Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam, to na płytce odkodowującej zwykłe rns-y, tam też generowało ciąg liter, gdzie kodem do radia były 4 oostatnie cyfry...

widocznie gościu przerobił jakoś program, żeby wszystko przez jego 'ręce' przechodziło...

tak właśnie odblokowuje te starsze RNS-Y i tu jest dokładnie to samo tylko że jest regenerowany zaszyfrowany kod , którego potrafi odczytać ten gość :kwasny:

soft który regeneruje kod jest SW:0210

---------- Post dopisany at 01:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

"nawigacja byla naprawiana- I oryginalny naped zostal wymieniony- wstaw oryginalny naped to wygeneruje kod- inaczej nawet dealer audi nie pomoze.

pozdrawiam"

ej co za gość , skąd on to wie że napęd był wymieniany

pisałem o tym wyżej , więc musiał tu zajrzeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pisałem o tym wyżej , więc musiał tu zajrzeć :decayed:

albo ten wygenerowany kod wskazuje na jakas niezgodnosc... Pin to 4 znaki a tam bylo ich 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym wyżej , więc musiał tu zajrzeć :decayed:

albo ten wygenerowany kod wskazuje na jakas niezgodnosc... Pin to 4 znaki a tam bylo ich 5

ale on sam napisał że ten soft wygeneruje jakiś zaszyfrowany pięciocyfrowy kod który musze mu wysłać

to właśnie dostałem:

sproboj wymienic naped na jakis inny z innej nawigacji- moze sie polepszy- jak nie to nawet dealer ci nie pomoze- poniewaz napedy sa sparowane z plyta glowna- i jezeli wymmienisz- to nawigacja sama sie blokuje- i zmienia/blokuje pin- kod od dealera nic nie pomoze poniewaz jest zablokowana. sproboj inny naped, jezeli sie nie powiedzie to zrobie ci refunda.

POzdrawiam: Darek

...założyłem z powrotem ten napęd co był wcześniej i jest to samo wygenerowało ten sam kod :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie oryginalnego napedu tam nie miales. To lipa moze byc, nie wierze ze az takie jest zabezpieczenie, ale jesli nawet to opitolisz na czesci i nie stracisz napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie oryginalnego napedu tam nie miales. To lipa moze byc, nie wierze ze az takie jest zabezpieczenie, ale jesli nawet to opitolisz na czesci i nie stracisz napewno

ale nawi wygląda jak by nigdy nie była rozkręcana , więc nie wiem czy to wina napędu czy moze ten soft co gość mi wysłał jest nic nie warty :whistling:

kurcze ,już nie raz zmieniałem napędy między nawigacjami i nigdy nie było takiego problemu żeby nawi nie mogła odczytać pinu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie oryginalnego napedu tam nie miales. To lipa moze byc, nie wierze ze az takie jest zabezpieczenie, ale jesli nawet to opitolisz na czesci i nie stracisz napewno

ale nawi wygląda jak by nigdy nie była rozkręcana , więc nie wiem czy to wina napędu czy moze ten soft co gość mi wysłał jest nic nie warty :whistling:

kurcze ,już nie raz zmieniałem napędy między nawigacjami i nigdy nie było takiego problemu żeby nawi nie mogła odczytać pinu

coś mi sie wydaje że gość pierdoly kocopoły i robi cie w wałka:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie oryginalnego napedu tam nie miales. To lipa moze byc, nie wierze ze az takie jest zabezpieczenie, ale jesli nawet to opitolisz na czesci i nie stracisz napewno

ale nawi wygląda jak by nigdy nie była rozkręcana , więc nie wiem czy to wina napędu czy moze ten soft co gość mi wysłał jest nic nie warty :whistling:

kurcze ,już nie raz zmieniałem napędy między nawigacjami i nigdy nie było takiego problemu żeby nawi nie mogła odczytać pinu

coś mi sie wydaje że gość pierdoly kocopoły i robi cie w wałka:eusathink:

na 100% gość coś ściemnia , wysłałem mu zdjęcia tej nawi i na pewno zaświeciły mu się na nią oczy

napisał to :

postaraj sie dogadac ze sprzedajacym... jezeli nie bedzie chcial rekompensaty oddac to poprostu zwroc mu cala jednostke- refunda zrobie ci jutro

moglbym odkupic na czesci- ale to tez za jakas przyzwoita cene- czekam na oferte.

