Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm: Masakra :facepalm: ale dzięki za info :decayed::hi:
Ale mam nadzieję że hula:naughty::wink:
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm: Masakra :facepalm: ale dzięki za info :decayed::hi:
Ale mam nadzieję że hula:naughty::wink:

Działa działa - zmieniło się moje życie na lepsze (bardziej muzyczne :grin: ) :wink:

Opublikowano
:facepalm: Masakra :facepalm: ale dzięki za info :decayed::hi:
Ale mam nadzieję że hula:naughty::wink:

Działa działa - zmieniło się moje życie na lepsze (bardziej muzyczne :grin: ) :wink:

No to gitarra a skąd Ty masz ledusa eeeee:decayed:
Opublikowano
:facepalm: Masakra :facepalm: ale dzięki za info :decayed::hi:
Ale mam nadzieję że hula:naughty::wink:

Działa działa - zmieniło się moje życie na lepsze (bardziej muzyczne :grin: ) :wink:

No to gitarra a skąd Ty masz ledusa eeeee:decayed:

wyrwał od siemiana

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

:facepalm: Masakra :facepalm: ale dzięki za info :decayed::hi:
Ale mam nadzieję że hula:naughty::wink:

Działa działa - zmieniło się moje życie na lepsze (bardziej muzyczne :grin: ) :wink:

No to gitarra a skąd Ty masz ledusa eeeee:decayed:

wyrwał od siemiana :decayed:

Opublikowano

nie potwierdzam, nie zaprzeczam :grin::wink:

Opublikowano
nie potwierdzam, nie zaprzeczam :grin::wink:

terefere :)

Opublikowano

tylko że chciałbym pod USB to jaki muszę szukać?

Opublikowano

czyli jednak będzie pasić, nie ma znaczenia jaki numerek AMI ?

Opublikowano
czyli jednak będzie pasić, nie ma znaczenia jaki numerek AMI ?

Jest podane wątku który podlinkowałem jaki pasuje ;)

Opublikowano

8P0 057 785 :thumbup1::thumbup1:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

a na allegro jest więcej z końcówką A :kwasny:

Opublikowano

Witam,

Czy każdy RNS-E ma wbudowany bluetooth?

Opublikowano

Żaden nie ma musisz sam dołożyć:wink:

Opublikowano

Witam

Chce podłączyć procesor Alpine PXE-h650 i widzę że w bagażniku jest kostka podłączoną do wzmacniacza ale jest to wzmacniacz chyba do tylko tylnych głośników. Moje pytanie brzmi czy przednie głośniki są zasilane tylko z radia bez dodatkowego wzmacniacza ?

Opublikowano
Witam

Chce podłączyć procesor Alpine PXE-h650 i widzę że w bagażniku jest kostka podłączoną do wzmacniacza ale jest to wzmacniacz chyba do tylko tylnych głośników. Moje pytanie brzmi czy przednie głośniki są zasilane tylko z radia bez dodatkowego wzmacniacza ?

bose czy zwykłe ?

Opublikowano

zwykłe

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Trochę się już wczytałem i mam jedno pyt na które już nie znalazłem odp czy do kostki przy wzmacniaczu ,można kupić kostkę wyciągającą rca z kabli sygnałowych czy takie coś trzeba samemu dorobić?

Opublikowano
zwykłe

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Trochę się już wczytałem i mam jedno pyt na które już nie znalazłem odp czy do kostki przy wzmacniaczu ,można kupić kostkę wyciągającą rca z kabli sygnałowych czy takie coś trzeba samemu dorobić?

prosz :D

https://car-tronic.pl/akcesoria-car-audio-c230.html#

Opublikowano

Mały OT, może ktoś wie, podłączając rns-e na stole wystarczy plus i minus do kostki D, jednakże zdawałoby się bardzo podobnie rozpisane kostki w rns510 VW podobna operacja nie daje możliwości włączenia navi, jakaś podpowiedz??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.