Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 801,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kopie map dzialaja, laser czyszczony byl

Opublikowano

ta sama nagrywarka ? sposób ? te same płyty cd ?

Opublikowano
  • Autor

To może twój soft t0751 bo ktoś mu dał taki index i nie chce pójść...

Opublikowano

mapki mam od Bartka (barrowiec1) wiec inna nagrywarka oraz inne płytki

a soft pl od michała (miszka)

Opublikowano

Ktoś szuka map 2014?? ->PW

Opublikowano
To może twój soft t0751 bo ktoś mu dał taki index i nie chce pójść...

Soft na 100% dobry bo miałem go u siebie gdy miałem starszą nawke

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

mapki mam od Bartka (barrowiec1) wiec inna nagrywarka oraz inne płytki

a soft pl od michała (miszka)

Jeżeli chodzi o soft do starszej nawi to nie ma różnicy na jakiej nagrywarce i jakiej CD go nagrasz ważne żeby poprawnie i nie ma bata musi iść :wink:

Opublikowano

Chyba sobie dam spokoj lecz kusi mnie chec wiedzy co robie zle hehe. Michal a plytke dobrze wypalilem (tak jak opisalem kilka postow wyzej?)

Opublikowano

Nawet jak by było coś z laserem to map nie przeczyta a soft na cd pójdzie :wink:

Opublikowano

Mam a4 z rns-e szósty rok. Czasem nie mi szwankował i wyczyściłem laser. Wszystko działało przez jakieś 2 miesiące a teraz praktycznie w ogóle nie czyta mi płyt z nawigacją (żadnych, mam oryginał audi, mam też wypalaną). Czasem odpali nawi lecz po kilku kilkunastu minutach nie widzi płyty i wyskakuje komunikat. Gość od nawi powiedział że to od dużych upałów. Powiedział też że napęd do wymiany (ok 650zł). Jak myślicie? Jest tak jak mówi i muszę szykować sie na wiekszy wydatek?

Opublikowano

Laser jak juz a nie naped, wiadomo.ze latwiej wymienic caly naped i dlatego tak powiedzial

Opublikowano
Mam a4 z rns-e szósty rok. Czasem nie mi szwankował i wyczyściłem laser. Wszystko działało przez jakieś 2 miesiące a teraz praktycznie w ogóle nie czyta mi płyt z nawigacją (żadnych, mam oryginał audi, mam też wypalaną). Czasem odpali nawi lecz po kilku kilkunastu minutach nie widzi płyty i wyskakuje komunikat. Gość od nawi powiedział że to od dużych upałów. Powiedział też że napęd do wymiany (ok 650zł). Jak myślicie? Jest tak jak mówi i muszę szykować sie na wiekszy wydatek?

Max 150 złociszy i po robocie :wink:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Zna ktoś miejsce gdzie w Warszawie mógłbym to ogarnąć?

Opublikowano

Wymiana lasera załatwi sprawe bez sensu wymieniać napęd ale to nie koszt 150 zł bo najtańszy laser to koszt 200 plus wymiana jeśli ktoś sam nie da rady

Opublikowano

Haha ile ?, 20f max za sztuke ale trzeba wiedzieć gdzie szukać :wink:

Opublikowano

20f chyba z chin?

Opublikowano

Ja na pewno się na tym nie znam i nie wiem gdzie szukać, więc interesuje mnie ktoś w Warszawie kto mi to zrobi za rozsądną cenę. Jeśli znacie kogoś to polećcie

Opublikowano

domin79 poszedł priv

Opublikowano

koledzy, jak najlepiej ustawić navke? rano śmigam trasę Anglia-Polska, przejście Niemcy-Polska będzie w Świecku. jak wiadomo od razu nie mogę ustawić sobie adresu docelowego w Pl i po drodze podmienić płytkę, pozostaje mi znalezienie adresu przejścia w Świecku po stronie Niemieckiej?

pozdro!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.