Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wykres by Rogalotti !! FILMIK... co dalej??


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja dzidzia juz po operacji i czuje sie bardzo dobrze pewnie lepiej ode mnie bo ja nie moge jezdzic bo noge skrecilem nie moge sie doczekac!!! Watro bylo jechac do witka tyle kilometów a droga powrotna to juz sama przyjemnosc....Okazalo sie ze mialem dosc duzego bonusa z fabryki bo bryczka miala 150KM na starcie czyli spooko.... doszlo okolo 20KM ale roznice czuc i to bardzo ...bardzo czesto esp sie zapala:) ponizej wklejam link i miniaturke dajcie znac co sadzicie!! pozdro

1cf5c213f04136e7med.jpg

38a591890fa09512med.jpg

38a591890fa09512m.jpg7895c6aa2a9d8df5med.jpg48dfdd1bc5e8c2f6med.jpg5cd71838213d01f1med.jpg

Wiecej fotek na stronce z moim furakiem :) Zapraszam do odwiedzenia ...http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wizyta_u_rogala_nowe_fotkip-t65253.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny przebieg momentu... jak szyja?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna seria,a po chipie to juz super musi jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek perełka skoro takie wartości wygenerował, pogratulować właścicielowi auta i Witkowi programu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by bylo zrobic takie porownanie i wrzucic na forum,ktos robil mody w zime,a pozniej w lato robi wjazd na hamownie przy ~30C.Pewnie duze znaczenie byloby czy auto ma smic czy fmic.

Moze ktos sie skusi? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś załatwić tanio hamownie na śląsku to ja pojade. Poprzednio hamowałem auto w lecie przy upale koło 30 stopni ( w hali z hamownią było ponad 40 ), a wszystko na seryjnym malym IC. Mysle ze w zime spokojnie bedzie z 10Km wiecej bo czuc ze auto dużo lepiej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jakies propozycje zeby jeszcze troszke z tego silniczka wykrzesac???

BRD, FMIC, hybrydy PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD, FMIC, hybrydy PD

Po co hybrydy PD?? wystarcza z koncówka AL do ok 220km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaleźć dobre AL to trochę jak wygrać w lotka :decayed:

Mozna znalesc,ja kupilem cala głowice ARL z pompkami za 800zł :kox: jedna pompka była troszke słabsza ale cena byla okazyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeb, grzeb...fajna furka, 170 konia to juz nie najgorzej sie odpycha...wstawki pompki AL, fimca i wieksza dmuchawe to zobaczysz ze twoj silnik ma jeszcze duzy zapas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...