Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Srebrna eSa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marka: AUDI

Model: S4

Rok: 1998

Silnik: 2.7 bi-turbo

Moc: seryjnie 265 KM i 400 Nm + chip czyli okolice 3XXKM i 4XXNm weryfikacja wiosną:)

Napęd: QUATTRO

Sprzęgło: ECS STAGE III KEVLAR + wzmacniany docisk RS4

Kolor: Srebrny

Wnętrze: czarna pełna skóra ( żadnej paskudnej niebieskiej alcantary:D )

Felgi: Fabryczne 17'

Spalanie: 9,5-25 litrów/100km

Audio: radyjko ALPINE + 4 JBL-e 16,5cm

Z dodatkowych bajerów jest zamontowane "polish nitro" czyli wtrysk "podtlenku" LPG :kox: oraz przyciemnione szyby

Plany na przyszłość:

- Felga 18" wzór RS4 B7

- lusterka srebrne

- lepsze hamulce (tarcze, klocki, przewody w stalowym oplocie i zmiana płynu)

- jakie lepsze granie

- no i jak to przy esie grzebanie z mocą

- gwintowane zawieszenie

- kompletny wydech 3"

Swoją przygode z samochodami zaczynałem od Hondy CRX del sol, później była Honda Prelude V gen, którą jeździło mi się genialnie i była piękna ale niestety pozostawał niedosyt mocy, wśród Hond nie mogłem znaleźć nic mnie intereującego, więc zacząłem rozglądać się za innymi autami:) Długo myślałem nad Nissanem 300ZX Twin-Turbo, Subaru WRX ale ostatecznie padło na S4 do której przekonał mnie napęd quattro, podatny na modyfikacje silnik oraz sentyment do tej marki ( ojciec jeździ A6 ).

Także jak wielu Hondziarzy (Hteb, kosiniak i inni) przesiadłem się na S4 :hi:

Autko ma drobne mankamenty, ale powoli je usuwam i cieszę się jazdą, najważniejsze że silnik zdrowy i zawias igła, niestety też nie jest to model poliftowy, ale ma plus w takiej postaci, że jest dość lekki jak na S4 bo nie ma zbędnych bajerów.

No i kilka fotek na koniec:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Ps. Mam nadzieję, że zadomowie się tu na dłużej :)

Ps2. Nie bijcie za te wiejskie końcówki wydechu... takie już były jak kupiłem eSe, będę robił wydech to wymienię na bardziej ludzkie :embarrassed:

Opublikowano

no coraz więcej esek , plany ładne , życzę wytrwałości i mega wyników na hamowni :good:

Opublikowano

Kur... nie widzę zdjęć :kwasny: na tym roboczym kompie (popatrzę wieczorem).

A "nitro" montowałeś sam, czy już było? Jak to się sprawuje i jaka instalka jest założona?

Przewody w stalowym oplocie - też montowałeś, czy już były? Jestem ciekawy jak są odczucia w stosunku do gumowych?

(Odpowiedź może być na PW, żeby nie zaśmiecać wątku)

Opublikowano

pewnie przy wlewie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Instalka BRC Flys roczna założona przez poprzedniego właściciela:) generalnie jestem zadowolony bo inaczej zjadałoby mnie użytkowanie eSy na codzień, a tak nie boli kieszeni podwyższone spalanie aż tak bardzo, z minusów to do instalki należałoby dorzucić 2 reduktor bo na jednym nie wyrabia i z powodów spadków ciśnienia auto jest wystrojone tak że kręci się na LPG do 5300obr i później przełącza na benzyne, zresztą nie oszukujmy się jak się chce przycisnąć lepiej przełączyć na benzynke, nie ma co katować na gazie silnika.

Co do przewodów to w fazie planów narazie:)

Tak korek przy wlewie paliwka, dokręcany na czas tankowania :gwizdanie:

Zdjęcia środka wrzucę przy czasie jak tam posprzątam troche :embarrassed:

Opublikowano

śliczna :good: powodzenia w modach :evil:

Opublikowano

jak narazie zwykła eSka :wink4:

kolor najlepszy :kox:

pościągałby znaczki z eSSSS

i założył zespolone lampki do przodu z wersji poliftowej , tu masz xenon to te lampki z osprzętem pchniesz za 1400-1600 :przebiegly:

PS. w przedliftowych eSkach był normalny zderzak z tyłu ??

Opublikowano

Ryjek to ma piękny... :good:

Powodzenia w modach , pozdrawiam :hi:

Opublikowano

PS. w przedliftowych eSkach był normalny zderzak z tyłu ??

:no:

Fajna eska..ile łyka gazu ? :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

jak narazie zwykła eSka :wink4:

kolor najlepszy :kox:

pościągałby znaczki z eSSSS

i założył zespolone lampki do przodu z wersji poliftowej , tu masz xenon to te lampki z osprzętem pchniesz za 1400-1600 :przebiegly:

PS. w przedliftowych eSkach był normalny zderzak z tyłu ??

tak tj. kształtem jak zwykły ale "dyfuzor" miał namalowany

Opublikowano

ale ślicznotka... :) piękna fura!

Opublikowano

ładne auto :good: szacun :cool1:

Opublikowano

PS. w przedliftowych eSkach był normalny zderzak z tyłu ??

:no:

Fajna eska..ile łyka gazu ? :decayed::naughty: :naughty:

9,5-25 :gwizdanie:

powiedz jaki przebieg z LPG i jakie masz wtryski i reduktor?

Opublikowano
  • Autor

20tysi przekulane na LPG, reduktor BRC Max Genius, wtryski żółte BRC wydajnośc 42kW wg producenta.

Opublikowano

dziwne ze sie przelacza. widzialem eSy po sofcie i BRC ogarnialo ta moc :mysli:

moze warto regulacje w jakims dobrym warsztacie zrobic?

Opublikowano
  • Autor

Byłem już na regulacji, przełącza i nie ma opcji... chyba żeby reduktor dać do regeneracji może już po tych 20tys km nie wyrabia...

Opublikowano

Byłem już na regulacji, przełącza i nie ma opcji... chyba żeby reduktor dać do regeneracji może już po tych 20tys km nie wyrabia...

po 20k km? raczej nie.

Opublikowano

piękna eSka... ma w sobie ogromny potencjał.. powodzenia w modach

Opublikowano

drugi reduktor powinien bez problemu załatwić sprawę, albo ja źle widzę albo prawa szyba pasażera nie jest przyciemniana? a od kierowcy jest?

ogółem auto git malina :naughty:

Opublikowano

instalka LPG nie wyrabia, ja się dokładie na tym nie znam ale jakiś komponent nie ogarnia tej mocy :kwasny: Napewno da się to zrobić i niech Cie żaden spec nieczaruje że się nieda! Poza tym bardzo mi sie podoba!!! Życze powodzenia w modach :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.