Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jakoś nie widzę tam kostki podobnej jak w wzmacniaczu. Może źle się wyraziłem, chodzi mi kostkę którą się wpina zamiast oryginalnego wzmacniacza w bagażniku a nie przy radiu.

zwykłe

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Trochę się już wczytałem i mam jedno pyt na które już nie znalazłem odp czy do kostki przy wzmacniaczu ,można kupić kostkę wyciągającą rca z kabli sygnałowych czy takie coś trzeba samemu dorobić?

prosz :D

https://car-tronic.pl/akcesoria-car-audio-c230.html#

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.Czy może Mi ktoś oczywiście odpłatnie( chyba że jest jakaś możliwa darmowa podpowiedż lub link) pomóc '' postawić na nogi'' RNS-E 2-gen po nieudanej próbie wgrania j.polskiego ?

Opublikowano
Witam.Czy może Mi ktoś oczywiście odpłatnie( chyba że jest jakaś możliwa darmowa podpowiedż lub link) pomóc '' postawić na nogi'' RNS-E 2-gen po nieudanej próbie wgrania j.polskiego ?

tzn. ledowca

Opublikowano

Co sie teraz dzieje z navi po tej nieudanej probie?

Opublikowano

Czarny ekran z napisem włóż oryginalny cd rom.

Opublikowano
Czarny ekran z napisem włóż oryginalny cd rom.

led czy zwykły , z którego roku ta navi??

Opublikowano

2012 rok

Opublikowano

Ten ekran to tak od razu po wlaczeniu? Czy kiedy wkladasz plyte dopiero a tak to dziala normalnie?

Chyba Cie czeka flashowanie eepromu aczkolwiek jesli prosi o plyte to moze jakas cos zdziala...

Opublikowano

Od razu po włączeniu pojawia się czarny ekran z tym żółtym napisem.

Opublikowano
Od razu po włączeniu pojawia się czarny ekran z tym żółtym napisem.

wciśnij ori płytke z mapą , może złapie i wgra sobie softa:wink:

Opublikowano
Od razu po włączeniu pojawia się czarny ekran z tym żółtym napisem.

wciśnij ori płytke z mapą , może złapie i wgra sobie softa:wink:

A Ty w końcu ustawiłeś te logo na Ledzie ??

Opublikowano

Czy ktoś zwas montował już wzmacniacz używając sygnału idącego do tylnego wzmacniacza? Jest to tylko sygnał na tylne głośniki i nie wiem czy dobrze myślę ale wykorzystując ten sygnał stracę dźwięk z BT i Navi.

Opublikowano

Naped w RNS-e czyta plyty Audio CD, a odczyta mi CD mp3?

Opublikowano
Naped w RNS-e czyta plyty Audio CD, a odczyta mi CD mp3?

jasne:wink:

Opublikowano

To elegancja;-)

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

A jakie musza byc piosenki zeby graly z karty pamieci?

Opublikowano
To elegancja;-)

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

A jakie musza byc piosenki zeby graly z karty pamieci?

Np. mp3:decayed:
Opublikowano
To elegancja;-)

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

A jakie musza byc piosenki zeby graly z karty pamieci?

Fajne ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Panowie mam na mysli predkosc i cos tam jeszcze bylo?

Opublikowano
Panowie mam na mysli predkosc i cos tam jeszcze bylo?

format mp3 musi być poprostu i nic wiecej nie trza cudować, musisz tylko wywalić polskie znaki tzn pozamieniać ł na l , ć na c żeby nie było cyrku i bedzie śmigać :hi:

AMEN

Opublikowano

No ale ponoc predkosc musi byc wieksza niz 128kb/s

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.