Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak rozpoznac jaki mam model rns-e bo chcialem dolozyc te roznosci do siebie i nie wiem jak mam to ugrysc bo chcialem pozbierac to wszystko i zamontowac za jednym razem,nie wiem jakich czesci i jakich numerow czesci mam szukac. Pomocy prosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz obok przycisku radio przycisk media czy cd/tv ?

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz obok przycisku radio przycisk media czy cd/tv ?

cd/tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomocy. Nagrałem mapy 2014 wczesniej miałem 2008 wsadzam do rns-e i za każdym razem jak włączam navi uruchamia sie update. Cos nie tak z mapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już takie coś proponuje sprawdzić na innej mapie jeśli za każdym razem bęzdie to samo to uszkodzony jest soft w navi i nie robi uppdate na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już takie coś proponuje sprawdzić na innej mapie jeśli za każdym razem bęzdie to samo to uszkodzony jest soft w navi i nie robi uppdate na stałe

A jesli uszkodzony jest soft to co wtedy? Da rady go naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downgrade ori softem czyt. ori płytką , napewno nie zaszkodzi :wink:

Wysłane z Japka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić radio w swoim aucie, fabrycznie siedzi RNS-D, S4 B5, 2000 R. z zegarkiem cyfrowym, co potrzebuję do zmiany poza radiem RNS-E?

Przeczytać ten temat jest tu wszystko opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zalozyc interfece pod kamere cofania i z wejsciem pod dvd lub ipod. Macie jakis pomysl jak to obejsc lub jakas tansza alternatywe. Lub ma ktos do sprzedania. Dzieki

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam proste pytanie gdzie na dolnym slasku ogarna temat do podlaczenia mi bt sterowanie glosem cale oraz kamery cofania ?

zaczalem czytac i mozna cos latwo spalic,zepsuc!!!

mam orginalnego rns-e i przygotowanie pod telefon ze zestawen glosnomowiacym oraz kierke multi, jakie to sa koszta zeby to dzialalo wszystko razem kamera zeby sie wlaczala jak sie wrzuci wsteczny(mam automata) i jakiegos jacka dodatkowo moze dvd...

ktos cos podpowie,jakis namiar ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie?

czytaj

Chce zalozyc interfece pod kamere cofania i z wejsciem pod dvd lub ipod. Macie jakis pomysl jak to obejsc lub jakas tansza alternatywe. Lub ma ktos do sprzedania. Dzieki

bart[emoji769]

tu kolega ma taki interfejs http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310963-zestaw-tv-filmy-z-usb-kamera-cofania-w-rns-e/?view=findpost&p=4399888

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie?

czytaj

Chce zalozyc interfece pod kamere cofania i z wejsciem pod dvd lub ipod. Macie jakis pomysl jak to obejsc lub jakas tansza alternatywe. Lub ma ktos do sprzedania. Dzieki

bart[emoji769]

tu kolega ma taki interfejs http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310963-zestaw-tv-filmy-z-usb-kamera-cofania-w-rns-e/?view=findpost&p=4399888
dzieki[emoji106]

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście tak że po zmostkowaniu pin 2 z 8 i 3 z 9 oraz złączeniu anten przy TMC, podświetlenie i wyłączenie po kluczyku dalej nie działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście tak że po zmostkowaniu pin 2 z 8 i 3 z 9 oraz złączeniu anten przy TMC, podświetlenie i wyłączenie po kluczyku dalej nie działało?

nic się nie mostkuje nie wiem co ty zrobiłeś ale jakąś głupotę ciągnie się cany do licznika i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc gdzie sprawdze jaka wersje mam map ponieważ niby kupiłem najnowsze 2015 a na DVD jest napisane ze 2014 tyle ze nadruk mozna zrobic jaki sie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...