Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

młody :) bo ci rs nie przysługuje :)

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

młody :) bo ci rs nie przysługuje :)

Hehe ja Ci dam nie przysługuje... Bo coś nie tak z tą navi :D Od 2 miechów już mam prawie a jeszcze jej nie przetestowałem nawet bo map nie mam :embarrassed:

Opublikowano

Witam,

Mam na dachu antenę, która wygląda identycznie jak ta od navi. Najprawdopodobniej jest to antena od telefonu komórkowego, bo mam stację w podłokietniku. Moje radio to Chorus.

Czy te anteny są identyczne i nie muszę dokupywać anteny pod RNS-E?

Pozdrawiam

Wojtek

Opublikowano

Witam,

Mam na dachu antenę, która wygląda identycznie jak ta od navi. Najprawdopodobniej jest to antena od telefonu komórkowego, bo mam stację w podłokietniku. Moje radio to Chorus.

Czy te anteny są identyczne i nie muszę dokupywać anteny pod RNS-E?

Pozdrawiam

Wojtek

masz mala NAVI :mysli: antena powinna miec dwa wyjscia :) mozesz sprawdzic odciagajac tylna gorna tapicerke . Zobacz ile przewodow idzie z anteny

Opublikowano

masz mala NAVI

Niestety nie. Jak będzie jedno wyjście z anteny, to na nic się nie przyda? DO navi jest całkiem inny kabel niż do tel. komórkowego?

Opublikowano

masz mala NAVI

Niestety nie. Jak będzie jedno wyjście z anteny, to na nic się nie przyda? DO navi jest całkiem inny kabel niż do tel. komórkowego?

jak nie korzystasz z telefonu ( uchwytu ) to podepnij kabel pod RNS E

Opublikowano

Witam.Mam ori rns-e chodzi ok,ale chciałbym dołożyć panel sterowania w kanał,koło zapalniczki.Jak to spiąć z navi .Czy panel 4F0857511 będzie pasował do rns-e.Proszę o jakiekolwiek sugestie.Aktualnie mam b7 2.0 tdi bpw 2007 i jestem zadowolony.

Opublikowano

nie było czegoś takiego jak dodatkowy panel sterowania...

Pewnie chodzi Ci o sterowanie małej navi ale z RNS nie ma to nic wspólnego

Opublikowano

na pewno panel taki byl w b6 z rns-d ,i taki zakupilem do b7 rns-e tylko czy zadziala

Opublikowano

na pewno panel taki byl w b6 z rns-d ,i taki zakupilem do b7 rns-e tylko czy zadziala

a ja powiem że nie było.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:19_________________________________________________jeśli ktoś tak ma to miał dokładanego rnsa czy to -E czy -D, a wcześniej miał małą navi w bagażniku. To nie ma znaczenia.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:20_________________________________________________ale i tak to działać nie będzie bo to nie ma nic wspólnego z RNSami

Opublikowano

Witam.Mam ori rns-e chodzi ok,ale chciałbym dołożyć panel sterowania w kanał,koło zapalniczki.Jak to spiąć z navi .Czy panel 4F0857511 będzie pasował do rns-e.Proszę o jakiekolwiek sugestie.Aktualnie mam b7 2.0 tdi bpw 2007 i jestem zadowolony.

a po co chcesz zalozyc taki panel :cool1: on nie ma nic wspolnego z RNS E

Opublikowano

no ja mam taki panel w B7 navi miałem w zegarach z czytnikiem w bagażniku. Teraz mam rns-e panelu nie demontowałem i jest on nie aktywny. Jedyne co to tylko podświetlanie działa :kox:

Opublikowano

witajcie- czy jest ktos kto poustawiałby mi rns-e po montazu?/ jestem z Kołobrzegu, moge podjechac np koszalin czy cos takiego... pozdrawiam.

Opublikowano

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

Opublikowano
Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

Ja mam pod zaslepka od strony pasazera,dokladnie tam gdzie u ciebie sa bezpieczniki :decayed:

I dziala idealnie :good:

Opublikowano

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

będziesz miał chyba coś z anteną. Ta półka za zegarami jest idealnym miejscem na antene...

Opublikowano

Tzn nie wiem czy jest dokładnie za zegarami ale może tak bardziej za kierownicą do czegoś metalowego przypiąłem magnesem

Opublikowano

Dzisiaj dopiero dostałem mapkę do rnsa i lekko się zawiodłem... Mianowicie nie mógł złapać sygnału... Czekałem z 10 minut i nic, myślę, że powodem może być złe umiejscowienie anteny, co myślicie? Gdzie powinna być ori w sedanie? Bo miałem ją tam za zegarami ale widocznie coś nie tak

sprawdz czy podlaczyles ja na pewno w RNS E z tylu :mysli: moze dlatego nie lapie sygnalu

Opublikowano

Tzn nie wiem czy jest dokładnie za zegarami ale może tak bardziej za kierownicą do czegoś metalowego przypiąłem magnesem

ta idealnie zrobiles MAGNESEM antene ktora odbiera fale gps SUPER -- to tak nie bedzie dzialalo przypnij trytka

staraj sie omijac metalowe elementy bo one zaklocaja sygnal i bedzie dzialac

sa anteny ktore maja specjalne piny do karoserii i je sie nakleja na blache wtedy wzrasta sygnal antenowy ale normlane anteny beda przez magnesy zaklocane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.