Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ślisko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opublikowano

Jazda bez trzymanki :decayed:

Opublikowano

No dobre :> Szkoda mi tylko tego Audi, które ucierpiało :confused4:

Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

:polew: :polew:

Opublikowano

Czy naprawdę nie da się wyjść z tego cało? :mysli: Chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji. :kox:

Opublikowano

Czy naprawdę nie da się wyjść z tego cało? :mysli:

Wyjść się da......przez drzwi i stanąć obok :decayed:

Opublikowano

Czy naprawdę nie da się wyjść z tego cało? :mysli: Chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji. :kox:

Da się tylko ludzie panikują i naciskają hamulec a po takiej reakcji to już nic tylko zamknąć oczy i czekać na d*p :kox: myślę że nie trzymając hamulca i operując gazem tudzież ręcznym do pomocy dało by radę wyjść w miarę cało z czegoś takiego :)

Opublikowano

e no Brecht ludzie zobaczyli pierwszy raz śnieg i spier... z samochodów. ale niechciał bym sie znaleźć w ich miejscach to przykre jedziesz 20km/h i nie możesz nic zrobić

Opublikowano

...ostatnio vanem w pracy prawie sie nie wyrobilem na zjezdzie ze skrzyzowania-lod i nic nie pomagalo-van po prostu sunął na inne auto,a ja juz tylko czekalem,az sie stuknie ,ale jakos sie zatrzymal,pewnie z gorki nic by mi vana nie uratowalo...

Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

powiadasz u nas nie ma takich jaj :mysli:

śmieszne wypadkiOstra jazda bez trzymanki[br]

Opublikowano

ostra jazda powiem tylko szopa jak nic :blink:

Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

hehe, w radio dzis dobry tekst slyszalem...

jacy sa najmniejsi ludzie na na swiecie???

polscy drogowcy - wystarczy 5cm śniegu a ich już nie widać :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

hehe, w radio dzis dobry tekst slyszalem...

jacy sa najmniejsi ludzie na na swiecie???

polscy drogowcy - wystarczy 5cm śniegu a ich już nie widać :polew: :polew:

olo :good::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

hehe, w radio dzis dobry tekst slyszalem...

jacy sa najmniejsi ludzie na na swiecie???

polscy drogowcy - wystarczy 5cm śniegu a ich już nie widać :polew: :polew:

Taka niestety prawda :kox:

Opublikowano

dobre akcje w szczecinie są :decayed: aż się boje w piątek tam jechać

Opublikowano

Ja w sobotę jadę do Francji w delegację swoją audiczką :evil: .

2000 km w jedną stronę, aż się boję po tym co mówili dzisiaj w wiadomościach, o drogach w DE i FR :shocked:

Opublikowano

Ja w sobotę jadę do Francji w delegację swoją audiczką :evil: .

2000 km w jedną stronę, aż się boję po tym co mówili dzisiaj w wiadomościach, o drogach w DE i FR :shocked:

...no samolotem tez tam nie dolecisz... :wink4:
Opublikowano

Powiedzcie kto bedzie sprawca takiego zdarzenia jak te w szczecinie? Kto dostanie mandat? Niezastowali predkosci do warunkow? Przeciez tam jest sam lod, moim zdaniem zarzadca drogi powinien poniesc konsekwencje. To samo jest u mnie w miescie na glownym skrzyzowaniu... ciezko wyhamowac nawet jadac 20km/h i kto ponosi wine za wjechanie w pupe... ehhhhhh, dodam ze nikt tego skrzyzowania nie posypal od piatku a mamy czwartek :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.