ma prawie 300tys km i chodzi igła jescze ma cisnieni na tłokach jak nowy prawie to są długo dystansowe silnik wuja ma a8 d2 i 230tys i też nic sie nie robi jakie geje sobie wymyslaja że 2,5 sa wadliwe tylko pompa wtryskowa siada a ogółnie

lepiej uzupełnij profil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne wałki nie sa wyjechane po prostu jakis debil puscił plotke i wszczy jada na 2,5 v6 brat ma a6 i ma prawie 300tys km i chodzi igła jescze ma cisnieni na tłokach jak nowy prawie to są długo dystansowe silnik wuja ma a8 d2 i 230tys i też nic sie nie robi jakie geje sobie wymyslaja że 2,5 sa wadliwe tylko pompa wtryskowa siada a ogółnie

To żeś pojechał po całości :polew:

A co do firm, to ja bym omijal serwis szerokim łukiem, spróbuj uderzyć do jakies lepszej firmy chiptuningowej, ew serwisy boscha, nie wierzę ze w tym rejonie nie ma dobrych specow ktorzy to zrobia po normalnej cenie(ok 500zl). Pamietaj zeby wymienic pompe wody i termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po normalnej cenie(ok 500zl).

Dodaj, ze mówisz tylko o kosztach robocizny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jasne, z czesciami(dobre zamienniki) ok 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek daj znać jak będziesz po wymianie , gdzie co jak , jakie części , cena, info ogólne, będzie to można wrzucić do

tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11892.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest taka lipna konstrukcja ze przy niewielkich podtarciach wypadaja "pestki" z hydrauliki.... wyarto to ogladnac przy wymianie rozrzadu. Hydraulika to okolo klocka kosztuje wiec jakby tam byly juz obstukane dzwigienki to warto wymienic i hydro by za rok nie rozbieraz ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...