Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak, ale jak kluczyki wsuwam do oporu, to jest kliknięcie, a nie mogę wyciągnąć radia

Panie odkręć lepiej panel pod kierownicą (bodajże 3 śruby 10) i wypychaj jak koledzy radzą. Wyjdzie bez problemu tylko najpierw włóż wyjmaki. Samymi wyjmakami ciężko czasami jak są nieoryginalne - przy mocnym pociągnięciu wyjmak wyskoczy mimo, że jest wsadzony prawidłowo.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebna pomoc. B7 ze stanów, ostatni rocznik, na pokładzie RNS-E i nie reaguje na soft 0750 PL + sds nagrany na CD. Następnie laser przeczyszczony specjalnym alkoholem i dalej nic, odpowiednio nagrane mapy 2014 speedcam również nie reaguje i nie czyta - ale przy otwieraniu i zamykaniu panelu wyświetla co jest na CD/DVD czy to aktualizacja czy to mapy i na tym koniec. Region sprawdzony VCDS, jest 0 czyli okej Europa/North America. Kanał 97 w adaptacjach również nic nie zmienia. Płyty audio CD czyta normalnie, nie wiem jak z mp3 płytami. Aktualny soft i pewnie z oryginalnych map (bo jest płyta 2007/8 na północną Am) to 0250. Pozdrawiam.

Edytowane przez martinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przerobić z US na Eu inaczej nic nie zrobisz ale musisz uważać bo można uwalić nawigacje

Wysłane z mojego GT-I9505

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przerobić z US na Eu inaczej nic nie zrobisz ale musisz uważać bo można uwalić nawigacje

Nic mi to nie mówi, więc zapytam o sposób przerobienia w takim razie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przerobić ja z US na Eu

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy przy swoim RNS-e. Mam soft wgrany sw0600. Podłączyłem się vagiem i zmieniłem kodowanie tak, aby działała funkcja AUX.

Kilka razy przeczytałem, że potrzebny jest soft minimum 0650 czy to prawda??

Po zmianie kodowanie i resecie radia "AUX" nie pojawiło się na wyświetlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś w stanie mi go podesłac soft 0650? Szukam na necie i same tylko spolszeczenia, które chyba szybciej rozkrzaczą navi niż pomogą...


Jeśli podłacze wyjście aux pod CD czyli Lewy, Prawy i Masa to zadziała aux bez zmiany softu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś w stanie mi go podesłac soft 0650? Szukam na necie i same tylko spolszeczenia, które chyba szybciej rozkrzaczą navi niż pomogą...

Jeśli podłacze wyjście aux pod CD czyli Lewy, Prawy i Masa to zadziała aux bez zmiany softu ?

Nie ma sensu tak kombinować jak tu napisałeś. Jeśli chodzi o soft 0650, to wystarczy że włożysz płytkę z mapą 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 lub 2009 i możliwe że na 2008 już też był soft 0650.

Co do spolszczenia, jeśli uzyskasz z dobrego źródła, to nie ma obaw o rozkrzaczenie navi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz źle to zapraszam☺

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimna navi czyta wszystko, po rozgrzaniu ni chu chu.

Objawy padającego lasera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już mapy do RNS-E na 2015 rok. Tym razem mapy podzielili na 3 x DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ich podział. Co z czym?

DVD 1:

Germany, Switzerland, Belgium, France, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Austria, San Marino, Vatican City

DVD 2:

Andorra, Belgium, France, Great Britain, Ireland, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Portugal, Switzerland, Spain

DVD 3:

Germany, Albania, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Croatia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Norway, Austria, Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Czech Republic, Hungary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa kto wymyśla ten podział? :facepalm: Chyba pośmigam jeszcze na starych mapkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...