Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam , podczas jazdy na mapie wyświetlane są tylko ikonki z ograniczeniem prędkości i trochę lipa że nie ma żadnego powiadomienia głosowego

ogólnie to RNS-E prócz tego że wygląda , to niebo a ziemia do sprzętu który dostępny jest teraz. Kumpel ma w A3 nawigację Dynavin i ma wszystko w jednym i też wygląda jak ori . Tak samo jak rns-e posiada możliwość sterowania z kierownicy i wyświetlanie informacji na FIS . Funkcjonalnością rozkłada Rns-e na łopatki. Powoli się zastanawiam czy sobie takiego nie sprawić zamiast jakiegoś leda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To fakt, że RNS-E poza ori wyglądem niewiele więcej ma do zaoferowania :kwasny: Jeden koleś pokazał mi w swojej B6 navi Blaupunkta i jeśli chodzi o mnogość funkcji to miażdży RNS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tyle lat klepią tego rns-e i prócz tego że zrobili leda z lepszą grafiką to dalej to jest to samo :thumbdown: i żeby mieć podobną funkcjonalność jak nowe urządzenia dostępne na rynku trzeba wydać drugie tyle kasy co się dało za tego leda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tyle lat klepią tego rns-e i prócz tego że zrobili leda z lepszą grafiką to dalej to jest to samo :thumbdown: i żeby mieć podobną funkcjonalność jak nowe urządzenia dostępne na rynku trzeba wydać drugie tyle kasy co się dało za tego leda :thumbdown:
Mikaszi a myślisz że czemu tak montują te rns-y....kasa, kasa, kasa wszystko dodatkowe musisz dokupić żeby Ci hulało jak w nie firmowych:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rnsa już nie klepią, ostatnie były montowane do poprzedniej A3 i Exeo

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co ostatnie modele są tylko do 2012 roku bo takie najnowsze widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co ostatnie modele są tylko do 2012 roku bo takie najnowsze widziałem

Ledy chyba jeszcze idą w TT i Lambo, zwykłe idą nadal w Exeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być powodem że przy wysokich temp. rnse nie widzi płyty z navi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być powodem że przy wysokich temp. rnse nie widzi płyty z navi :kwasny:

to samo co u mnie , brudny laser. Wyjąć rnsa i przeczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że RNS-E poza ori wyglądem niewiele więcej ma do zaoferowania :kwasny: Jeden koleś pokazał mi w swojej B6 navi Blaupunkta i jeśli chodzi o mnogość funkcji to miażdży RNS-a

Fajnie było by zrobić temat z alternatywami oraz relacja jak się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że RNS-E poza ori wyglądem niewiele więcej ma do zaoferowania :kwasny: Jeden koleś pokazał mi w swojej B6 navi Blaupunkta i jeśli chodzi o mnogość funkcji to miażdży RNS-a

Fajnie było by zrobić temat z alternatywami oraz relacja jak się sprawują.

ludzie ale weźcie sie ogarnijcie , kiedy powstał rnse i do czego go porównujecie ? przecież w tamtych czasach to był taki wypas technologiczny że głowa mała i nikt wtedy jeszcze nie myślał o ekranach dotykowych , ledach itd. A i tak moim zdaniem funkcji i możliwości konfiguracji ma sporo. Wiadomo że to co teraz jest dostępne to niebo a ziemia ale jesteśmy już 10 lat do przodu od momentu wypuszczenia pierwszego rnsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale tu chodzi o to że od 10 lat klepią to samo i prawie zero postępu technologicznego podług tego co mają jednostki produkowane teraz

najśmieszniejsze jest to że ludzie potrafią dalej zapłacić 400-500F (2500zł) za zwykłego RNS-E :doh::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że RNS-E poza ori wyglądem niewiele więcej ma do zaoferowania :kwasny: Jeden koleś pokazał mi w swojej B6 navi Blaupunkta i jeśli chodzi o mnogość funkcji to miażdży RNS-a

Fajnie było by zrobić temat z alternatywami oraz relacja jak się sprawują.

ludzie ale weźcie sie ogarnijcie , kiedy powstał rnse i do czego go porównujecie ? przecież w tamtych czasach to był taki wypas technologiczny że głowa mała i nikt wtedy jeszcze nie myślał o ekranach dotykowych , ledach itd. A i tak moim zdaniem funkcji i możliwości konfiguracji ma sporo. Wiadomo że to co teraz jest dostępne to niebo a ziemia ale jesteśmy już 10 lat do przodu od momentu wypuszczenia pierwszego rnsa

RNS-D mimo że starsze miało więcej opcji niż RNS-E. Gdyby nie to że nie czytało mp3 oraz miało kiepskie mapy to bym nie zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś z wwa poratowałby działającymi płytkami z nowymi mapami do RNS-E ? Ewentualnie zwrócę za wysyłkę plus wiadomo jakieś dobre piwko :P. Na razie nic mi nie chce działać i w sumie nie wiem czy navi padnięta czy płyty nie takie ale pewnie to drugie bo CD grają bez problemów. Zapewne potrzebuję DVD 1 i DVD2 bo soft też pewnie trzeba zaktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś z wwa poratowałby działającymi płytkami z nowymi mapami do RNS-E ? Ewentualnie zwrócę za wysyłkę plus wiadomo jakieś dobre piwko :P. Na razie nic mi nie chce działać i w sumie nie wiem czy navi padnięta czy płyty nie takie ale pewnie to drugie bo CD grają bez problemów. Zapewne potrzebuję DVD 1 i DVD2 bo soft też pewnie trzeba zaktualizować.

quidy , miałem ten sam problem i to będzie laser. Bo u mnie też tak było że płytki cd audio normalnie czytał a już dvd z mapami nie i trzeba było wyciągnąć rnse i przeczyścić laser i bangla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy RNS E pociągnie format FLAC, Wave lub podobne bezstratne pliku muzyczne ?

Nie mam u siebie zmieniarki CD, czy jest jakaś alternatywa do tego złącza ? Można coś lepszego tam podłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być powodem że przy wysokich temp. rnse nie widzi płyty z navi :kwasny:

to samo co u mnie , brudny laser. Wyjąć rnsa i przeczyścić

:hi:

dzięki za radę wszystko hula, a winą trochę brudu było :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie, mam taki problemik z rns-em 8E0 035 192 Q wersja softu X--- HW H74, popsułem coś wkładając cd z vim hackiem, który nie dość ze nie ruszył to teraz nawet nie czyta płyt stricte z mapa, pokazuje tylko ze soft uprade np 650 czy jakikolwiek w zależności od rocznika mapy, konfiguracje vim hacka próbowałem już nagrywać wszystkie możliwe i stanąłem w martwym punkcie i potrzebuje porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn czego nie rozumiesz Michale? Wlozylem plyte z vim hackiem i nie idzie zadna plyta pokazuje tylko informacje ze plytaa zawiera update softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...