pozdrawiam: Darek

:doh::doh::doh::grin: - gość nie wie z kim ma do czynienia

gość prócz tego że oferuję odkodowanie to także sprzedaje RNS-Y , reszty można się domyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie oryginalnego napedu tam nie miales. To lipa moze byc, nie wierze ze az takie jest zabezpieczenie, ale jesli nawet to opitolisz na czesci i nie stracisz napewno

ale nawi wygląda jak by nigdy nie była rozkręcana , więc nie wiem czy to wina napędu czy moze ten soft co gość mi wysłał jest nic nie warty :whistling:

kurcze ,już nie raz zmieniałem napędy między nawigacjami i nigdy nie było takiego problemu żeby nawi nie mogła odczytać pinu

coś mi sie wydaje że gość pierdoly kocopoły i robi cie w wałka:eusathink:

na 100% gość coś ściemnia , wysłałem mu zdjęcia tej nawi i na pewno zaświeciły mu się na nią oczy

napisał to :

postaraj sie dogadac ze sprzedajacym... jezeli nie bedzie chcial rekompensaty oddac to poprostu zwroc mu cala jednostke- refunda zrobie ci jutro

moglbym odkupic na czesci- ale to tez za jakas przyzwoita cene- czekam na oferte.

pozdrawiam: Darek

:doh::doh::doh::grin: - gość nie wie z kim ma do czynienia

gość prócz tego że oferuję odkodowanie to także sprzedaje RNS-Y , reszty można się domyśleć

Michał cyknij pw do siemianka , on ma jakiegoś gościa moze coś podpowie:wink: ja osobiście nie dobierałem sie jeszcze do ledów bo tak to miałbyś friko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dzięki za podpowiedź :wink:

Pisz do tego usera: http://a4-klub.pl/members/kobra7-3547/

Powinien pomóc

dzięki za cynk tylko że on

Ostatnio aktywny 08-02-2013 17:37

ale spróbuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i narozkodowywal

?

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

pany pobierajcie ten soft który dostałem z usługą odkodowania chociaż tyle :decayed:

pobierajcie puki jeszcze można

SW150 - NA 100% działa

https://rapidshare.com/#!download|811p1|2456016970|sw150.rar|16907|0|0

a tu jest ten niby rns-e generator

https://rapidshare.com/#!download|474p1|3249735470|rnse_generator__cd.rar|33485|0|0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i narozkodowywal

?

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

pany pobierajcie ten soft który dostałem z usługą odkodowania chociaż tyle :decayed:

pobierajcie puki jeszcze można

SW150 - NA 100% działa

https://rapidshare.com/#!download|811p1|2456016970|sw150.rar|16907|0|0

a tu jest ten niby rns-e generator

https://rapidshare.com/#!download|474p1|3249735470|rnse_generator__cd.rar|33485|0|0

No w końcu cos pożytecznego zrobiłeś:grin::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

może ktoś dojdzie o co chodzi z tym generatorem pinu :wink:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

macie jeszcze raz jak by tamte nie działały

Please download recording software: alcohol 120 or NERO.Record CD image on the lowest possible speed (4x or 8x), use blank CD-R disc Insert recorded disc into navigation. Wait for software update. After succesfull update on Pin Entry screen You will see a hash code- 5 symbols.Email above symbols to me and I will calculate your original code.If software update does not start, you need to downgrade it first.To do so Use VCDS or VAG-COM -navigation-->adaptation-->channel 97-->change 0 to new value: 1.Once completed, restart your navigation and insert older map disc: 2009 or 2010 only.If you do not have any of above map discs please use second rapidshare link:sw150 and record it on separate CD. Insert sw150 disc into navigation, wait for software downgrade,once completed insert my unlock cd and continue as above.

Download link unlock cd: https://rapidshare.com/files/3249735470/rnse_generator__cd.rar

Download link sw150: https://rapidshare.com/files/2456016970/sw150.rar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i narozkodowywal

?

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

pany pobierajcie ten soft który dostałem z usługą odkodowania chociaż tyle :decayed:

pobierajcie puki jeszcze można

SW150 - NA 100% działa

https://rapidshare.com/#!download|811p1|2456016970|sw150.rar|16907|0|0

a tu jest ten niby rns-e generator

https://rapidshare.com/#!download|474p1|3249735470|rnse_generator__cd.rar|33485|0|0

tak sobie siedze i myśle , mapki są te same do leda i do zwykłego co za tym idzie softy tyż powinny sie zgadzać:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot i narozkodowywal

chyba ja byłem pierwszy który korzystał z jego usługi ,

na 100% gość musi mieć jakiś normalny programik do przyuczania nowego pinu , tylko że nie chce go zdradzić i wysyła jakiś program który generuje zaszyfrowany kod który tylko on umie odczytać :kwasny:

jedno co chciałbym wiedzieć to czy istnieje taki programik do RNS-E LED :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mogl przyuczyc nowy pin to by nie bylo problemu z wymienionym napedem. Co do tego kodu ktory wygenerowalo to to nie wyglada jak hash code bo to bylo by w formacie 16-tkowym czyli np cos takiego f8fc88e5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się zdaję że gość trochę przedobrzył z tym softem do generowania zaszyfrowanego pinu , coś źle skonfigurował i dlatego takie cyrki wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...