Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wejść w moduł radio czy tel? W 77 tel kod mam 0001624

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tel w kodowaniu zmien 3 od lewej na 1 bo teraz masz ustawiony basic funkcje i dlatego w rnsie nie masz nic z komory

Opublikowano

Zmieniłem, dalej bez roznicy

Opublikowano

Zresetuj navi, wyjmij kluczyk na 5 minut i sprobuj jeszcze raz, to tak od razu sie nie pojawi na rnsie a powoli sie bedzie pojawiac

Opublikowano

No tak nie pomyslalem. Po obiedzie zagladne

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Dalej tak

IMG_20140713_144930.jpg

Opublikowano
Czy tego Rns da sie rozblokowac do zielonego menu jak w A6 C6?

Tzw. Hidden Menu- da sie tylko w MMI, a nie w RNS E.

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Panowie- ma ktoś pomysł jak sprawdzic czy antena gps działa poprawnie?

Czasami bez powodu pokazuje na RNS e jakbym sie kręcił autem w kółko...

Opublikowano

Myślałem że to bez roznicy tez pisze na nim MMI zaraz po wlaczeniu

Opublikowano

Tak, ale to dwie kompletnie różne konstrukcje.

MMI oznacza MediaMusicInterface- czyli interfejs medialno- muzyczny. To jest ogólne określenie interfejsu, a nie konkretnego produktu.

Opublikowano
Wejść w moduł radio czy tel? W 77 tel kod mam 0001624

Zmien ostatnie 3 wqrtosci na 822 i bedzie smigac

Opublikowano

Już sprawdzam

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Zmieniłem w 77 tel. i dalej bez zmian nie mam spisu ani na fis ani w rns. Natomiast wszedłem w 56 radio mam taki blad

IMG_20140713_161304.jpg

Opublikowano
Tak, ale to dwie kompletnie różne konstrukcje.

MMI oznacza MediaMusicInterface- czyli interfejs medialno- muzyczny. To jest ogólne określenie interfejsu, a nie konkretnego produktu.

MMI to nie czasem

Multi Media Interface ??

Sony ze się czepiam ale myślałem ze to ten skrót.

Opublikowano

Z moich info wynika, że to MultiMediaInterface

Opublikowano
Z moich info wynika, że to MultiMediaInterface

Mozliwe ze tak jest- nie sprawdzalem tego, wiec nie chce kogos w blad wprowadzac, ale to bylo mniej wazne, bo chodzilo o to czym jest MMi. :wink:

Opublikowano

To nazewnictwo jest dosc.niefortunne trzeba przyznac

Opublikowano
2. aby dokładnie RNS-E określała naszą pozycję musimy podać rozmiar kół :

STG 56 -> Adaptation -> Function 10

-> Channel 001 (Tires)

tabela rozmiarów opon na str. de.openobd.org - eigendiagnose im vag-konzern

w moim przypadku dla koła 235/40/18 była to wartość 1967

Link w podanym poście nie śmiga. Ma ktoś jakieś listy jakie wartości mają poszczególne rozmiary kół?

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/index87.html#post3480629 :wink:

Proponuję któremuś z modów dodać to do pierwszego posta tematu.:hi:

Opublikowano

Ooo super. Dzięki wielkie jutro zakoduje. :thumbup1:

Opublikowano

Pff i tak nie ma mojego rozmiaru

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 22:47 ----------

I jak tam nikt nie pomoze z tym kodowaniem?

Opublikowano
Pff i tak nie ma mojego rozmiaru

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 22:47 ----------

I jak tam nikt nie pomoze z tym kodowaniem?

Podrzuc jakie masz teraz kodowania navi i bt

Opublikowano

56 radio i 77 telefon?

Opublikowano
56 radio i 77 telefon?

tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.