Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Zaczal spozniac po przelozeniu anteny. Nie chcialem na podszybiu bo lipnie wygladalo ale dzialalo 100%. Gdzie wy macie anteny ??

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam głęboko za zegarami, ogólnie antena nie może być pod blachą/metalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja kiedyś miałem w różnych "polecanych" miejscach, ale dopiero z boku, przy słupku pasażera, na podszybiu dobrze działała, fakt, że kosztowała tylko 40 zł, ale mimo wszystko była różnica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant.gps.fakra-500x500.jpg

ja mam tą,mam ją po stronie pasażera nad schowkiem przyklejoną do wzmocnienia na magnesie w który jest ona wyposażona

zero problemów z zasięgiem :wink:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant.gps.fakra-500x500.jpg

ja mam tą,mam ją po stronie pasażera nad schowkiem przyklejoną do wzmocnienia na magnesie w który jest ona wyposażona

zero problemów z zasięgiem :wink:

Ja mam tak samo, wszystko hula jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zaloze w slupku. A co z ta ikona bt? Czemu jej nie ma a skala zasiegu jest..

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mój rns-e led działa w 100%. Jak już wiecie miałem problem z wyłączaniem się, co 30 min, brakiem komunikatów na fis oraz brak reakcji na kluczyk. Odwiedziłem sporo fachowców w Szczecinie i co lepszy to inne pomysły. A to wymiana licznika, a to emulatory, konwertery, że to nie ma prawa działać itp. Itd. Żaden warsztat nie mógł się połączyć z nawigacją i nie można było zmienić kodowania . Dzisiaj coś mnie tknęło żeby połączyć się vcds lite w wersji demo, na starym kablu. Bez najmniejszego problemu się połączył. Zmiana kodowania restart nawigacji i koniec wszystko działa. Chciałbym podziękować „Tom a4” za pomoc. Miałeś rację w Szczecinie nie ma fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :wink: tak jak napisałem kiepski sprzęt+ kiepski fachowiec = Panie to nie ma prawa działać. Nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Czy da się w RNS-e wygasić ekran? włączyć tzw tryb nocny?

Jest taka możliwość, Setup > wyświetlacz i tam wyłączysz go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieje przejściówka z wtyczki GPSa w RNS-d na wtyczkę GPSa do RNSe?

Czy muszę kupić nie ori antenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumplowi taki adapter kupowałem i to chyba to

http://multisort.pl/product/Adapter-GPS_GSM-kabel-0_15m-SMB-C->-Fakra,10211.html

Edytowane przez cys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem na tej stronie nawet sam wtyk, a wystarczy chyba ten niebieski plastik założyć w miejsce tego czarnego na wtyczce w instalacji samochodu. :hi:

Jeszcze jedna sprawa. Do TMC w bagażniku wchodziła i wychodziła antena GPS, tak?

Przy wyciąganiu TMC uszkodziłem jedną wtyczkę, albo ktoś przede mna, nie istotne i teraz nie mogłem złączyć ich ze sobą. Musiałem poucinać wtyczki i połączyć "na krótko". Czy tak antena będzie spełniać swoją rolę, czy raczej nie?

Może zamiast przejściówki kupić antenę nie ori...... :kwasny:


Chłopy. Jak podpiąć RNSe, żeby działało tylko po stacyjce? Druga sprawa, to przy odpalaniu auta włącza mi się RNSe i na FISie mam u góry nazwę MP3 a poniżej nic, tylko info o navi dvd. Dopiero wyłączenie i włączenie FISa przyciskiem reset na manetce pozwala, aby wszystko wróciło. Tak ma być w przypadku RNSe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, u mnie sama navi jeszcze nie działa, muszę wtyczkę anteny ogarnać, albo i całą antene - się zobaczy. Ale jak będzie wszystko chodziło, to w momencie odpalenia auta pokazuje się strzałka z navigacji, nawet jesli mam radio, lub mp3 włączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolor. Czyli mi pokazuje info pewnie o swego rodzaju błędzie navi - nie ma w czytniku DVD płyty i dlatego. To spoko, jeśli tak ma być, to gitara :wink:

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic dvd pod rnse ale nie wiem jaka kupic i pozniej podlaczyc monitory w zaglowkach z rnse. Przerabial ktos juz to. Dzieki

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...