Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy czy jak kupie a4 z navi zwykła to musze coś dokupić aby zamontować kolorowa? Jaki ewentualnie jest koszt kolorowej?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Chciałem zapytać czy pliki, które znajdują się na chomiku tj. spolszczenie i mapy 2016 do RNS-E są bezpieczne i można je samemu zainstalować ?

Opublikowano

Moze z tym różnie być. Lepiej z tym uważać bo jak uwalisz navigacje to koszt płyty to przy naprawie będą grosze

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A są na forum osoby, które próbowały to zrobić samemu ?

Opublikowano

Można samemu jak się ma pliki z pewnego źródła...

Niestety nie mam pewnego źródła. Chyba, że możesz polecić taką osobę

Opublikowano

Ktoś wrzucal chyba linki do pewnych źródeł ale to jakiś czas temu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Można samemu jak się ma pliki z pewnego źródła...

Niestety nie mam pewnego źródła. Chyba, że możesz polecić taką osobę

Szukaj chomika z moim nickiem, pliki są pewne jakiś czas temu używałem ich do spolszczenia swojej navi :wink:

Opublikowano

No to spoko, będę walczył z tym wieczorem, jak coś to będę pisał czy są postępy ;)

w końcu udało się znaleźć chwilę żeby wziąść się za radyjko, rozebrałem go przeszlifowałem jeszcze raz otwory przycisków, i działa, tak jak podejrzewałem któryś przycisk zwierał i dlatego nie dało się wpisać kodu, teraz smiga jak należy :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam! Mam mały problem z navi RNS-E i zmieniarką CD na 6 płyt. Mowa tu o oryginalnej zmieniarce i mam ją podpiętą pod navi z 2005 roku. Problem mój polega na tym, że navi widzi zmieniarkę widzi także czy jest ona pusta lub nie, lecz wybór którejś z płyt jest nieaktywny (szary napis). Navi jest zakodowana tak jak należy dodam jedynie, że od początku jak zainstalowałem nawigację był z nią taki problem lecz po kodowaniu i włożeniu płyt od nowa w zmieniarkę wszystko było OK i działało jak należy jednak gdy odpiąłem akumulator powróciło do stanu pierwotnego. Co mogę z tym zrobić?

Opublikowano

gdzie umieścić antenę GPS? w tym momencie mam ją na schowku pasażera i sygnał łapie dopiero po jakimś czasie. a druga sprawa... przekodowałem licznik, aby pokazywała się mała navi na fis - pojawia się, ale tylko czasami, a czasami muszę albo zrobić reset rns-e, albo po prostu odpalić auto od nowa. Jak to z tym jest?

Opublikowano

Coś masz tam pomieszane bo ja mam dokładna navi i zmieniarke. Zmieniarki nie kodowane tylko podłączyłem i mi ją widzi radio i pokazuje utwory no chyba ze płyty nie czyta to wtedy jest na szaro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Najlepiej za licznikiem ja rzucić ale dla pewności sprawdź czy łapie sygnał bo jest takie miejsce gdzie jest stal i nie będziesz miał sygnału. U siebie nie kodowalem licznika i mała navi jest na liczniku. Jeszcze tak nie było żeby jej nie było

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A gdzie szukać przyczyny mojego problemu?

Opublikowano

Panowie co To za cuda ?? 20160430_123624.jpg

Opublikowano

A będzie u nas radio działa?

Ps dzięki Grzesiu :- ))

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Ale to chyba nie powinno jakoś prZeszkadzać?

Opublikowano

jak ci nie przeszkadza ręczne ustawianie stacji to nie można to przerobić ale wymaga to zmiany softu

Opublikowano

Fajnie DZIĘKI PANOWIE.

A tak z ciekawości - jest jakaś różnica działania w rns USA?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.