Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie wszystkie skopiuj na cd:wink:

Jest - lecę do auta :naughty:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

...no i pipka :thumbdown: To samo.

to ja już nic not understand :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skopany soft i tyle co tu dużo debatować prosiłem podeslij porównam ale to takie tabu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopany soft i tyle co tu dużo debatować prosiłem podeslij porównam ale to takie tabu :wink:
Koleś co Bartkowi to robił może będzie chciał sprzedawać i dlatego nie ma upubliczniać:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to kupi ? za aux na alle wołaja 149 zł a roboty z fejsem na 30 sec max ,a vim dostępny na necie za free ja sam dostałem za free więc czym tu handlować ? kto kupi soft do navi za 2K na słowo honoru? Kolega ma za free i ma problem, a co inni zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to kupi ? za aux na alle wołaja 149 zł a roboty z fejsem na 30 sec max ,a vim dostępny na necie za free ja sam dostałem za free więc czym tu handlować ? kto kupi soft do navi za 2K na słowo honoru? Kolega ma za free i ma problem, a co inni zrobią

do leda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to kupi ? za aux na alle wołaja 149 zł a roboty z fejsem na 30 sec max ,a vim dostępny na necie za free ja sam dostałem za free więc czym tu handlować ? kto kupi soft do navi za 2K na słowo honoru? Kolega ma za free i ma problem, a co inni zrobią

kolega dostał soft od Kobry a on raczej nie rozdaje swoich softów na lewo i prawo a do softów które są w necie raczej podchodził bym z wielką ostrożnością bo można sobie bardzo szybko załatwić płytę główna i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi ,soft, nagrywara, płyta, wszystko ma ogromne znaczenie nawet laser ma wpływ na to co zostanie załadowane do navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - soft do standardowego RNS-E jest w sieci. Ale o tym aby było coś gotowego pod wersję LED nie słyszałem... Nie myli Ci się coś?

...i przestań się czepiać. Po prostu chcę dotrzymać słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepiam sie , nic mi się nie myli rozumiem co to dane słowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepiam sie , nic mi się nie myli rozumiem co to dane słowo :wink:

...pytałem o soft. Nic mi nie wiadomo aby ktoś jeszcze poza Kobrą ogarnął VIM dla LED RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mógł by ktoś zarzucić w którym kanale w adaptacjach zmienia się ustawienia wyjęcia płyty , tzn kiedy guzik eject działa i nie , takie zabezpieczenie przed wyjęciem płytki z mapami

sam to kiedyś gdzies znalazłem ale gdzieś zgubiłem tą informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Channel 067: CD/DVD Drive

  • 000 - Normal/Eject-Button enabled
  • 001 = Eject CD/DVD (will not be saved)
  • 255 = Eject-Button disabled/locked (Anti-Theft-Protection)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Channel 067: CD/DVD Drive

  • 000 - Normal/Eject-Button enabled
  • 001 = Eject CD/DVD (will not be saved)
  • 255 = Eject-Button disabled/locked (Anti-Theft-Protection)

i oto mi właśnie chodziło

большое спасибо :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

next question

ma ktoś może sprawdzony program do odblokowania/przyuczenia pinu do ledowych navików ?

I know it is not legal but what can I do :decayed::kox::wink:

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 20:12 ----------

To jak panowie ktoś coś wie o jakimś programie , nie chce mi się płacić 30 pantów tym złodziejom z ebaya :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

A ledzik czeka na hopke do furki :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej musisz zabulic kolego, urzadzenie martecha jest za drogie zeby ktos to ot tak wypuscil do netu, jesli wogole mozna. Pozostaje czekac cierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałem ledzika na gumtree za 100f , niby miał nie działać , wszystko rozebrałem , wyczyściłem , złożyłem i lata aż miło . Powodem był luźny pin w gnieździe prądowym :) , przylutowałem i wsio śmiga.

Kurcze myślałem że już ktoś ogarnął te piny do ledów , ale widzę że trzeba bedzie zabuloć za głupie 4 cyferki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...