Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

tak antene mam podpiętą. Z tego co zrozumiałem to jest to problem w A6 C5 i A4 B5 ale co dalej to nie wiem. Jakie masz kodowanie ? jakie masz sw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sw 750

Kodowanie oczywiście na A6:decayed:

Ale Ja korzystam z can-adaptera ze względu na stare zegary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zegary z A4 S4 sw też 750 pl no i kodowanie na a6 ale chodzi mi o kodowanie navi soft coding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu tego Ci teraz nie powiem bo kabel pożyczyłem, dopiero w poniedzałem będe miał.

Spróbuj odpiąc cany, czy przełaczy sie na GPS:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajduje się ta kostka z której pociągnąć tą masę DWA? Pewnie większość z was co dokładała RNS-E ciągnęła u siebie tą masę, żeby się NAvi wyłączała minutę po zamknięciu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdziłem po odpieciu canów rns-e przechodzi na time source na gps ale jak mam odpiete cany to nie wyświetla mi info na fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat było doprzewidzenia :grin:

Zega oszukuje o 6 godzin?

Jeśli się da spróbuj zmienić strefe czasową moze pomoże :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe musiał pobawić się ze strefą czasową tak jak piszesz tylko gdzie to zmienić kodowanie czy adaptacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach to wiem że jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale strefa czasowa gmt jest nieaktywna gdy mam podpiete cany więc tu nie da rady zmienić strefy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez can'ów i też nie można zmienić...Chyba będziesz musiał z tym żyć:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś próbował takiej "kombinacji"- do golfa, passata itp montują rns 510 . mam dziwne wrażenie że samo radio/navi jest bardzo podobne jeśli nie identyczne i różniące się naprawdę szczegółami (najgorsze że system audi nie ma dotykowego wyświetlacza ) . do RNS 510 mozna bez problemów zamontować coś takiego INTERFEJS STACJA VW MEDIA-IN USB 5N0035341C WIĄZKA (3262146142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. INTERFEJS MULTIMEDIÓW MDI MEDIA IN VW 5N0 035 341F (3243430027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Montuje się to w miejsce zmieniarki . Obsługuje pendive iPhony i wiele innych

Czy ktoś wie czy da się to zamontować w A4 B7 + RNS E ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu z pierwszej aukcji widać przy wiązce białą kostke wygląda ona prawie identycznie jak kość wpinana do rmse. Trzeba by podpytać sprzedawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu z pierwszej aukcji widać przy wiązce białą kostke wygląda ona prawie identycznie jak kość wpinana do rmse. Trzeba by podpytać sprzedawce.

Sprzedawca ma o tym pojęcie jak ja o fizyce nuklearnej :grin: on wie z jakiego auta to wyjął . A z czym jeszcze działa to może jedynie zgadywać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rewelacyjny sprzedawca tylko brać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie! Pojawił się u mnie takowy problem z napędem w RNS-E, mianowicie po podłączeniu zasilania wydaje z siebie parę piknięć i poza tym brak jakichkolwiek oznak życia :shock3:, sam RNS-E działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...