Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem klucze do wyciągania rns-e po włożeniu słychać kliknięcie ale nie chce kompletnie wyjść jak mocniej pociągnę za kluczę to wyskakują. Czy jest jakiś sposób by wysunąć radio ?

ori klucze kupiłeś ??

albo zdejmin półkę pod kierownicą i wypychaj radio

lub jak to ja robiłem po włożeniu kluczyków (nie ori) otwierałem ekran i delikatnie za ranty w radiu nie ekranie po prostu wyciągałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem klucze do wyciągania rns-e po włożeniu słychać kliknięcie ale nie chce kompletnie wyjść jak mocniej pociągnę za kluczę to wyskakują. Czy jest jakiś sposób by wysunąć radio ?

w ASO kupiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mi widzi a je pomija to co?

to znaczy, że jednak nie widzi :decayed: zmodyfikuj tytuły (bez . , / [ ] { } & ^ * ) i innych tego typu znaków i będzie banglało :wink: u mnie zdało egzamin :good: podczas odtwarzania niby widział utwór na liście ale przeskakiwał czasem do następnego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem klucze do wyciągania rns-e po włożeniu słychać kliknięcie ale nie chce kompletnie wyjść jak mocniej pociągnę za kluczę to wyskakują. Czy jest jakiś sposób by wysunąć radio ?

w ASO kupiłeś??

Na Alledrogo hahaha. Dziś jeszcze raz próbowałem wyciągnąć tak jak pisał " Marcino" ale nawet nie drgnie. Wydaje mi się że prawe górne mocowanie nie chce się wypiąć, nie słychać tak mocnego kliknięcia jak w pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem klucze do wyciągania rns-e po włożeniu słychać kliknięcie ale nie chce kompletnie wyjść jak mocniej pociągnę za kluczę to wyskakują. Czy jest jakiś sposób by wysunąć radio ?

w ASO kupiłeś??

Na Alledrogo hahaha. Dziś jeszcze raz próbowałem wyciągnąć tak jak pisał " Marcino" ale nawet nie drgnie. Wydaje mi się że prawe górne mocowanie nie chce się wypiąć, nie słychać tak mocnego kliknięcia jak w pozostałych.

Pope poszedł priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do zmieniarki i do interfejsu idzie ten sam kabel ? Czy przy interfejsie jest potrzebny inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :wink:

Mam w aucie nawigację RNS-E z 2010 roku. VCDSem odczytany numer części 8E0035193B. Podobno jest to tzw. "LED".

Chciałem w pewnym warsztacie zakupić mapę 2013. Usłyszałem, że to nie wersja "media" tylko "pół media", a prawdziwy media to ten z błyszczącą ramką ?? - trochę zgłupiałem, a wg Pana w warsztacie różnica jest KOLOSALNA :wink:

Informacje odnośnie mojego urządzenia:

  • Polskie Menu
  • SW: 0300
  • HW: H03
  • MAPA: 8p0919884_BE_EUE

Płyta jednowarstwowa z mapami 2011 i 2012 działa bez zarzutu. Niestety dwuwarstwowa płyta z 2013 (tłoczona, a nie nagrywana) nie chce ruszyć. Pokręci chwile i stop, znowu pokręci i stop. Czasami coś tam złapie, ale trwa to dość długo. Pan w warsztacie sugeruje czyszczenie lasera?

  1. Czy problemy z odczytem płyty dwuwarstwowej to kwestia zabrudzonego lasera, czy może nieaktualnego oprogramowania w nawigacji?
  2. Czy mapa 2013 zawiera również jakiś "upgrade" softu nawigacji?
  3. Czy na RNS-E 2010 jest to samo oprogramowanie co na starsze modele? Jaka jest aktualna wersja softu na RNS-E 2010?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak to wygląda podczas jazdy na mapie 2012.

Z9yVxB6s.jpg

wSaDfiqs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz LED-a, nie ma pół ledów... błyszcząca ramka jest po prostu pod inne Audi (zdaje się że pod nową a3 ale nie jestem pewny).

Co to znaczy tłoczona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane płyty - Na materiał w postaci czystej płyty, nagrywarka w komputerze laserem wypala "dane".

Tłoczone płyty - Powstają w procesie masowej produkcji. Na "krążku" odciskana jest matryca.

Tłoczone, czyli można powiedzieć wyprodukowane tak jak oryginał. Z dołu są najczęściej srebrne, a nie zielone, fioletowe itp tak jak nagrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, masz nowy soft w ledowej navi, pol-ledowa? co on bral ? Do a3 robiil taki z ramkami ekranu w kolorze black piano ale poza tym wsio w ledzie to samo. Nie wiem jak 2011 bo nie miaem ale 2012 tez jest dwuwarstwowa, bynajmniej europe west central. Sprawdz ten laser, nie tgak trudno go przeczyscic, zaopatrz sie w izopropanol, pare srubek odkreccasz, zdejmujesz gorna pokrywe i jazda.

Pytanie z innej beczki, dlaczego rns-e (mk1) nie zachowuje stacji radiowych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane płyty - Na materiał w postaci czystej płyty, nagrywarka w komputerze laserem wypala "dane".

Tłoczone płyty - Powstają w procesie masowej produkcji. Na "krążku" odciskana jest matryca.

Tłoczone, czyli można powiedzieć wyprodukowane tak jak oryginał. Z dołu są najczęściej srebrne, a nie zielone, fioletowe itp tak jak nagrywane.

nie musi być izopropanol , wystarszy że masz dobre markowe perfumy , ja miałem taka sama sytuacje , laser miał sporo brudu , psiknąłem mexxem na pałeczke do uszu, przeczyściłem 2 razy i śmiga :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane płyty - Na materiał w postaci czystej płyty, nagrywarka w komputerze laserem wypala "dane".

Tłoczone płyty - Powstają w procesie masowej produkcji. Na "krążku" odciskana jest matryca.

Tłoczone, czyli można powiedzieć wyprodukowane tak jak oryginał. Z dołu są najczęściej srebrne, a nie zielone, fioletowe itp tak jak nagrywane.

nie musi być izopropanol , wystarszy że masz dobre markowe perfumy , ja miałem taka sama sytuacje , laser miał sporo brudu , psiknąłem mexxem na pałeczke do uszu, przeczyściłem 2 razy i śmiga :banan:

Ja bym jednak perfum wolal nie uzywac bo nie jest to czysty alkochol i jednak cos tam zostawi na laserze.

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:15 ----------

Wybaczcie koledzy ze sie powtarzam ale potrzebuje pomocy z tym rns-em ktory traci stacje radiowe po ponownym wlaczeniu, dlaczego tak sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, nie świeci mi wyświetlacz RSN-e, ostatnio się włączył na 5 min i zgasł. Wszystko działa muzyka itp. Wie ktoś co boli moją RNS-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...